О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-9. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 21 февраля 2012 года N 2-12-187. Утратило силу решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 14 мая 2013 года N 17-78
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 14.05.2013 N 17-78.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104 и  подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-12-183, опубликованного в газете "Каратал" от 13 января 2012 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "2826684" заменить на цифру "2920532", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "2697108" заменить на цифру "2790956".
2) "Затраты" цифру "2826684" заменить на цифру "2952482".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-50238" заменить на цифру "-82188".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "50238" заменить на цифру "82188".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата:                       У. Досмолданова
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                        Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
17 февраля 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 17 февраля
2012 года N 2-9 "О внесении изменений
в решение Каратальского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 60-264 "Об районном бюджете
Каратальского района
на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 20 декабря 2011 года
N 60-264 "О районном бюджете
Каратальского района
на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-9 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 21 ақпанда N 2-12-187 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 мамырдағы N 17-78 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.05.2013  N 17-78 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2-12-183 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "2826684" саны "2920532" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "2697108" саны "2790956" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "2826684" саны "2952482" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-50238" саны "-82188" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы)" "50238" саны "82188" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           Ұ. Досмолданова
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                         Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
17 ақпан 2012 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-9
"Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қаратал ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 60-264
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 60-264 "Қаратал ауданының
2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"шешіміне
1-қосымша
Қаратал ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы