О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 24 декабря 2012 года N 14-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2276. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года № 33-7
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06.08.2014 № 33-7.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и реализации самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) Доходы - 14102322 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6763445 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 81212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 871408 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6386257 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты – 3078752 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 3307505 тысяч тенге;
2) Затраты - 15191240 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование – 41615 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 33755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4796 тысяч тенге;
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 теңге;
5) Дефицит (профицит) бюджета - -1130533 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицит) бюджета – 1130533 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Карасайского района Алматинской области от 06.03.2012 N 16-3; 05.06.2013 N 19-3; 05.07.2013 N 21-3; 20.08.2013 N 22-4; 30.09.2013 N 23-3; 11.11.2013 N 24-3; 09.12.2013 N 25-3 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 15427 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложения 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально - экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Карасайского районного маслихата           К. Турысбеков
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        Е. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Карасайского района                        Азат Нурхасенович Хамитов
24 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Карасайского
района от 24 декабря N 14-3
"О районном бюджете Карасайского

Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 14-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2276 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 33-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.08.2014 № 33-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті N 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер - 14102322 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6763445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 81212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 871408 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 6386257 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер – 3078752 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер – 3307505 мың теңге;
2) Шығындар - 15191240 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 41615 теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 33755 мың теңге;
бюджеттік кредиттеуді өтеу – 4796 мың теңге;
4) Қаржылық активтер мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) - -1130533 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1130533 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 16-3; 05.06.2013 N 19-3; 05.07.2013 N 21-3; 20.08.2013 N 22-4; 30.09.2013 N 23-3; 11.11.2013 N 24-3; 09.12.2013 N 25-3 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2013 жылға арналған резерві 15427 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Қ. Тұрысбеков
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Е. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Азат Нұрхасенұлы Хамитов
24 желтоқсан 2012 жыл
Қарасай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы

4675
Государственная пошлина, взимаемые за выдачу
удостоверения охотника и его ежегодную
регистрацию
34
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой единицы
гражданского служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением холодного
охотничьего, сигнального, огнестрельного
бесствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других устройств, снаряженных
слезоточивыми или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией не
более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)

4675
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын
тіркегені үшін мемлекеттік баж
34
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды,
белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын,
механикалық шашыратқыштарды, көзден жас
ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар
толтырылған аэрозольдi және басқа
құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7.5 Дж-дан
аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда
және калибрi 4.5 миллиметрге дейнгiлерiн
қоспағанда) әрбiр бiрлiгін тiркегенi және
қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк
баж.

18305
Доходы от аренды имущества, находящегося в
коммунальной собственности области
7068
Доходы от аренды имущества, находящегося в
коммунальной собственности района (города
областного значения), за исключением доходов от
аренды государственного имущества, находящегося
в управлений акимов города районного значения,
села, поселка, сельского округа
10947
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда,
находящегося в коммунальной собственности
района (города областного значения ), за
исключением доходов от аренды государственного
имущества, находящегося в управлений акимов
города районного значения, села, поселка,
сельского округа
290
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета, а также
содержащимися и финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального Банка Республики
Казахстан
49481
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета, а также
содержащимися и финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального Банка Республики
Казахстан, за исключением поступлений от
организаций нефтяного сектора
49481
Административные штрафы, пени,
санкции,взыскания, налагаемые государственными
учреждениями, финансируемыми из областного
бюджета

18305
04
Облыстың коммуналдық меншігіндегі мүлікті
жалға беруден түсетін кірістер
7068
08
Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар,
кенттер, ауылдық округ әкімдерінің
басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға
беруден түсетін кірістерді қоспағанда
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға
беруден түсетін кірістер
10947
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент,
ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы
мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін
кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық
маңызы бар қаланың) коммуналдық
меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлерді
жалға беруден түсетін кірістер
290
04
Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын,
сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын
мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар,
өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
49481
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін
түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік
бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын
және қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,
санкциялар, өндіріп алулар
49481
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын
мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп
алулар

