О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-8. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-9-132. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 19-112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 19-112.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104,  подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственном регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-9-131, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 10 февраля 2011 года N 7) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3612114" заменить на цифру "3809764", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3461794" заменить на цифру "3659444", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "666089" заменить на цифру "675950";
"целевые трансферты на развитие" цифру "315906" заменить на цифру "503695".
2) "Затраты" цифру "3502114" заменить на цифру "3739383".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-47681" заменить на цифру "-87300".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "47681" заменить на цифру "87300", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "39619".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной ІІ сессии
V созыва Ескельдинского
районного маслихата                        Досанов К. С.
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата                        Тастанбаев К. Т.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Идрисов Даулет Садырович

Ескелді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-8 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда 2-9-132 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 19-112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 19-112 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5–тармағына, 106-бабының 2–тармағының 4)-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 (2011 жылдың 27 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-131 енгізілген, 2012 жылдың 10 ақпандағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 7 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3612114" саны "3809764" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3461794" саны "3659444" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "666089" саны "675950" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "315906" саны "503695" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3502114" саны "3739383" санына ауыстырылсын.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) "-47681" саны "-87300" санына
ауыстырылсын.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "47681" саны "87300" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджет қалдықтарының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "39619" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескелді ауданы мәслихатының
V шақырылымындағы
II сессиясының төрағасы                    Досанов Қ. С.
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы                       Тастанбаев Қ. Т.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Идрисов Даулет Садырұлы