О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-11-115. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года № 26-6
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23.12.2013 № 26-6.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 65-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2012-2014 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-11-108), следующие изменения:
1) "Доходы" цифру "12759975" заменить на цифру "13347112", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "6549828" заменить на цифру "7136965", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "3321947" заменить на цифру "3657647";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3227881" заменить на цифру "3479318".
2) "Затраты" цифру "12759975" заменить на цифру "13688425".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-33973" заменить на цифру "-375286".
6) "Финансирование дефицита (использование профицит) бюджета" цифру "33973" заменить на цифру "375286".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Карасайского районного
маслихата, секретарь
районного маслихата                        А. Сыдык
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономика
и бюджетного планирования
Карасайского района                        Азат Нурхасенович Хамитов
17 февраля 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Карасайского района от 17 февраля
2012 года N 2-3 изменений в решение
Карасайского районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 65-3
"О районном бюджете Карасайского

Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-11-115 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 23.12.2013 № 26-6 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына және 106–бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 65-3 (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-11-108 нөмірімен тіркелген) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) "Кірістер" "12759975" саны "13347112" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6549828" саны "7136965" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "3321947" саны "3657647" санына ауыстырылсын.
"нысаналы даму трансферттер" "3227881" саны "3479318" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "12759975" саны "13688425" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-33973" саны "-375286" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "33973" саны "375286" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы, аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Сыдық
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Азат Нұрхасенұлы Хамитов
17 ақпан 2012 жыл
Қарасай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 17 ақпандағы