Об организации общественных работ по Жамбылскому району
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 01 февраля 2012 года N 48. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 07 февраля 2012 года N 2-7-128. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 01 июля 2014 года № 448
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 01.07.2014 № 448.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложения по Жамбылскому району утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района" (Карымбаев Жаксылык Султанович):
- направить безработных на общественные работы;
- оплаты труда направленных на общественные работы, перечислять на лицевые счета безработных, в банки второго уровня.
3. Государственному учреждению "Отдел финансов Жамбылского района" (Токтагулова Гулнар Бекеновна) обеспечить своевременное финансирование общественных работ в соответствии с утвержденным бюджетом.
4. Считать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района от 31 декабря 2010 года № 704 "Об организации оплачиваемых общественных работ по Жамбылскому району" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в районом управлении юстиции 31 января 2011 года за № 2-7-115, опубликованное в районной газете "Атамекен" от 5 февраля 2011 года № 6 (5535).
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
6. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Ж. Далабаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района

Жамбыл ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы N 48 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 07 ақпанда N 2-7-128 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 01 шілдедегі № 448 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 01.07.2014 № 448 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Қарымбаев Жақсылық Сұлтанұлы):
- жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жолдасын;
- қоғамдық жұмыстарға жіберілгендердің еңбекақылары екінші деңгейдегі Банкі арқылы, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына жіберілсін.
3. "Жамбыл аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Тоқтағұлова Гүлнар Бекенқызы) бекітілген бюджетке сәйкес қоғамдық жұмыстарды уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Жамбыл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Жамбыл ауданы бойынша ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Жамбыл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылдың 31 қаңтарында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-7-115 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 5 ақпандағы № 6 (5535) "Атамекен" газетінде жарияланған) № 704 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Ж. Далабаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің

от 01 февраля 2012 года
№ 48 "Об организации общественных
работ по Жамбылскому району"
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
№ п/п
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы конкретные условия
Оплата труда участников
Источники финансиро-вания
1
Айдарлинский сельский округ
Благоустройство региона, улучшение экологического состояния, помощь в санитарной очистке, (побелка деревьев и ограждении, очистка арыков, уборка обочин, сооружение очистка водоводов);
Озеленение (обрезка сухих деревьев, посадка саженцев и ухаживание);
Помощь в работе по оказанию социальной помощи на дому участникам и ветеранам ВОВ, вдовам, одиноко престарелым пенсионерам;
Помощь в работе по оказанию социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями;
Помощь в восстановлении историко архитектурных памятников (уборка территории, побелка, приведение в порядок и уход за монументами славы);
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
2
Аксенгирский сельский округ
3
Актерекский сельский округ
4
Аккайнарский сельский округ
5
Бозойский сельский округ
6
Бериктасский сельский округ
7
Дегересский сельский округ
8
Жамбылский сельский округ
9
Каракастекский сельский округ
10
Карасуский сельский округ
11
Каргалинский сельский округ
12
Мынбаевский сельский округ
13
Матибулакский сельский округ
14
Самсинский сельский округ
15
Сарытаукумский сельский округ
16
Талапский сельский округ
17
Таранский сельский округ
18
Темиржолский сельский округ
19
Узынагашский сельский округ
20
Улкенский сельский округ
21
Унгуртасский сельский округ
22
Ульгулинский сельский округ
23
Шолаккаргалинский сельский округ
24
Шиенский сельский округ
25
Общественное объединение "Жамбылский районный центр поддержки женщин"
