О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 16 апреля 2012 года N 5-21. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 23 апреля 2012 года N 2-10-157. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21 февраля 2013 года N 14-71
Сноска. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21.02.2013 года N 14-71.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-10-150, опубликовано в газете "Илийские зори" от 10 февраля 2012 года N 6), в решение Илийского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 3-14 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2012 года за N 2-10-152, опубликовано в газете "Илийские зори" от 13 апреля 2012 года N 15) следующие изменения:
в пункте по строкам:
1) "Доходы" цифру "34994116" заменить на цифру "37276311", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "9064728" заменить на цифру "11346923";
"целевые текущие трансферты" цифру "2705593" заменить на цифру "4604396";
"целевые трансферты на развитие" цифру "6312398" заменить на цифру "6742527".
2) "Затраты" цифру "35805096" заменить на цифру "38087293".
3)"Чистое бюджетное кредитование" цифру "83989" заменить на цифру "88843", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "87372" заменить на цифру "92226".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-133989" заменить на цифру "-899825".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "133989" заменить на цифру "899825".

Іле аудандық мәслихатының 2011 жылдың 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 5-21 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 23 сәуірде N 2-10-157 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы N 14-71 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 21.02.2013 N 14-71 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-150 енгізілген, 2012 жылдың 10 ақпандағы аудандық "Іле таңы" газетінің N 6 жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-14 шешіміне (2012 жылдың 23 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-15 енгізілген, 2012 жылдың 13 сәуірдегі "Іле таңы" газетінің N 15 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "34994116" саны "37276311" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "9064728" саны "11346923" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2705593" саны "4604396" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "6312398" саны "6742527" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "35805096" саны "38087293" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "83989" саны "88843" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "87372" саны "92226" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-133989" саны "-899825" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "133989" саны "899825" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Б. Сулейменова
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирович
16 апреля 2012 год
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 16 апреля 2012 года
N 5-21 "О внесении изменений в решение
Илийского районного маслихата
"О районном бюджете Илийского
района на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Илийского

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Б. Сүлейменова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Кәдір Асқар Кәдірұлы
16 сәуір 2012 жыл
Іле аудандық мәслихатының
2012 жылғы 16 сәуірдегі "Іле
аудандық мәслихатының 2011
жылдың 23 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 54-226 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 5-21 шешімнің
1-қосымшасы
Іле аудандық мәслихаттың

4100
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы
790
06
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу на территории Республики Казахстан
визы к паспортам иностранцев и лиц без
гражданства или заменяющим их документам
на право выезда из Республики Казахстан и
въезда в Республику Казахстан
20
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов о приобретении
гражданства Республики Казахстан,
восстановлении гражданства Республики
Казахстан и прекращении гражданства
Республики Казахстан
145
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
2100
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой
единицы гражданского, служебного оружия
физических и юридических лиц (за
исключением холодного охотничьего,
сигнального, огнестрельного бесствольного,
механических распылителей, аэрозольных и
других устройств, снаряженных
слезоточивыми или раздражающими
веществами, пневматического оружия с
дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра
до 4,5 мм включительно)
90
12
Государственная пошлина за выдачу
разрешений на хранение или хранение и
ношение, транспортировку, ввоз на
территорию Республики Казахстан и вывоз
из Республики Казахстан оружия и патронов
к нему

4100
05
Шет елге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін
мемлекеттік баж
790
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды
ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергенi
үшiн мемлекеттік баж
20
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу,
Қазақстан Республикасының азаматтығын
қалпына келтiру және Қазақстан
Республикасының азаматтығын тоқтату туралы
құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік
баж
145
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн
мемлекеттік баж
2100
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды,
белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын,
механикалық шашыратқыштарды, көзден жас
ағызатын немесе тітіркендіретін заттар
толтырылған аэрозольді және басқа
құрылғыларды, үрлемелі
90
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе
сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға,
Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге
және Қазақстан Республикасынан әкетуге
рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік
баж