О присвоении наименований новым улицам на станции Шамалган, сел Кошмамбет, Турар, Батан, Кольаши Жанашамалганского сельского округа
Решение акима Жанашамалганского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 13 ноября 2012 года N 11-185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 ноября 2012 года N 2192
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении" от 23 января 2001 года и с учетом мнения населения Жанашамалганского сельского округа, аким Жанашамалганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам расположенным в Жанашамалганском сельском округе:
На станции Шамалган:"Акбулак", "Акдала", "Акжазык","Акиык","Аккиык","Аккент","Аксу","Актерек", "Актоган", "Алмалы", "Алтындала", "Байконыр","Байлык", "Баласаз", "Баянжурек", "Баянжурек переулок", "Байтерек", "Бейбитшилик", "Береке", "Булакты", "Болашак", "Дихан", "Достык переулок", "Енбек", "Жазык", "Жайлау","Жанаталап","Жанашаруа", "Жанадауыр", "Жаналык", "Жаскент", "Желди", " Жеруйык", "Жидели", "Жолдас", "Жулдыз", "Кокжиек", "Коккайнар", "Коксу", "Коктал", "Коктас", "Коктем", "Коксаз", "Карабулак","Караой", "Карасу", "Каратал","Кахарман", "Маусым", "Мадениет", "Мектеп", "Мамыр, "Наурыз", "переулок Нурлы", "Нурлы","Саз", "Самсы", "Сарыарка", "Самал", "Тан",переулок "Тан", "Тауелсиздик", "Тегистик", "Улан", "Улгили", "Унгиртас", "Ушконыр", "Шаган","Шоладыр", "Ынтымак";
В селе "Кольаши":"Адеми", "Байконыр", "Береке", "Болашак", "Бирлик", "Жаз", "Жайлау", "Желди", "переулок Жаз", "Кокжиек", "Коктем", "Тан","переулок Саз", "Самал", "Улгили", "Достык", "Переулок Достык", "Переулок Коктем", "Переулок Самал", "Атыгай", "Наурыз".
В селе Кошмамбет:"Акбулак", Молочная Товарная Ферма "Адеми", Молочная Товарная Ферма "Байконыр", "Баянжурек", "Береке Баянжурек","Бирлик", "Жаз", "Жайлау", "Жаналык", Молочная Товарная Ферма "Жанашаруа", Молочная товарнаяФерма "Желди",Молочная Товарная Ферма "Кендала", "Кокжиек", "Коктем", "Каратал", Молочная Товарная Ферма "Косагаш",Молочная Товарная Ферма"Косагаш -1",Молочная Товарная Ферма "Карасу", "Сарыарка", "Косагаш-1", "Тан",Молочная Товарная Ферма "переулок Тан",Молочная Товарная Ферма "Улгили",Молочная Товарная Ферма "Шаган",Молочная Товарная Ферма"Ынтымак",Молочная Товарная Ферма"переулок Айдала",Молочная Товарная Ферма "Улан",Молочная Товарная Ферма"Дихан",Молочная Товарная Ферма"Мамыр",Молочная Товарная Ферма "Коксу", "Акорда", "Кокбулак", "Самал", "Карабулак".
В селе Батан:"Байконыр", "Желтоксан", "Коктем", "Республика", "Тауелсыздык", "Республика Казахстан","Сулу", "Улгили", "Улан", "Аккайнар".
В селе Турар:"Алмалы","Акжазык","Акиык",Молочная Товарная Ферма "Акдала",Молочная Товарная Ферма "Аккент", "Аксу",Молочная Товарная Ферма"Баянжурек","Булакты", "Жайлау", "Жаналык",Молочная Товарная Ферма"Жанадауыр", "Жидели", "Енбек", "Коксу", "Коктас", "Кокбулак", "Коктал", "Карабулак", "Каратал", "Улгили", "Ынтымак", "Аккайнар", "Улан", "Шаган", "Коктау", "Аккиык", "Мадениет",Молочная Товарная "Ферма",Молочная Товарная Ферма "Карасу", Молочная Товарная Ферма "Караой",Молочная Товарная Ферма "Косагаш".

