О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 08 июня 2012 года N 06-43. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-13-158. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26 апреля 2013 N 15-98
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26.04.2013 N 15-98.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года за N 2-13-146, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 6,13,20 января 2012 года N 1 (3594), N 2 (3595), N 3 (3596), в решение Кербулакского районного маслихата от 17 февраля 2012 года за N 02-11 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-13-150, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 2, 9 марта 2012 года N 9 (3602), N 10 (3603), в решение Кербулакского районного маслихата от 13 апреля 2012 года за N 05-30 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-13-155, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 27 апреля 2012 года N 17 (3610), 4 мая N 18 (3611)), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4704148" заменить на цифру "4677644", в том числе по:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 06-43 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 маусымда N 2-13-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 15-98 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.04.2013 N 15-98 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабының 4-тармағына және 109-бабының 5-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне (2011 жылдың 26 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-146 енгізілген, 2012 жылдың 6, 13, 20 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1 (3594), N 2 (3595), N 3 (3596) жарияланған), 2012 жылғы 17 ақпандағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 02-11 шешіміне (2012 жылдың 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-150 енгізілген, 2012 жылдың 2, 9 наурызында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 9 (3602), N 10 (3603), жарияланған), 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 05-30 шешіміне (2012 жылдың 19 сәуір нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-155 енгізілген, 2012 жылдың 27 сәуірдегі, 4 мамырдағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 17 (3610), N 18 (3611), жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4704148" саны "4677644" санына ауыстырылсын, соның ішінде:

"поступление трансфертов" цифру "4585846" заменить на цифру"4559342", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "700675" заменить на цифру "759671";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1250282" заменить на цифру "1164782".
2) "Затраты" цифру "4731823" заменить на цифру "4705320".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленениеи оказания помощи населению".
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Абыканов С.К.
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Е.А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Кербулакского района                       Тулегенов Шалхибай Молдахметович
08 июня 2012 года
Приложение N 1
Утвержден решением маслихата
от 08 июня 2012 года N 06-43
"О внесении изменений в решение
маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2012 -2014 годы"
от 20 декабря 2011 года N 48-357"
Приложение N 1
Утвержден решением маслихата
от 20 декабря 2011 года N 48-357
Бюджет Кербулакского района на
2012-2014 годы
Бюджет Кербулакского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

"трансферттердің түсімдері" "4585846" саны "4559342" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "700675" саны "759671" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1250282" саны "1164782" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4731823" саны "4705320" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, кіші, және орта кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            С.Қ. Абықанов
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Е.Ә. Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының
экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
08 маусым 2012 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы 2012 жылғы 08 маусымдағы
N 06-43 шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Кербұлақ ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" 2011 жылғы
20 желтоқсандағы N 48-357
шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1
2
3
4
5
6