О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 5-32. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-6-99. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22 апреля 2013 года № 16-75
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22.04.2013 № 16-75.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года за N 2-6-89, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 31 декабря 2011 года N 53), в решение Балхашского районного маслихата от 20 февраля 2012 года N 2-14 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2012 года за N 2-6-91, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 28 февраля 2012 года N 9), в решение Балхашского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-27 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-6-97, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 1 мая 2012 года N 18) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "2856799" заменить на цифру "2978413", в том числе по строкам:
"поступлениям трансфертов" цифру "2790108" заменить на цифру "2908722";
"целевые текущие трансферты" цифру "492041" заменить на цифру "611407";
"целевые трансферты на развитие" цифру "367435" заменить на цифру "366683".

Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 5-32 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-6-99 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 16-75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 22.04.2013 № 16-75 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-6-89 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 53 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-14 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-6-91 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 ақпандағы N 9 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-27 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-6-97 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 1 мамырдағы N 18 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "2856799" саны "2978413" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "2790108" саны "2908722" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "492041" саны "611407" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "367435" саны "366683" санына ауыстырылсын.

2) "Затраты" цифру "2870211" заменить на цифру "2991825".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-56307" заменить на цифру "-73296".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "56307" заменить на цифру "73296".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
Н. Конысбаев
Секретарь Балхашского
районного маслихата
М. Камаубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района:
Нурланбек Рахатулы Ракышев
09 июня 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Балхашского района 08 июня
2012 года N 5-32 "О внесении
изменений в решение Балхашского
районного маслихата от 21 декабря
2011 года N 56-260 "О районном
бюджет Балхашского района
на 2012-2014 годы"
Бюджет Балхашского района на 2012 год
Категории
Сомасы
тыс
теңге)
под класс
под класс
Наименование
Доходы

2) "Шығындар" "2870211" саны "2991825" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" (профициті) "-56307" саны "-73296" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" (профицитін пайдалану) "56307" саны "73296" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Н. Қонысбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
9 маусым 2012 жыл
Балқаш аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Балқаш ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 56-260
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" 2012 жылғы
08 маусымдағы N 5-32 шешіміне
1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының
"Балқаш ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" 2011 жылғы
21 желтоқсандағы
N 56-260 шешіміне
1-қосымша
Балқаш ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
Кiрiстер