О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 21 декабря 2012 года N 13-55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2274. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-135
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 N 28-135.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложений 12 и 3 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) Доходы 35708636 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 30262004 тысяч тенге;
неналоговые поступления 41600 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 302217 тенге;
поступления трансфертов 4874701 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1798687 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3076014 тысяч тенге.
2) Затраты 37628245 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 25916398 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование 71458 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 77895 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 6437 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета -1991067 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета   1991067 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата  Илийского района Алматинской области от 05.03.2013 N 15-75; 04.06.2013 N 17-88; 04.07.2013 N 19-93; 20.08.2013 N 22-103; 07.11.2013 N 25-119; 05.12.2013 N 26-124 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 16206 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложению 5.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Р. Айдарбекова
Секретарь районного маслихата              Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района"                          Кадир Аскар Кадирович
21 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 21 декабря 2012 года
N 13-55 "О районном бюджете
Илийского района на

Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 13-55 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2274 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-135 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.02.2014 N 28-135 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиістісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жыл төмендегі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 35708636 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 30262004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 41600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 302217 теңге;
трансферттердің түсімдері 4874701 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1798687 мың теңге,
нысаналы даму трансферттері 3076014 мың теңге.
2) Шығындар 37628245 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алулар 25916398 мың теңге;
Таза бюджеттік кредиттеу 71458 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 77895 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 6437 мың теңге.
Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге.
Бюджет тапшылығы (профициті) -1991067 мың теңге;
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы) 1991067 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Іле аудандық мәслихатының 05.03.2013 N 15-75; 04.06.2013 N 17-88; 04.07.2013 N 19-93; 20.08.2013 N 22-103; 07.11.2013 N 25-119; 05.12.2013 N 26-124 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 16206 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің орындау барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Р. Айдарбекова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Кәдір Асқар Кәдірұлы
21 желтоқсан 2012 жыл
Іле аудандық мәслихаттың
2012 жылдың 21 желтоқсандағы

31518
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с изменением,
дополнением и восстановлением записей актов
гражданского состояния
4944
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы

31518
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн
тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал
актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға
және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi
қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
4944
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық
беретін құжаттарды ресімдегені үшін,
сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені
үшін мемлекеттік баж