О присвоении наименований новым улицам в селах Алмалыбак, Жалпаксай, Жамбыл, Улан, Кольди, Мерей Умтылского сельского округа
Решение акима Умтылского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 22 ноября 2012 года N 11-169.. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 декабря 2012 года N 2250
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и согласованию с комиссией по ономастике Карасайского района, а также исходя с учетом мнения населения соответствующие территории, аким Умтылского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новым улицам в селах Алмалыбак, Жалпаксай, Жамбыл, Улан, Кольди, Мерей Умтылского сельского округа следующие наименования:
1) Первой улице – Ушкайын, второй улице – Жылыбулак, третьей улице – Аккайын, четвертой улице – Алмалы, пятой улице - Байтерек, шестой улице – Кайнар, седьмой улице – Райымбек батыр, восьмой улице – Самал, девятой улице - Хан танири, десятой улице – Шугыла, расположенные на востоке села Алмалыбак.
2) Первой улице – Береке, второй улице – Достык, третьей улице - Керемет, четвертой улице – Сулусай расположенные на востоке села Жалпаксай.
3) Первой улице – Алтындан, второй улице - Аксай, третьей улицей - Ушбулак, четвертой улице - Иргели, пятой улице - Нура, шестой улице - Май, седьмой улице - Алмалы, восьмой улице - Жастар, девятой улице - Дихан, десятой улице - Аккент, одинадцатой улице - Коктобе, двенадцатой улице - Сулутобе, тринадцатой улице - Жайлау, четырнадцатой улице - Тан, пятнадцатой улице - Акжар, шестнадцатой улице - Тауелсыздык, семнадцатой улице- Булакты, восемнадцатое улице – Даулет, девяднадцатой улице- Актоган, двадцатой улице - Бирлик, двадцать первой улице - Береке, двадцать второй улице - Жеруйык, двадцать третьей улице - Жылыбулак, двадцать четвертой улице - Кокжиек, двадцать пятой улице - Коктем, двадцать шестой улице - Кендала, двадцать седьмой улице - Карагайлы, двадцать восьмой улице –  Улгили расположенные на юга-востоке села Жамбыл.
4) Первой улице - Улан, второй улице - Кокжиек, третьей улице – Алтынорда, четвертой улице - Барыс, пятой улице – Жибек жолы, шестой улице – Жанаталап, седьмой улице – Жазык дала, восьмой улице - Кендала, девятой улице – Коксай, десятой улице – Коктал, одинадцатой улице – Нурлы, двенадцатой улице - Сайлы, тринадцатой улице – Тобыкты, четырнадцатой улице – Туркистан, пятнадцатой улице – Шаган, шестнадцатой улице – Ынтымак расположенные на северной стороне села Улан.