Жаңашамалған ауылдық округі Шамалған бекеті, Қошмамбет, Тұрар, Батан, Көлащы ауылдарындағы жаңа көшелеріне ат кою туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Жаңашамалған ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 13 қарашадағы N 11-185 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 15 қарашада N 2192 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылыс туралы" Заңның 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23-қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Жаңашамалған ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып, Жаңашамалған ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жаңашамалған ауылдық округінде орналасқан елді мекендердегі жаңа көшелерге атаулар берілсін:
Шамалған бекетіндегі:"Ақбұлақ", "Ақдала","Ақжазық", "Ақиық", "Аққиық","Ақкент", "Ақсу", "Ақтерек", "Ақтоған", "Алмалы", "Алтындала","Байқоңыр", "Байлық", "Байлық бұрылысы", "Баласаз", "Баянжүрек","Баянжүрек бұрылысы","Бәйтерек", "Бейбітшілік","Береке", "Бұлақты", "Болашақ", "Дихан", "Достық бұрылысы", "Еңбек", "Жазық","Жайлау","Жаңаталап", " Жаңашаруа", "Жаңадәуір", "Жаңалық","Жаскент", "Желді", "Жерұйық", "Жиделі", "Жолдас", "Жолдас бұрылысы", "Жұлдыз", "Көкжиек", "Көкқайнар", "Көксу", "Көктал", "Көктас", "Көктем","Көксаз", "Қарабұлақ", "Қараой", "Қарасу", "Қаратал", "Қаһарман", "Маусым", "Мәдениет", "Мектеп", "Мамыр", "Наурыз", "Нұрлы", "Нұрлы бұрылысы", "Саз", "Самсы", "Сарыарқа", "Самал", "Таң", "Таң бұрылысы", "Тәуелсіздік", "Тегістік", "Ұлан", "Үлгілі", "Үнгіртас", "Үшқоңыр", "Шаған", "Шөладыр", "Ынтымақ".
Көлащы ауылындағы:"Әдемі", "Байқоңыр", "Береке", "Болашақ", "Бірлік", "Жаз", "Жайлау", "Желді", "Жаз бұрылысы", "Көкжиек", "Көктем", "Таң", "Саз бұрылысы", "Самал", "Үлгілі", "Достық", "Достық бұрылысы", "Көктем бұрылысы", "Самал бұрылысы", "Атығай", "Наурыз".
Қошмамбет ауылындағы: "Ақбұлақ", Сүт Өндіру Фермасы "Әдемі", Сүт Өндіру Фермасы "Байқоңыр","Баянжүрек", "Береке", "Бірлік", "Жаз", "Жайлау", "Жаңалық", Сүт Өндіру Фермасы "Жаңашаруа", Сүт Өндіру Фермасы Желді, Сүт Өндіру Фермасы Кеңдала, Көкжиек, Көктем, Қаратал, Сүт Өндіру Фермасы "Қосағаш",Сүт Өндіру Фермасы "Қосағаш-1", Сүт Өндіру Фермасы "Қарасу", "Сарыарқа", "Қосағаш-1", "Таң", Сүт Өндіру Фермасы "Таң бұрылысы", Сүт Өндіру Фермасы "Үлгілі",Сүт Өндіру Фермасы "Шаған", Сүт Өндіру Фермасы "Ынтымақ",Сүт Өндіру Фермасы "Айдала бұрылысы", Сүт Өндіру Фермасы "Ұлан", Сүт Өндіру Фермасы "Дихан", "Сүт Өндіру Фермасы "Мамыр", Сүт Өндіру Фермасы "Көксу", "Ақорда", "Көкбұлақ", "Самал","Қарабұлақ".
Батан ауылындағы: "Байқоңыр", "Желтоқсан", "Көктем", "Республика", "Тәуелсіздік","Қазақстан Республикасы", "Сұлу", "Үлгілі", "Ұлан", "Аққайнар".
Тұрар ауылындағы: "Алмалы","Ақжазық", "Ақиық", "Ақдала", "Ақкент", "Ақсу", "Баянжүрек", "Бұлақты", "Жайлау", "Жаңалық", Сүт Өндіру Фермасы "Жаңадәуір", "Жиделі", "Еңбек", "Көксу", "Көктас", "Көкбұлақ", "Көктал", "Қарабұлақ", "Қаратал", "Үлгілі", "Ынтымақ", "Аққайнар", "Ұлан", "Шаған", "Көктау", "Аққиық","Мәдениет", Сүт Өндіру Фермасы "Қарасу", Сүт Өндіру Фермасы "Қараой", Сүт Өндіру Фермасы "Қосағаш".

2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанашамалганского
сельского округа                           Б. Джанысжанов

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңашамалған ауылдық
округінің әкімі                            Б. Джанысжанов