О изменении границ (черт) населенных пунктов Карасайского района
Совместное решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 3 апреля 2012 года N 4-3 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 3 апреля 2012 года N 4-335. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области 10 апреля 2012 года N 2-11-118
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" Карасайский районный акимат ПОСТАНОВИЛ и Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Карасайского района изменить согласно предоставленных картографических материалов:
1) по Жандосовскому сельскому округу включить: в черту села Жандосов общей площадью 73,5500 гектара, в черту села Шалкар общей площадью 566300 гектара , в черту села Кайрат общей площадью 20,6000 гектара земли.
2) по Райымбекскому сельскому округу включить: в черту села Кыргауылды общей площадью 66,3600 гектара, в черту села Долан общей площадью 92,4000 гектара, в черту села Райымбек общей площадью 68,9300 гектара, в черту села Кумтоган общей площадью 44,5800 гектара в черту села Абай общей площадью 5,1400 гектара, в черту села Булакты общей площадью 12,6200 гектара земли.
3) по Большеалматинскому сельскому округу включить: в черту села Нурлытау общей площадью 14,3000 гектара, в черту села Алатау общей площадью 20,5000 гектара, в черту села Жайлау общей площадью площадью 22,0000 гектара, в черту села Еренсай общей площадью 2,6000 гектара земли.
4) по Таусамалинскому сельскому округу включить: в черту села Тастыбулак общей площадью 3,8900 гектара, в черту села Акжар общей площадью 3,5500 гектара, в черту сел Жанатурмыс общей площадью 174,5000 гектара земли.
5) по Ушконырскому сельскому округу включить: в черту села Ушконыр общей площадью 83,3200 гектара, в черту села Сауыншы общей площадью 14,3000 гектара, в черту села Уштерек общей площадью 42,9000 гектара, в черту села Енбекши 4,1900 гектара земли.
6) по Первомайскому сельскому округу включить: в черту села Бекболат общей площадью 32,0500 гектара, в черту села Кайнар общей площадью 16,1700 гектара, в черту села Сауыншы общей площадью 9,9900 гектара земли.
7) по Умтылскому сельскому округу включить: в черту села Алмалыбак общей площадью 328,5000 гектара, в черту села Улан общей площадью 2,0000 гектара земли.

Қарасай ауданы елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Бірлескен Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі N 4-3 шешімі және Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 сәуірдегі N 4-335 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаменті Қарасай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 сәуірде N 2-11-118 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3-тармағына сәйкес Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарасай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы елді мекендерінің шекаралары (шегі) ұсынылған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Жандосов ауылдық округінің Жандосов ауылына жалпы көлемі 73,5500 гектар, Шалқар ауылына жалпы көлемі 56,6300 гектар, Қайрат ауылына жалпы көлемі 20,6000 гектар жер қосылсын;
2) Райымбек ауылдық округінің Қырғауылды ауылына жалпы көлемі 66,3600 гектар, Долан ауылына жалпы көлемі 92,4000 гектар, Райымбек ауылына жалпы көлемі 68,9300 гектар, Құмтоған ауылына жалпы көлемі 44,5800 гектар, Абай ауылына жалпы көлемі 5,1400 гектар, Бұлақты ауылына жалпы көлемі 12,6200 гектар жер қосылсын.
3) Үлкен Алматы ауылдық округінің Нұрлытау ауылына жалпы көлемі 14,3000 гектар, Алатау ауылына жалпы көлемі 20,5000 гектар, Жайлау ауылына жалпы көлемі 22,0000 гектар, Ерменсай ауылына жалпы көлемі 2,6000 гектар жер қосылсын.
4) Таусамалы ауылдық округінің Тастыбұлақ ауылына жалпы көлемі 3,8900 гектар, Ақжар ауылына жалпы көлемі 3,5500 гектар, Жаңатұрмыс ауылына жалпы көлемі 174,5000 гектар жер қосылсын.
5) Үшқоңыр ауылдық округінің Үшқоңыр ауылына жалпы көлемі 83,3200 гектар, Сауыншы аулына жалпы көлемі 14,3000 гектар, Үштерек ауылына жалпы көлемі 42,9000 гектар, Еңбекші ауылына жалпы көлемі 4,1900 гектар жер қосылсын.
6) Бірінші май ауылдық округінің Бекболат ауылына жалпы көлемі 32,0500 гектар, Қайнар ауылына жалпы көлемі 16,1700 гектар, Сауыншы ауылына жалпы көлемі 9,9900 гектар жер қосылсын.
7) Ұмтыл ауылдық округінің Алмалыбақ ауылына жалпы көлемі 328,5000 гектар, Ұлан ауылына жалпы көлемі 2,0000 гектар жер қосылсын.

