О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 07 декабря 2012 года N 12-53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2012 года N 2233. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21 февраля 2013 года N 14-71
Сноска. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 21.02.2013 года N 14-71.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-10-150, опубликовано в газете "Илийские зори" от 20 января 2012 года N 6 (4431), в решение Илийского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 3-14 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2012 года за N 2-10-152, опубликовано в газете "Илийские зори" от 16 марта 2012 года N 11(4439), в решение Илийского районного маслихата от 16 апреля 2012 года N 5-21 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2012 года за N 2-10-157, опубликовано в газете "Илийские зори" от 16 мая 2012 года N 20(4448), в решение Илийского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 7-34 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-10-163, опубликовано в газете "Илийские зори" от 6 июля 2012 года N 27 (4455), в решение Илийского районного маслихата от 5 сентября 2012 года N 9-48 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 25 сентября 2012 года за N 2129, опубликовано в газете "Илийские зори" от 31 октября 2012 года N 45 (4473), в решение Илийского районного маслихата от 5 ноября 2012 года N 11-51 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 23 декабря 2011 года N 54-226 "О районном бюджете Илийского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 ноября 2012 года за N 2185, опубликовано в газете "Илийские зори" от 06 декабря 2012 года N 50 (4478) следующие изменения:
в пункте по строкам:

Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 12-53 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 12 желтоқсанда N 2233 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы N 14-71 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 21.02.2013 N 14-71 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-150 енгізілген, 2012 жылдың 20 қаңтардағы аудандық "Іле таңы" газетінің N 3 (4431) жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-14 шешіміне (2012 жылдың 23 ақпанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-152 енгізілген, 2012 жылдың 16 наурызында "Іле таңы" газетінің N 11 (4439) жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі "Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-21 шешіміне (2012 жылдың 23 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-157 енгізілген, 2012 жылдың 18 мамырдағы "Іле таңы" газетінің N 20 (4448) жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы "Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-34 шешіміне (2012 жылдың 20 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-10-163 енгізілген, 2012 жылдың 6 шілдедегі "Іле таңы" газетінің N 27 (4455) жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қыркүйектегі "Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9-48 шешіміне (2012 жылдың 25 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2129 енгізілген, 2012 жылдың 31 қазандағы "Іле таңы" газетінің N 45 (4473) жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Іле ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-226 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11-51 шешіміне (2012 жылдың 14 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2185 енгізілген, 2012 жылдың 6 желтоқсандағы "Іле таңы" газетінің N 50 (4478) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "36150802" заменить на цифру "36213018", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "9471414" заменить на цифру "9530970";
"целевые текущие трансферты" цифру "3009760" заменить на цифру "3020011";
"целевые трансферты на развитие" цифру "6461654" заменить на цифру "6510959".
2) "Затраты" цифру "36966284" заменить на цифру "37028500".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Р. Айдарбекова
Секретарь районного
маслихата                                  Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел
экономики и бюджетного
планирования
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирович
07 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 07 декабря 2012 года
N 12-53 "О внесении изменений
в решение Илийского районного
маслихата "О районном бюджете
Илийского района на
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Илийского

1) "Кірістер" "36150802" саны "36213018" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "9471414" саны "9530970" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "3009760" саны "3020011" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "6461654" саны "6510959" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "36966284" саны "37028500" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Р. Айдарбекова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Кәдір Асқар Кәдірұлы
07 желтоқсан 2012 жыл
Іле аудандық мәслихатының
2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 12-53
"Іле аудандық мәслихатының 2011
жылдың 23 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 54-226 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" шешімнің
1-қосымшасы
Іле аудандық мәслихаттың