О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 21 декабря 2012 года N 11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2264. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12, и 3 соответственно, в том числе на 2013 в следующих объемах:
1) Доходы - 6459402 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1193011 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1220 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5182037 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 1149129 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие - 1928490 тысяч тенге;
субвенция - 2104418 тысяч тенге.
2) Затраты – 6551570 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 41258 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 46737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 5479 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета – -136133 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита ( профицита) бюджета - 136133 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 46737 тысяч тенге;
погашение займов – 5479 тысяч тенге.
Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алакольского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-1; 04.06.2013 N 16-2; 04.07.2013 N 18-1; 19.08.2013 N 20-2; 08.11.2013 N 22-1; 05.12.2013 N 23-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 9296 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, соблюдению законности и бюджете".

Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2264 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер - 6459402 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1193011 мың теңге,
салықтық емес түсімдер – 1220 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10000 мың теңге,
трансферттердің түсімдері – 5182037 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 1149129 мың теңге,
дамытуға нысаналы трансферттер – 1928490 мың теңге,
субвенция - 2104418 мың теңге.
2) Шығындар - 6551570 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 41528 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 46737 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5479 мың теңге.
4) Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -136133 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 136133 мың теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі - 46507 мың теңге,
қарыздарды өтеу - 5479 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-1; 04.06.2013 N 16-2; 04.07.2013 N 18-1; 19.08.2013 N 20-2; 08.11.2013 N 22-1; 05.12.2013 N 23-1 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған төтенше резерві 9296 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылғы бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2013 года.
Председатель
II сессии районного маслихата              Дюсебаева У.Б.
Секретарь районного маслихата              Сейрбаев Б.Т.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Бекболатов Сатай Нурмухашевич
21 декабря 2012 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 21 декабря 2012 года
N 11-1 "О районном бюджете
Алакольского района
на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Алакольского района на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Алакольского района Алматинской области от 05.12.2013 N 23-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

5. Осы шешiм 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Кезекті сессияның төрайымы                 Дюсебаева Ұ.Б.
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Сейрбаев Б.Т.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
21 желтоқсан 2012 жыл
Алакөл ауданы мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудан бюджеті
туралы" 11-1 шешіміне
1-қосымша
Алакөл ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 05.12.2013 N 23-1 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың.теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы