О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 22 декабря 2012 года N 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2269. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 6 мая 2014 года № 32-3
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2014 № 32-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 11415172 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2733467 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31617 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 40000 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 8610088 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты - 2044442 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 1479869 тысяч тенге;
субвенции – 5085777 тысяч тенге.
2) затраты - 11710415 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 82309 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 90089 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10780 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета- -377552 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  377552 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 06.03.2013 N 15-2; 05.06.2013 N 17-1; 04.07.2013 N 19-1; 16.08.2013 N 20-2; 09.11.2013 N 23-1; 05.12.2013 N 24-1 (вводится в действие с 01.01.2013)
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год в сумме 20498 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащие секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законодательства и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Мыкыбаев Ж
Секретарь районного
маслихата                                  Талкамбаев А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Енбекшиказахского района"                   Жакеев Ермек
22 декабря 2012 года
Приложение 1
к утвержденному решению маслихата
Енбекшиказахского района
от 22 декабря 2012 года
N 14-1 "О районном бюджете
Енбекшиказахского района на

Еңбекшіқазақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 14-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2269 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы № 32-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 06.05.2014 № 32-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер- 11415172 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2733467 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31617 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8610088 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 2044442 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері – 1479869 мың теңге;
субвенциялар – 5085777 мың теңге;
2) шығындар – 11710415 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 82309 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 90089 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 10780 мың теңге;
4) қаржылық операциялар бойынша сальдо - 0 мың тенге;
5) бюджеттің тапшылығы (профицит)- -377552 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) -  377552 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Еңбекшіқазақ  аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 15-2; 05.06.2013 N 17-1; 04.07.2013 N 19-1; 16.08.2013 N 20-2; 09.11.2013 N 23-1; 05.12.2013 N 24-1 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 20498 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесіне секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылғы 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж.Мықыбаев
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ә.Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Еңбекшіқазақ ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ермек Жәкеев
22 желтоқсан 2012 жыл
"Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы