Об организации общественных работ по Илийскому району
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 08 февраля 2012 года N 1-169. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 06 марта 2012 года N 2-10-153. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 15 апреля 2013 года N 3-678
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 15.04.2013 N 3-678
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы путем создания временных рабочих мест для безработных, в соответствии со спросом и предложением.
2. Утвердить перечень организаций, в которых будут организованы общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источник их финансирования согласно приложения.
3 . Признать утратившим силу постановление акимата Илийского района от 24 декабря 2010 года N 11-1942 "Об организации оплачиваемых общественных работ по Илийскому району" (зарегистрированный в управлении юстиции Илийского района 30 декабря 2010 года 2-10-138 в государственном Реестре нормативных правовых актов, опубликованный в газете "Іле таңы" N 3 от 14 января 2011 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Абдуллаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ
Илийского района"                          Куматаев Нурлан Орынбасарович
08 февраля 2012 года
Начальник районного отдела
по делам обороны                           Аширбаев Нурканат Оксинбаевич
08 февраля 2012 года
Приложение
к постановлению акимата

Іле ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 08 ақпандағы N 1-169 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 06 наурызда N 2-10-153 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі N 3-678 қаулысымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық әкімдігінің 15.04.2013 N 3-678 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына және 20-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар ұсыныс пен сұранысқа сәйкес айқындалып, жұмыссыздар үшін уақытша жұмыс орнын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3 . Іле ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "Іле ауданы бойынша 2011 жылы қоғамдық жұмыс істейтін мекемелердің тізбесі және қаржыландыру көздерін бекіту туралы" N 11-1942 қаулысының (2010 жылы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне 2-10-138 енгізілген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы "Іле таңы" газетінде N 3 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелерін) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Абдулдаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі бастығы                             Құматаев Нұрлан Орынбасарұлы
08 ақпан 2012 жыл
Іле аудандық қорғаныс
істері жөніндегі
бөлім бастығы                              Аширбаев Нұрғанат Өксіханұлы
08 ақпан 2012 жыл
Іле ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 08 ақпандағы
"Іле ауданы бойынша
2012 жылы қоғамдық жұмыстарды

Илийского района за N 1-169
от 08 февраля 2012 года
"Об организации общественных
работ по Илийскому
району в 2012 году"
Перечень организаций района, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники
их финансирования на 2012 год
N
Перечень
организаций
Виды
общественных
работ
Объемы и
конкретные
условия
Размеры
оплаты
труда
участников
Источник
финанси-
рования
1
Акиматы
сельских,
поселковых
округов
Помощь
жилищно-
коммунальным
хозяйствам в
санитарной
очистке,
благоустройстве
и уборке
территории;
Помощь в
благоустройстве
региона,
улучшение
экологического
состояния,
побелка
деревьев и
ограждении,
очистка
арыков, уборка
обочин,
озеленение-
обрезка сухих
деревьев,
посадка
саженцев,
полив и уход);
Помощь в
восстановлении
историко-
архитектурных
памятников
(уборка
территории,
побелка,
покраска,
приведение в
порядок и уход
за монументами
славы);
Помощь в
обновлении
базы данных
социальной
карты
населения
(работа по
похозяйственной
книге);
Помощь
населению по
подготовке
документов и
консультации
на получения
государственной
социальной
помощи
(жилищных
пособий,
пособий детям
до 18 лет,
государственной
адресной
помощи);
Помощь в
проведении
Региональных
общественных
мероприятий
(выборная
компания, учет
скота и т.д.);
Помощь в
строительстве,
капитальном
ремонте жилья,
реконструкции
объектов
соцкультбыта;
Помощь в
строительстве
и ремонте
дорог,
водопроводов,
и
инфраструктуры;
помощь в
социальной
адаптации
прибывшим из
мест лишения
свободы и
бездомным
гражданам
Помощь в
проведении в
порядок
документов
пенсионеров в
Государственном
Центре по
выплате пенсий
и пособий;
консультативный
помощь
оралманам,
Помощь в
борьбе с
сельхозвреди-
телями.
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
2
Общественное
объединение
детских-
подростковых
клубов
"Болашак"
Помощь в
организации
кружковых
работ для
детей и
подростков по
месту
жительства
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный бюджет
3
Общественное
объединение
"Федерация
Футбола
Илийского
района
Помощь в
организации
детских
дворовых
футбольных
клубов по
населенным
пунктам района
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
4
Общественное
объединение
"Жас Тулек"
Помощь в
организации
молодежного
досуга в
проведении
диспутов шоу
брейн-рингов
показательных
судов; по
оказанию
педагогико-
психологических
услуг
оказавшимся в
трудных
жизненных
ситуациях.
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
5
Государствен-
ное
учреждение
"Районная
библиотека
Илийского
района"
Помощь в
реставрации
переплете и
восстановлении
библиотечного
фонда.
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
6
Алматинский
областной
центр по
профилактике
и борьбе со
синдромом
приобретенного
имуннодефицита
Раздача
одноразовых
шприцов
/координацион-
ный комитет по
борьбе с
инфекцией/;
Помощь в
регистрации
поступивших
информации т и
консультации
по телефону
доверия.
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
7
Йлийский
филиал
Государствен-
ного
учреждения
"Государствен-
ный архив
Алматинской
области"
Помощь в
реставрации
архивных
документов
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
8
Государствен-
ное
коммунальное
казенное
предприятие
"Дом
культуры
района"
Помощь в
организаций
масштабных
культурно-
массовых
мероприятий;
/организация
праздничных
мероприятий на
территорий
района запись
на диски/;
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
9
Государствен-
ное
коммунальное
казенное
предприятие
"Центр
обучения
государствен-
ному языку"
государствен-
ного
учреждения
"Отдел
культуры и
развития
языков
Илийского
района"
Обучение
работников
учреждений
государствен-
ному языку и
ведению
делопроизвод-
ства на
государствен-
ном языке.
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре;
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет
10
"Илийский
отдел по
делам
обороны"
Помощь в
регистрации и
учете
призывников
раздача
повесток
заполнение
личных дел.
Для
организаций
общественных
работ не могут
быть
использованы
постоянные
рабочие места
и вакансии
предназначены
специально для
безработных;
Предназначены
для работников
занятых в
режиме
неполного
рабочего
времени;
Предоставляется
возможность
временного
трудоустройства
лицам не
имеющим
специального
образования;
Возможность
организовать
работу на
условиях
неполного
рабочего дня и
по гибкому
графику;
/5 дневный
неполный
рабочий день,
отметить 2
выходных дня/
по режиму
неполного
рабочего
времени /5-6
часов/;
рабочее место
должно быть
удобным для
работы;
соблюдение
техники
безопасности;
Своевременная
выплата
заработной
платы, а так
же другие
объемы и
условия
общественных
работ указаны
в договоре.
Минималь-
ная
заработная
плата
(не ниже)
определен-
ная
законом
Республики
Казахстан
Местный
бюджет

ұйымдастыру туралы" N 1-169
қаулысымен бекітілген
қосымша
Ұйымдардың 2012 жылға арналған тізбелері, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының
мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
N
Ұйымдардың
тізбелері
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Көлемі мен
нақты
жағдайлары
Қатысушы-
лардың
еңбегіне
төленетін
ақының
мөлшері
Қаржылан-
дыру
көзі
1
Кенттік
ауылдық
округтері
Жергілікті
мекендердің
аумағын
тазартуға
тұрғын үй
коммуналдық
шаруашылығына
санитарлық
тазалау
жұмыстарына
көмек көрсету;
Аймақтық
экологиялық
сауықтыруға
көмек
(көгалдандыру
және көркейту,
экологиялық
жағдайды
жақсарту,
ағаштар мен жол
жиегіндегі
қоршауларды
әктеу, су
арықтарын
тазарту,
қалпына
келтіру,
ағаштарды кесу,
көшеттер
отырғызу және
оларды күтуге
көмектесу);
Халықтың
әлеуметтік
карталарының
базасын
жаңартуға көмек
(шаруашылық
кітаптарымен
жұмыс);
Халыққа
әлеуметтік
жәрдемақыларды
(тұрғын үй
көмегін, 18
жасқа дейінгі
балалар
жәрдемақысын,
мемлекеттік
атаулы көмек)
алуға құжаттар
дайындауға
көмек көрсету
және кеңес
беру;
регионалдық
қоғамдық
іс-шараларды
өткізуге көмек
көрсету (сайлау
компаниясы, мал
санағы, т.б);
Әлеуметтік
мәдениет
орталықтарын
қайта жөндеуге,
жаңартуға
құрылыс
жұмыстарына,
күрделі
жөндеуге көмек
көрсету;
Жол салу және
жөндеу, су
құбырлары және
басқа да
коммуникация-
ларды жүргізу
жұмыстарына
көмек көрсету;
Бас
бостандығынан
айыру
орындарынан
босанып келген
және панасыз
адамдарға
әлеуметтік
бейімделуге
көмек көрсету;
Мемлекеттік
Зейнетақы төлеу
Орталығындағы
зейнеткерлердің
құжаттарын
ретке келтіруге
көмек көрсету;
Оралмандарға
консультациялық
көмек көрсету;
Ауылшаруашылық
зиянкестермен
күресуге көмек
көрсету.