Оказание помощи во время реабилитации женщин и детей получившим насилие в семье;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
26
Общественное объединение "Алматинское областное добровольное общество детей-инвалидов Ақжамбы"
Оказание помощи детям инвалидам в получении адресной социальной помощи, заполнении документов, проведении культурных мероприятий среди молодежи;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
27
Районное Государственное казенное предприятие "Жамбыл су құбыры"
Оказание помощи при поливных работах, сооружении и очистке водоемов;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
28
Государственное казенное предприятие "Районная библиотека"
Оказание помощи в реставрации, переплете и восстановлении книг и книжного фонда;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
29
Государственной учреждение "Отдел по делам обороны Жамбылского района"
Оказание помощи в проведении технических работ по документированию и регистрации населения, участие в проведении призывной кампании (организация оповещения военнообязанных) и приписка граждан на призывном участке;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
30
Жамбылский районный узел почтовой связи Алматинского областного филиала акционерного общество "Казпочта"
Оказание помощи в раздаче участникам и ветеранам Великой Отечественной Войны, одиноким, престарелым писем, газет-журналов, доставка лекарственных препаратов по рецепту врача на дом;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
31
Государственный центр по выплате пенсий Алматинский областной филиал Жамбылское райотделение
Оказание помощи в обработке документов;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
32
Государственное казенное предприятие "Ак кайн", "Улан", "Карлыгаш", "Жазира", "Балбобек", "Балауса", "Куншуак", "Акбота"
Оказание помощи в благоустройстве территории, санитарной очистке, побелка деревьев, очистка арыков, озеленении;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
33
Детско- юношеская спортивная школа
Оказание помощи в организации спортивных мероприятий в центральном стадионе села Узынагаш;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
34
Алматинский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД-ом
Оказание помощи в регистрации поступивших документов;
Для организаций общественных работ не могут быть использованы постоянные рабочие места и вакансии, предназначены специально для безработных;
Предназначены для работников, занятых в режиме неполного рабочего времени;
Предоставляется возможность временного трудоустройства лицам, не имеющим специального образования;
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику;
(5 дневный неполный рабочий день, отметить 2 выходных дня)
по режиму неполного рабочего времени (5-6 часов);
рабочее место должно быть удобным для работы;
соблюдение техники безопасности;
Своевременная выплата заработной платы, а так же другие объемы и условия общественных работ указаны в договоре;
Не ниже минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет

2012 жылғы 01 ақпандағы
"Жамбыл ауданы бойынша қоғамдық
жұмыстарды ұйымдастыру туралы"
№ 48 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының
мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
Р/н
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көзі
1
Айдарлы селолық округі әкімінің аппараты
Аймақтарды көркейту, экологиялық жағдайды жақсарту, санитарлық тазалау жұмыстарына көмектесу (ағаштар мен жол жиегіндегі қоршауларды әктеу, су арықтарын тазарту, қалпына келтіру, жол жиегін тазалау);
Көгалдандыру жұмыстарына көмектесу (ағаштарды кесу, көшеттер отырғызу және оларды күтуге көмектесу);
Аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуге көмектесу (көпшіліктің ой-пікірлерін сұрастыруға көмектесу);
Ұлы Отан соғысына қатысқан ардагерлерге, олардың жесірлеріне, жалғыз басты зейнеткерлерге, қарттарға үйде әлеуметтік көмек көрсету жұмыстарына көмектесу;
Мүмкіндігі шектелген мүгедек балаларға үйде әлеуметтік көмек көрсету жұмыстарына көмектесу;
Тарихи сәулеттік ескерткіштерді қорықтық аумақтарды қалпына келтіруге көмектесу;
Даңқ алаңы ескерткіштерді қарау және қалпына келтіру, соғысқа қатысқандарға көмектесу (аула тазалау, әктеу, жинастыру); Шақыру учаскелеріне тіркелуге және әскерге шақыру науқанына көмектесу (шақыру қағаздарын тарату);
Иесіз тозып, құлап тұрған үйлерді бұзу және орнын тегістеу жұмыстарына көмектесу;
Жол салу және жөндеу жұмыстарында әртүрлі жұмыстар атқару;
