О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 07 ноября 2012 года N 11-53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2177. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22 апреля 2013 года № 16-75
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 22.04.2013 № 16-75.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года за N 2-6-89, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 31 декабря 2011 года N 53), в решение Балхашского районного маслихата от 20 февраля 2012 года N 2-14 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2012 года за N 2-6-91, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 28 февраля 2012 года N 9), в решение Балхашского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-27 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-6-97, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 1 мая 2012 года N 18), в решение Балхашского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 5-32 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-6-99, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 23 июня 2012 года N 25-26), в решение Балхашского районного маслихата от 07 сентября 2012 года N 8-45 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 56-260 "О районном бюджете Балхашского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2112, опубликовано в газете "Балқаш өңірі" от 06 октября 2012 года N 41) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 қарашадағы N 11-53 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қарашада N 2177 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 16-75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 22.04.2013 № 16-75 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 56-280 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-6-89 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 31 желтоқсандағы N 53 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-14 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-6-91 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 ақпандағы N 9 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-27 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-6-97 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 1 мамырдағы N 18 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-32 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-6-99 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 23 маусымдағы N 25-26 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған), Балқаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 қыркүйектегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 8-45 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2112 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 06 қазандағы N 41 "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "3080490" заменить на цифру "3078511", в том числе по строкам:
"поступлениям трансфертов" цифру "3010799" заменить на цифру "3008820";
"целевые текущие трансферты" цифру "713484" заменить на цифру "711505".
2) "Затраты" цифру "3093902" заменить на цифру "3091923".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-102420" заменить на цифру "-103600".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "102420" заменить на цифру "103600".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
Б. Елюбаев
Секретарь Балхашского
районного маслихата
М. Камаубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района:
Нурланбек Рахатулы Ракышев
07 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению Балхашского районного
маслихата от 07 ноября 2012 года
N 11-53 "О внесении изменений в
решение Балхашского районного
маслихата от 21 декабря 2011 года
N 56-260 "О районном бюджете
Балхашского района на
2012-2014 годы""
Приложение 1
к решению Балхашского районного
маслихата от 21 декабря 2011 года
N 56-260 "О районном бюджете
Жамбылского района на
2012-2014 годы"
Бюджет Балхашского района на 2012 год
Категории
Сомасы
тыс
теңге)
под класс
под класс
Наименование
Доходы

1) "Кiрiстер" "3080490" саны "3078511" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсiмдері" "3010799" саны "3008820" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "713484" саны "711505" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3093902" саны "3091923" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы" (профициті) "-102420" саны "-103600" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" (прфицитін пайдалану) "102420" саны "103600" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
М. Елюбаев
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
07 қараша 2012 жыл
Балқаш аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Балқаш ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 56-260 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" 2012
жылғы 07 қарашадағы N 11-53 шешіміне
1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының
"Балқаш ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" 2011 жылғы
21 желтоқсандағы
N 56-260 шешіміне
1-қосымша
Балқаш ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
А Т А У Ы
Кiрiстер