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
2
Балалар
мен
жасөспірім-
дердің
"Болашақ"
клубтары-
ның
Қоғамдық Бірлестігі
Аудандағы елді
мекендерде
балалар мен жасөспірімдердің
үйірмесін
ұйымдастыруға
көмек көрсету.
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
3
"Іле
ауданының
Футбол
федерация-
сы"
Қоғамдық
бірлестігі
Аудандағы елді
мекендерде
футболдан
балалардың аула
клубтарын
ұйымдастыруға
көмек
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақтылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
4
"Жас
түлек"
Қоғамдық
бірлестігі
Жастар клубында
диспут, шоу,
брейн-рингтер
мен
көрсетілімді
соттарды
даярлау және
өткізуге көмек
көрсету.
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
5
Аудандық
кітапхана
Кітапхана қорын
жаңартуға көмек
көрсету
(кітаптарды
түптеу және
қалпына
келтіру).
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
6
Мемлекеттік
Мекеме
жасанды
қорғаныс
тапшылығы
белгісін
алдын алу
және
күресу
жөніндегі
Алматы
облыстық
филиалы
Бір рет
қолданылатын
шприц тарату;
Сенім телефоны
арқылы кеңес
беру, түскен
ақпараттарды
тіркеуге
көмектесу.
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
7
Алматы
облыстық
мұрағатының
Іле ауданы
бойынша
дербес
бөлімшесі
Мұрағат
қорларын
қалпына
келтіруге көмек
көрсету
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
болады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
8
"Аудандық
мәдениет
үйі"
Мемлекеттік
Коммуналдық
Қазыналық
мекемесі
Кең көлемді
мәдени шаралар
өткізуді
ұйымдастыруға
көмектесу
(аудан
көлемінде
өткізілетін
мерекелік
шараларда
сахналық
өнерлерді
ұйымдастыру,
көрсету,
үнтаспаға жазу).
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
9
"Іле
ауданының
мәдениет
және
тілдерді
дамыту
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
"Мемлекет-
тік тілді
оқыту
орталығы"
мемлекеттік
Коммуналдық
Қазыналық
Кәсіпорны
Мекемелер
қызметкерлеріне
Мемлекеттік
тілді,
оқып-үйренуге
және
іс-қағаздарды
жүргізуді
үйретуге көмек
көрсету
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет
10
Іле
аудандық
қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлім
Әскерге шақыру
науқанына
көмектесу
(шақыру қағазын
тарату, және
істерін
толтыру).
Қоғамдық
жұмысты толық
емес жұмыс
күні
жағдайында
және икемді
график
бойынша
ұйымдастыру
(5 күндік
толық емес
жұмыс күні, 2
күн демалыс
белгіленуі);
Толық емес
жұмыс уақыты
режимінен
(5-6 сағат);
Жұмыс орнының
жұмыс жасауға
ыңғайлы
болуы;
еңбек
қауіпсізді-
гінің сақталуы;
еңбек ақының
уақытылы
төленуі және
тағы басқа
қоғамдық
жұмыстардың
көлемі мен
нақты
жағдайлары
келісім-
шартта
анықталады.
Қазақстан
Республика-
сының
заңында
белгіленген
айлық
жалақының
ең төменгі
мөлшерінде
Жергі-
лікті
бюджет