Об утверждении перечня работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 14 марта 2012 года N 66. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 10 апреля 2012 года N 2-12-190. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 03 января 2013 года N 2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 03.01.2013 N 2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительство Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ Каратальского района" (Амандосов Серик Жапарвич) и "Центр занятости Каратальского района" (Килтбаева Акжайык Муратовна) направить безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования к работодателям для прохождения молодежной практики и заключить с работодателями договоры о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление в ступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Дюсембинов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждение "Отдел занятости
и социальных программ
Каратальского района"                      Амандосов Сериик Жапарович
14 марта 2012 года
Директор государственного
учреждение "Центр занятости
Каратальского района"                      Килтбаева Акжайык Муратовна
14 марта 2012 года
Приложение
к постановлению акимата
Каратальского района от 14 марта
2012 года N 66 "Об утверждении
перечня работодателей,
организующих рабочие места
для прохождения
молодежной практики"
Перечень работодателей, на 2012 год где в соответствии с
потребностью регионального рынка труда будут организованы
рабочие места для прохождения молодежной практики
N
Наименование
организации
Профессия
(должность)
Количество
организуе-
мых
рабочих
мест
Продолжи-
тельность
молодежной
практики в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы
1
Каратальский
районный узел
почтовой связи
Акционерное
общество
"Казпочта"
Бухгалтер
1
6
26000
тенге
Аудитор
1
Финансы
2
Экономист
2
2
Государственное
учреждение
"Управление
юстиции
Каратальского
района
Департамента
юстиции
Алматинской
области
Министерство
юстиции
Республики
Казахстан"
Юрист
4
6
26000
тенге
3
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренних дел
Каратальского
района
Департамента
внутренних дел
Алматинской
области"
Юрист
6
6
26000
тенге
Бухгалтер
1
4
Государственное
учреждение
"Каратальская
районная
прокуратура"
Алматинской
области
Республики
Казахстан
Юрист
1
6
26000
тенге
5
Ким Э.Т.
индивидуальный
предприниматель
Повар
3
6
26000
тенге
6
Тумарбаева Р.И.
индивидуальный
предприниматель
Повар
2
6
26000
тенге
7
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Центр обучения
государственному
языку"
государственного
учреждения
"отдел культуры
и развития
языков
Каратальского
района"
Программист
1
6
26000
тенге
8
Государственное
учреждение
"Каратальская
районная
территориальная
инспекция
Комитета
государственной
инспекций в
агропромышленном
комплексе
Министерства
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан"
Агроном
1
6
26000
тенге
Инженер-
зоотехник
1
9
Каратальский
районный филиал
Алматинской
области
Общественного
объединения
"Народно-
демократическая
партия "Нур
Отан"
Программист
1
6
26000
тенге
Экономист
1
10
Государственное
учреждение
"Отдел сельского
хозяйство
Каратальского
района"
Экономист
1
6
26000
тенге
11
Государственное
учреждение
"Отдел занятости
и социальных
программ
Каратальского
района"
Финансист
1
6
26000
тенге
Программист
1
12
Государственное
учреждение
"Отдел финансов
Каратальского
района"
Финансист
2
6
26000
тенге
13
Государственное
учреждение
"Отдел
строительства"
Строитель
1
6
26000
тенге
14
Государственное
учреждение
"Государственное
управление
санитарно-
эпидемиологичес-
кого надзора по
Каратальскому
району"
Секретарь
1
6
26000
тенге
15
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
город Уштобе
Каратальского
района"
Экономист
1
6
26000
тенге
16
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренней
политики"
Каратальского
района
Педагог
1
6
26000
тенге
17
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Балхаш-ЖСК"
Бухгалтер-
ский учет
и аудит
1
6
26000
тенге
Машино-
строение
1
Экономист
1
18
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"KazSilicon"
Химик-
лаборант
2
6
26000
тенге
Электрик
1
Слесарь
1
19
Государственное
учреждение
"Отдел по
чрезвычайным
ситуациям
Каратальского
района
Департамента по
чрезвычайным
ситуациям
Алматинской