Материалдарды дайындау (құрылысқа қажетті тастар, қиыршық тастар, плиталар, құм тасымалдау жұмыстарын жүргізу;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
Еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
Еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Жергілікті бюджет есебінен
2
Ақсеңгір селолық округі әкімінің аппараты
3
Ақтерек селолық округі әкімінің аппараты
4
Аққайнар селолық округі әкімінің аппараты
5
Бозой селолық округі әкімінің аппараты
6
Беріктас селолық округі әкімінің аппараты
7
Дегерес селолық округі әкімінің аппараты
8
Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты
9
Қарақыстақ селолық округі әкімінің аппараты
10
Қарасу селолық округі әкімінің аппараты
11
Қарғалы селолық округі әкімінің аппараты
12
Мыңбаев селолық округі әкімінің аппараты
13
Мәтібұлақ селолық округі әкімінің аппараты
14
Самсы селолық округі әкімінің аппараты
15
Сарытауқұм селолық округі әкімінің аппараты
16
Талап селолық округі әкімінің аппараты
17
Таран селолық округі әкімінің аппараты
18
Теміржол селолық округі әкімінің аппараты
19
Ұзынағаш селолық округі әкімінің аппараты
20
Үлкен селолық округі әкімінің аппараты
21
Үңгіртас селолық округі әкімінің аппараты
22
Үлгілі селолық округі әкімінің аппараты
23
Шолаққарғалы селолық округі әкімінің аппараты
24
Шиен селолық округі әкімінің аппараты
25
"Жамбыл ауданының әйелдерді қолдау орталығы" қоғамдық бірлестігі
Жанұяда зорлық көрген әйелдермен балалардың оңалту кезеңінде көмек көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
26
"Алматы облыстық "Ақжамбы" мүгедек балалар ерікті қоғамы" қоғамдық бірлестігі
Мүмкіндігі шектеулі балаларға мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға, құжаттарын рәсімдеуге, жастар арасында мәдени іс-шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
27
"Жамбыл су құбыры" аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Суландыру жұмыстарын жүргізу, сарқынды су ағызатын, су құбырларын жүргізуге көмек көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
28
"Аудандық кітапхана" мемлекеттік қазыналық мекемесі
Кітап қорларын реттеуге, кітаптарды қалпына келтіру, қайталап тігу, түптеуге көмек көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
29
"Жамбыл аудандық қорғаныс істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Халықты тізімге алуға және құжаттардың толық тізбегін жинастыруға көмек көрсету, әскерге шақыру және тізімге алу жұмыстарға көмек көрсету (шақыру учаскесіне азаматтарды тіркеуге алу және шақыру қағаздарын үйлерге тарату);
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
30
"Казпочта" акционерлік қоғамының Алматы облыстық филиалының Жамбыл аудандық пошта байланыс торабы
Ұлы Отан соғыс ардагерлеріне, мүгедектеріне, жалғыз басты қарттарға хаттарын, газет-журналдарын жеткізіп беруге, дәрігерлердің нұсқауы бойынша дәрі – дәрмектерді үйіне апаруға көмек көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
31
Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығының Алматы облысының Жамбыл аудандық бөлімшесі
Құжаттарды қайта өңдеуге жәрдем көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
32
"Ақ қайың", "Ұлан", "Қарлығаш", "Жазира", "Балбөбек", "Балауса", "Күншуақ", "Ақбота" мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары
Ойын алаңдарын жөндеуге, ауласын тазартуға, ағаштарды ағартуға, арықтарды тазартуға, көгалдандыруға көмек көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
33
Балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі
Ұзынағаш ауылының орталық стадионында өткізілетін спорттық шараларға көмек көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен
34
Жұқтырылғыш қорғаныш тапшылығының белгісі індеті ауруын алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі Алматы облыстық орталығы
Түскен құжаттарды тіркеуге көмек көрсету;
Қоғамдық жұмыстар тұрақты жұмыс орындары мен бос жұмыс орындарын пайдаланбай, жұмыссыздарға әдейі арналған;
Толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған қызметкерлерге арналған;
Арнаулы білімі жоқ адамдарды уақытша жұмысқа орналастыру;
Қоғамдық жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру (5 күндік толық емес жұмыс күні, 2 күн демалыс белгіленуі);
Толық емес жұмыс уақыты режимімен (5-6 сағат);
Жұмыс орнының жұмыс жасауға ыңғайлы болуы;
еңбек қауіпсіздігінің сақталуы;
еңбек ақының уақтылы төленуі және тағы да басқа қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары келісім-шартта анықталады;
Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде
Жергілікті бюджет есебінен