3374
5
Налог на игорный бизнес
27266
08
Обязательные платежи, взимаемые за
совершение юридически значимых
действий и (или) выдачу документов
уполномоченными на то
государственными органами или
должностными лицами
173871
1
Государственная пошлина
173871
02
Государственная пошлина, взимаемая
с подаваемых в суд исковых заявлений,
заявлений особого искового
производства,заявлений (жалоб) по
делам особого производства, заявлений
о вынесении судебного приказа,
заявлений о выдаче дубликата
исполнительного листа, заявлений о
выдаче исполнительных листов на
принудительное исполнение решений
третейских (арбитражных) судов и
иностранных судов,заявлений о
повторной выдаче копий судебных
актов, исполнительных листов и иных
документов, за исключением
государственной пошлины с подаваемых
в суд исковых заявлений к
государственным учреждениям
150000
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского
состояния, а так же за выдачу
гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов
гражданского состояния и свидетельств
в связи с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов
гражданского состояния
9306
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов на право выезда
за границу на постоянное место
жительства и приглашение в Республику
Казахстан лиц из других государств,
а так же за внесение изменений в эти
документы
1768
06
Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу на территорий РК визы к
паспортам иностранцев и лиц без
гражданства или заменяющим их
документам на право выезда из
Республики Казахстан и въезда в
Республику Казахстан
496
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов о приобретении
гражданства Республики, восстановление
гражданства Республики Казахстан и
прекращении гражданства Республики
Казахстан
3000
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
8600
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой
единицы гражданского служебного
оружия физических и юридических лиц
(за исключением холодного
охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного,
механических распылителей,
аэрозольных и других устройств,
снаряженных слезоточивыми или
раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной

3374
5
Ойын бизнесіне салық
27266
08
Заңдық мәндi iс-әрекеттердi
жасағаны және (немесе) оған
уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк
органдар немесе лауазымды адамдар
құжаттар бергені үшін алатын
мiндеттi төлемдер
173871
1
Мемлекеттiк баж
173871
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа
берiлетiн талап арыздарынан
алынатын мемлекеттiк бажды
қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа
берiлетiн талап арыздардан, ерекше
талап ету iстерi арыздарынан, ерекше
жүргiзiлетiн iстер бойынша
арыздардан (шағымдардан), сот
бұйрығын шығару туралы өтiнiштерден,
атқару парағының дубликатын беру
туралы шағымдардан, аралық (төрелiк)
соттардың және шетелдiк соттардың
шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға
атқару парағын беру туралы
шағымдардың, сот актiлерiнiң атқару
парағының және өзге де құжаттардың
көшiрмелерiн қайта беру туралы
шағымдардан алынады
150000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi
үшiн, сондай-ақ азаматтарға
азаматтық хал актiлерiн тiркеу
туралы куәлiктердi және азаматтық
хал актiлерi жазбаларын өзгертуге,
толықтыруға және қалпына келтiруге
байланысты куәлiктердi қайтадан
бергенi үшiн мемлекеттiк баж
9306
05
Шетелге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретiн
құжаттарды ресiмдегенi үшiн,
сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер
енгiзгенi үшiн алынатын мемлекеттiк
баж
1768
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе
оларды ауыстыратын құжаттарына
Қазақстан Республикасынан кету және
Қазақстан Республикасына келу
құқығына виза бергенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
496
07
Қазақстан Республикасының
азаматтығын алу, Қазақстан
Республикасының азаматтығын тоқтау
туралы құжаттарды ресiмдегенi үшiн
алынатын мемлекеттiк баж
3000
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн
алынатын мемлекеттiк баж
8600
10
Жеке және заңды тұлғалар азаматтық,
қызметтiк қарудың аңшылық суық
қаруды, белгi беретiн қаруды,
құқықсыз атыс қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын
немесе тiтiркендiретiн заттар
толтырылған аэрозольдi және басқа