О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 5 ноября 2012 года N 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2180. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Коксуского района Алматинской области от 05.06.2013 N 15-3
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, Коксуский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года за N 2-14-119, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 6 января 2012 года N 1 (110), в решение Коксуского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 февраля 2012 года за N 2-14-123, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 2 марта 2012 года N 9 (118), в решение Коксуского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 3-2 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года за N 2-14-127, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 27 апреля 2012 года N 9 (118), в решение Коксуского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 4-2 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июня 2012 года за N 2-14-132, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 06 июля 2012 года N 27 (136), в решение Коксуского районного маслихата от 05 сентября 2012 года N 7-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 66-2 "О районном бюджете Коксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 сентября 2012 года за N 2116, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 28 сентября 2012 года N 39 (148) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы N 8-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қарашада N 2180 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 05.06.2013 N 15-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 1998 жылдың 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 6 қаңтардағы N 1 (110) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-1 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-123 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 2 наурыздағы N 9 (118) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-2 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-127 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 27 сәуірдегі N 17 (126) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-2 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-14-132 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 29 маусымдағы N 26 (135) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 05 қыркүйектегі "Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-1 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2116 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 28 қыркүйектегі N 39 (148) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "4190496" заменить на цифру "4231541", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4091024" заменить на цифру "4132069", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1089396" заменить на цифру "1081728";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1140492" заменить на цифру "1189205".
2) "затраты" цифру "4221094" заменить на цифру "4262139".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           С. Абдрахманов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    А.Б. Амирсеитова
05 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 5 ноября 2012 года
N 8-1 "О внесении изменений в
решение Коксуского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 66-2 "О районном бюджете
Коксуского района на
2012-2014 годы"
приложение 1
к решению Коксуского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 66-2 "О районном бюджете
Коксуского района
на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Коксуского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

1) "кірістер" "4190496" саны "4231541" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4091024" саны "4132069" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1089396" саны "1081728" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1140492" саны "1189205" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4221094" саны "4262139" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С. Әбдрахманов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Ә.Б. Әмірсейітова
05 қараша 2012 жыл
Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 5 қарашадағы
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 8-1 шешіміне
1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 66-2 шешіміне бекітілген
1-қосымша
Көксу ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
тенге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I.Кірістер