области
Министерства по
чрезвычайным
ситуациям
Республики
Казахстан"
Программист
1
6
26000
тенге

Жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 наурыздағы N 66 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 10 сәуірде N 2-12-190 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық әкімдігінің 03.01.2013 N 2 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына18-2-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қаратал аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Амандосов Серік Жапарұлы), және "Қаратал аудандық жұмыспен қамту орталығы" (Кілтбаева Ақжайық Мұратқызы) мемлекеттік мекемелері жастар практикасын өту үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғарғы білім беру ұйымдарының түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен жастар практикасын өту үшін жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Дүйсембінов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қаратал аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Серік Жапарұлы Амандосов
14 наурыз 2012 жыл
"Қаратал аудандық" жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Ақжайық Мұратқызы Кілтбаева
14 наурыз 2012 жыл
Қаратал ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 14 наурыздағы N 66
"Жастар практикасын өту үшін
жұмыс орындарын ұйымдастыратын
жұмыс берушілердің тізбесін
бекіту туралы" қаулысына
қосымша
2012 жылға өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес,
жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын
жұмыс берушілердің тізбесі
N
Мекеменің атауы
Мамандық-
тары
Ұйымдастыры-
латын жұмыс
орындарының
саны
Жастар
практикасы-
ның ай
бойынша
ұзақтығы
Айлық
жалақы
мөлшері
1
"Казпочта"
Акционерлік Қоғам
Қаратал аудандық
почта байланысы
торабы
Есепші
1
6
26000
теңге
Аудитор
1
Қаржыгер
2
Экономист
2
2
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
министрлігі
Алматы облысының
әділет
департаменті
Қаратал ауданының
әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер
4
6
26000
теңге
3
"Алматы облысының
Ішкі істер
департаменті
Қаратал ауданының
ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер
6
6
26000
теңге
Есепші
1
4
Қазақстан
Республикасы
Алматы облысы
"Қаратал
ауданының
прокуратурасы"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер
1
6
26000
теңге
5
Жеке кәсіпкер
Ким Э.Т.
Аспазшы
3
6
26000
теңге
6
Жеке кәсіпкер
Тумарбаева Р.И.
Аспазшы
2
6
26000 теңге
7
"Қаратал
ауданының
мәдениет және
тілдерді дамыту
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің
"Мемлекеттік
тілді оқыту
орталығы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Бағдарла-
машы
1
6
26000
теңге
8
"Қазақстан
Республикасы
Ауылшаруашылығы
министрлігі
Агроөнеркәсіптік
кешендегі
мемлекеттік
инспекция
комитетінің
Қаратал аудандық
аумақтық
инспекциясы"
мемлекеттік
мекемесі
Агроном
1
6
26000
теңге
Инженер-
зоотехник
1
9
"Нұр Отан"
Халықтық
Демократиялық
партиясы"
қоғамдық
бірлестігінің
Алматы облысы
Қаратал аудандық
филиалы
Бағдарла-
машы
1
6
26000
теңге
Экономист
1
10
"Қаратал
ауданының ауыл
шаруашылық
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист
1
6
26000
теңге
11
"Қаратал аудандық
жұмыспен қамту
және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қаржыгер
1
6
26000
теңге
Бағдарла-
машы
1
12
"Қаратал аудандық
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қаржыгер
2
6
26000
теңге
13
"Қаратал
ауданының құрылыс
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Құрылысшы
1
6
26000
теңге
14
"Қаратал ауданы
бойынша
мемлекеттік
санитарлық
эпидемиологиялық
қадағалау
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Хатшы
1
6
26000
теңге
15
"Каратал
ауданының Үштөбе
қаласы әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист
1
6
26000
теңге
16
"Қаратал аудандық
ішкі саясат
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Педагог
1
6
26000
теңге
17
"Балхаш-ЖСК"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Бухгалтер-
лік есеп
және аудит
1
6
26000
теңге
Машина
жасау
1
Экономист
1
18
"KazSilicon"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Химик-
лаборант
2
6
26000
теңге
Электрик
1
Слесарь
1
19
"Қазақстан
Республикасы
Төтенше жағдайлар
министрлігі
Алматы облысының
Төтенше жағдайлар
департаментінің
Қаратал ауданының
Төтенше жағдайлар
Бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Бағдарла-
машы
1
6
26000
теңге