О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшиказахского районного маслихата N 61-1 от 20 декабря 2011 года "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 4-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-8-193. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14 мая 2013 года № 16-8
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 14.05.2013 № 16-8.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104,  подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 20 декабря 2011 года "О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2012-2014 годы" N 61-1 (зарегистрировано в Управлении юстиции Енбекшиказахского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-8-189, опубликовано в районной газете "Енбекшиказах" 13 января 2012 года N 3, 20 января 2012 года N 7, 27 января 2012 года N 5, 3 февраля 2012 года N 6, 10 февраля 2012 года N 7, 17 февраля 2012 года N 8) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "11414217" заменить на цифру "11663533", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "9231482" заменить на цифру "9480798", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1869922" заменить на цифру "2004239;
"целевые трансферты на развитие" "цифру "1786368" заменить на цифру "1901367".
2) "расходы" цифру "11472783" заменить на цифру "12023356".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "55821" заменить на цифру "357078", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "53076" заменить на цифру "104707";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "2745" заменить на цифру "252371".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-53076" заменить на цифру "-104707".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "53076" заменить на цифру "104707".
После строки "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53076 тысяч тенге" дополнить строкой "используемые остатки бюджетных средств - 301257 тысяч тенге".

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 61-1 "Еңбекшіқазақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 4-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-8-193 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 мамырдағы N 16-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 14.05.2013 N 16-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 44 бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 61-1 шешіміне (Еңбекшіқазақ аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсандағы 2-8-189 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде енгізілген, "Еңбекшіқазақ" газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 3, 20 қаңтардағы N 7, 27 қаңтардағы N 5, 3 ақпандағы N 6, 10 ақпандағы N 7, 17 ақпандағы N 8 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "11414217" саны "11663533" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "9231482" саны "9480798" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1869922" саны "2004239" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1786368" саны "1901367" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "11472783" саны "12023356" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредит беру" "55821" саны "357078" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "53076" саны "104707" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "2745" саны "252371" санына ауыстырылсын.
5) "бюджеттің тапшылығы" (профицит) "-53076" саны "-104707" санына ауыстырылсын.
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "53076" саны "104707" санына ауыстырылсын.
"бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 53076 мың теңге" деген жолынан кейін ";бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 301257 мың теңге" деген жолымен толықтырылсын.