О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 17 апреля 2012 года N 5-26. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 20 апреля 2012 года N 2-9-136. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 19-112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 19-112
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственном регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-9-131, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 10 февраля 2011 года N 7), в решение Ескельдинского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-9-132, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 13 апреля 2012 года N 15) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3809764" заменить на цифру "4132201", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3659444" заменить на цифру "3981881";
"целевые текущие трансферты" цифру "675950" заменить на цифру "776728";
"целевые трансферты на развитие" цифру "503695" заменить на цифру "725354".
2) "Затраты" цифру "3739383" заменить на цифру "4103068".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "47681" заменить на цифру "54962", в том числе:
"бюджетный кредит" цифру "50967" заменить на цифру "58248".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-87300" заменить на цифру "-135829".

Ескелді ауданы мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі N 5-26 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 сәуірде 2-9-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 19-112 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 05.06.2013  N 19-112 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне (2011 жылдың 27 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-131 енгізілген, 2012 жылдың 10 ақпандағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 7 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 шешіміне (2012 жылдың 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-132 енгізілген, 2012 жылдың 13 сәуірдегі аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 15 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3809764" саны "4132201" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3659444" саны "3981881" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "675950" саны "776728" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "503695" саны "725354" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3739383" саны "4103068" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "47681" саны "54962" санына ауыстырылсын, оның ішінде: "бюджеттік кредиттер" "50967" саны "58248" санына ауыстырылсын.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) "-87300" саны "-135829" санына ауыстырылсын.