О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 05-30. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-13-155. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26 апреля 2013 N 15-98
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26.04.2013 N 15-98.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года N 2-13-146, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 6, 13, 20 января 2012 года N 1 (3594), N 2 (3595), N 3 (3596), в решение Кербулакского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 02-11 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года N 2-13-150, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 2,9 марта 2012 года N 9 (3602) N 10 (3603)), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4589615" заменить на цифру "4704148", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4471323" заменить на цифру "4585846";
"целевые текущие трансферты" цифру "669960" заменить на цифру "700675";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1166474" заменить на цифру "1250282".
2) "Затраты" цифру "4617300" заменить на цифру "4731823".
5) Дефицит (профицит) – цифру "-80020" заменить на цифру "-86072".
6) Финансирование дефицита (использование профицита) – цифру "80020" заменить на цифру "86072".

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 05-30 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде N 2-13-155 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 15-98 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.04.2013 N 15-98 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне (2011 жылдың 26 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-146 енгізілген, 2012 жылдың 6, 13, 20 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1 (3594), N 2 (3595), N 3 (3596) жарияланған), 2012 жылғы 17 ақпандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 02-11 шешіміне (2012 жылдың 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-150 енгізілген, 2012 жылдың 2, 9 наурызында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 9 (3602), N 10 (3603), жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4589615" саны "4704148" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4471323" саны "4585846" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "669960" саны "700675" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1166474" саны "1250282" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4617300" саны "4731823" санына ауыстырылсын.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) - "-80020" саны "-86072" санына ауыстырылсын.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "80020" саны "86072" санына ауыстырылсын.