Ұмтыл ауылдық округі Алмалыбақ, Жалпақсай, Жамбыл, Ұлан, Көлді, Мерей ауылдарындағы жаңа көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2012 жылғы 22 қарашадағы N 11-169 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 желтоқсанда N 2250 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына cәйкес және Қарасай аудандық қоғамдық ономастика кеңесінің келісімі мен тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Ұмтыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ұмтыл ауылдық округіндегі Алмалыбақ, Жалпақсай, Жамбыл, Ұлан, Көлді, Мерей ауылдарындағы жаңа көшелерге төмендегі аттар қойылсын:
1) Алмалыбақ ауылының шығысында орналасқан көшелерге бірінші көшеге -Үшқайың, екінші көшеге – Жылыбұлақ, үшінші көшеге – Аққайың, төртінші көшеге – Алмалы, бесінші көшеге – Бәйтерек, алтыншы көшеге -Қайнар, жетінші көшеге- Райымбек батыр, сегізінші көшеге – Самал, тоғызыншы көшеге – Хантәңірі, оныншы көшеге - Шұғыла.
2) Жалпақсай ауылының шығысында орналасқан көшелерге бірінші көшеге - Береке, екінші көшеге- Достық, үшінші көшеге – Керемет, төртінші көшеге - Сұлусай.
3) Жамбыл ауылының оңтүстік шығысындағы орналасқан көшелерге бірінші көшеге - Алтындән, екінші көшеге –Ақсай, үшінші көшеге- Үшбұлақ, төртінші көшеге –Іргелі, бесінші көшеге – Нұра, алтыншы көшеге - Май, жетінші көшеге – Алмалы, сегізінші көшеге – Жастар,тоғызыншы көшеге – Дихан, оныншы көшеге - Ақкент, он бірінші көшеге – Көктөбе, он екінші көшеге – Сұлутөбе, он үшінші көшеге - Жайлау, он төртінші көшеге – Таң, он бесінші көшеге- Ақжар, он алтыншы көшеге – Тәуелсіздік, он жетінші көшеге – Бұлақты, он сегізінші көшеге - Дәулет, он тоғызыншы көшеге – Ақтоған, жиырмасыншы көшеге – Бірлік, жиырма бірінші көшеге – Береке, жиырма екінші көшеге – Жерұйық, жиырма үшінші көшеге – Жылыбұлақ, жиырма төртінші көшеге – Көкжиек, жиырма бесінші көшеге – Көктем, жиырма алтыншы – Кеңдала, жиырма жетінші көшеге – Қарағайлы, жиырма сегізінші көшеге - Үлгілі.
4) Ұлан ауылының солтүстігінде орналасқан көшелерге бірінші көшеге - Ұлан, екінші көшеге – Көкжиек, үшінші көшеге – Алтынорда, төртінші көшеге – Барыс, бесінші көшеге – Жібек жолы, алтыншы көшеге – Жаңаталап, жетінші көшеге – Жазықдала, сегізінші көшеге – Кеңдала, тоғызыншы көшеге – Көксай, оныншы көшеге – Көктал, он бірінші көшеге – Нұрлы, он екінші көшеге – Сайлы, он үшінші көшеге – Тобықты, он төртінші көшеге – Түркістан, он бесінші көшеге – Шаған, он алтыншы көшеге – Ынтымақ.

5) Первой улице – Ынтымак, второй улице – Балдаурен, третьей улице - Еркин, четвертой улице – Мура, пятой улице – Жайык, шестой улице - Алатау, седьмой улице – Алмалы, восьмой улице – Енбекши, девятой улице – Жайлау, десятой улице –Жазык, одинадцатой улице – Жайдарлы, двенадцатой улице – Желтоксан, тринадцатой улице – Коктерек, четырнадцатой улице – Коктал, пятнадцатой улице – Тауелсыздык, шестнадцатой улице – Теректи, семнадцатой улице – Ушконыр расположенные на юге села Кольди.
6) Первой улице – Байтерек, второй улице – Достык, третьей улице – Карагайлы расположенные на северо – востоке села Мерей.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Г. Салыкбаева

5) Көлді ауылының оңтүстігінде орналасқан көшелерге бірінші көшеге - Ынтымақ, екінші көшеге - Балдәурен, үшінші көшеге - Еркін, төртінші көшеге -Мұра, бесінші көшеге - Жайық, алтыншы көшеге – Алатау, жетінші көшеге – Алмалы, сегізінші көшеге – Еңбекші, тоғызыншы көшеге – Жайлау, оныншы көшеге – Жазық, он бірінші көшеге – Жайдарлы, он екінші көшеге – Желтоқсан, он үшінші көшеге – Көктерек, он төртінші көшеге – Көктал, он бесінші көшеге – Тәуелсіздік, он алтыншы көшеге – Теректі, он жетінші көшеге - Үшқоңыр.
6) Мерей ауылының солтүстік батысында орналасқан бірінші көшеге - Бәйтерек, екінші көшеге – Достық, үшінші көшеге - Қарағайлы аттары қойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Г. Салықбаева