О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 3-18. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 21 февраля 2012 года N 2-7-130. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22 апреля 2013 N 16-133
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22.04.2013 N 16-133.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 7 статьи 44, пункта 5 статьи 104,  подпункта 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 декабря 2011 года за N 2-7-125, опубликовано в газете "Атамекен" N 1 (5580) от 01 января 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "8434876" заменить на цифру "9206107";
"поступления трансфертов" цифру "7294604" заменить на цифру "8065835";
"целевые текущие трансферты" цифру "1277342" заменить на цифру "1346263";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2165105" заменить на цифру "2867415".
2) "Затраты" цифру "8434876" заменить на цифру "9231119".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить на цифру "14400".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "- 45613" заменить на цифру "- 85025".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "45613" заменить на цифру "85025";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "39412" тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года
Председатель сессии                        Абаев А.К
Секретарь маслихата                        Казиев Б.Б
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики
и бюджетного планирования
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
17 февраля 2012 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 17 февраля 2012 года

Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 3-18 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 21 ақпанда N 2-7-130 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі N 16-133 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 22.04.2013 N 16-133 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне (2011 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-125 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 01 қаңтардағы N 1 (5580) "Атамекен" газетіне жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кiрiстер" "8434876" саны "9206107" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "7294604" саны "8065835" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1277342" саны "1346263" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2165105" саны "2867415" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "8434876 " саны "9231119" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо" "0" саны "14400" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" "-45613" саны "-85025" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" "45613" саны "85025" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "39412" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Абаев Ә.К.
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
17 ақпан 2012 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 ақпан "2011 жылғы
20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының
2012-2014 жылдарға арналған бюджеті
туралы" 68-283 шешiмiне өзгерiстер