8) по Ельтайскому сельскому округу включить: в черту села Береке общей площадью 54,0000 гектара, в чету села Елтай общей площадью 143,0000 гектара, в черту села Исаев общей площадью 5,0000 гектара, в черту села Каратобе общей площадью 41,0000 гектара, в черту села Кокозек общей площадью 60,3000 гектара, в черту села Жармухамбет общей площадью 71,5000 гектара, в черту села Мадениет общей площадью 120,0000 гектара, в черту села Рахат общей площадью 91,0000 гектара, в черту села 71-разъезда общей площадью 0,3500 гектара земли.
9) по Иргелинскому сельскому округу включить: в черту села Кемертоган общей площадью 88,4700 гектара земли.
10) по Новошамалганскому сельскому округу включить: в черту села Кошмамбет общей площадью 129,4400 гектара, в черту села станции Шамалган общей площадью 106,5400 гектара, в черту села Кульаши общей площадью 63,1000 гектара, в черту села Турар общей площадью 112,4900 гектара земли.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата и решения маслихата возложить на первого заместителя акима района (Жакупова Болтирик Аусадыковича).
3. Настоящее постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Карасайского района                        Дауренбаев Амангельды Айдарович
Председатель сессии
Карасайского районного
маслихата                                  Туякбаев Самат Сейсенович
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        Сыдык Ардак Маутханович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Карасайского района"             Жумабаев Жомарт Дауыскожаевич
3 апреля 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
Карасайского района"                       Оразалиев Мади Жуанышбекович
3 апреля 2012 года

8) Елтай ауылдық округінің Береке ауылына жалпы көлемі 54,0000 гектар, Елтай ауылына жалпы көлемі 143,0000 гектар, Исаев ауылына жалпы көлемі 5,0000 гектар, Қаратөбе ауылына жалпы көлемі 41,0000 гектар, Көкөзек ауылына жалпы көлемі 60,3000 гектар, Жармұхамбет ауылына жалпы көлемі 71,5000 гектар, Мәдениет ауылына жалпы көлемі 120,0000 гектар, Рахат ауылына жалпы көлемі 91,0000 гектар, 71-разъезд ауылына жалпы көлемі 0,3500 гектар жер қосылсын.
9) Іргелі ауылдық округінің Кемертоған ауылына жалпы көлемі 88,4700 гектар жер қосылсын.
10) Жаңашамалған ауылдық округінің Қошмамбет ауылына жалпы көлемі 129,4400 гектар, Шамалған бекетіне жалпы көлемі 106,5400 гектар, Көлащы ауылына жалпы көлемі 63,1000 гектар, Тұрар ауылына жалпы көлемі 112,4900 гектар жер қосылсын.
3. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімінің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің бірінші орынбасары (Жакупов Бөлтірік Аусадықұлына) жүктелсін.
4. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қарасай ауданының
әкімі                                      Дәуренбаев Амангелді Айдарұлы
Қарасай аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы              Тұяқбаев Самат Сейсенұлы
Қарасай ауданы
мәслихатының хатшысы                       Сыдық Ардақ Маутханұлы
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай ауданының жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Жұмабаев Жомарт Дауысқожаұлы
3 сәуір 2012 жыл
"Қарасай аудандық сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Оразалиев Мади Жуанышбекұлы
3 сәуір 2012 жыл