О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 06 сентября 2012 года N 12-63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2012 года N 2120. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 19-112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 19-112
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 34 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-9-131, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 10 февраля 2011 года N 7), от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-9-132, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 13 апреля 2012 года N 15), от 17 апреля 2012 года N 5-26 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 апреля 2012 года за N 2-9-136, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 25 мая 2012 года N 21), от 8 июля 2012 года N 7-40 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 62-365 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июля 2012 года за N 2-9-139, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 3 августа 2012 года N 31, в газете "Заря Семиречья" от 30 августа 2012 года N 35) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қыркүйектегі N 12-63 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қыркүйекте N 2120 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 19-112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 19-112 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 34-тармақтарына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 (2011 жылдың 27 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-131 енгізілген, 2012 жылдың 10 ақпандағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 7 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 (2012 жылдың 22 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-132 енгізілген, 2012 жылдың 13 сәуірдегі аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 15 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 сәуірдегі "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-26 (2012 жылдың 20 сәуірінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-136 енгізілген, 2012 жылдың 25 мамырдағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 21 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-365 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-40 (2012 жылдың 20 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-9-139 енгізілген, 2012 жылдың 3 тамыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 31, 30 тамыздағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 35 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "4322915" заменить на цифру "4523708", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4152595" заменить на цифру "4353388".
2) "Затраты" цифру "4293782" заменить на цифру "4494575".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "74378" заменить на цифру "98648", в том числе:
"бюджетный кредит" цифру "77664" заменить на цифру "101934".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-155245" заменить на цифру "-179515".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "155245" заменить на цифру "179515".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Абдуллин Р.
Секретарь маслихата                        Тастанбаев К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Алимбаев Серик Муратович
06 сентября 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района N 12-63 от 06 сентября
2012 года "о внесении изменений
в решение Ескельдинского районного
маслихата от 21 декабря 2011 года
N 62-365 "О районном бюджете
Ескельдинского района
на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению N 62-365 от 21 декабря
2011 года "О районном бюджете
Ескельдинского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Ескельдинского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

1) "Кірістер" "4322915" саны "4523708" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4152595" саны "4353388" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4293782" саны "4494575" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "74378" саны "98648" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "77664" саны "101934" санына ауыстырылсын.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) "-155245" саны "-179515" санына ауыстырылсын.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "155245" саны "179515" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Абдуллин
Мәслихат хатшысы                           Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Серік Мұратұлы Әлімбаев
06 қыркүйек 2012 жыл
Ескелді ауданы мәслихатының
2012 жылғы 06 қыркүйектегі N 12-63
"2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 62-365
шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 62-365 санды шешіміне
1-қосымша
Ескелді ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР