О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 5-2-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 21 февраля 2012 года 2-16-148
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104,  подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года за N 2-16-145, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 3 от 07 января 2012 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "6852439" заменить на цифру "6937554", в том, числе:
"поступления трансфертов" цифру "5985420" заменить на цифру "6070535".
2) "затраты" цифру "6852439" заменить на цифру "7008314".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-34774" заменить на цифру "-105534".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "34774" заменить на цифру "105534";
после строки "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 34774 тысячи тенге дополнить строкой используемые остатки бюджетных средств 70760 тысячи тенге".
в пункте 3 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "283653" заменить на цифру "292344";
"оборона" цифру "4422" заменить на цифру "7582";
"социальной помощи и социального обеспечения" цифру "275196" заменить на цифру "278056";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "1239114" заменить на цифру "1307032";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "136248" заменить на цифру "141792";
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "17488" заменить на цифру "58688";
"транспорт и коммуникации" цифру "86290" заменить на цифру "96720";
после строки "прочие 58300 тысячи тенге дополнить строкой "трансферты 16072 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 5-2-10 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 21 ақпанда N 2-16-148 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44-бабының 7-тармағы, 104-бабының 5-тармағы, 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-145 нөмірмен енгізілген, 2012 жылғы 07 қаңтардағы N 3 "Жаркент өңірі" газетіне жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "6852439" саны "6937554" санына ауыстырылсын; "трансферттердің түсімдері" "5985420" саны "6070535" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6852439" саны "7008314" санына ауыстырылсын;
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-34774" саны "-105534" санына ауыстырылсын;
6)"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "34774" саны "105534" санына ауыстырылсын;
"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 34774 мың теңге жолынан кейін бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" 70760 мың теңге жолымен толықтырылсын.
3-тармақтағы:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "283653" саны "292344" санына ауыстырылсын;
"қорғанысқа" "4422" саны "7582" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға" "275196" саны "278056" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "1239114" саны "1307032" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiкке" "136248" саны "141792" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" "17488" саны "58688" санына ауыстырылсын;
"көлiк және коммуникацияға" "86290" саны "96720" санына ауыстырылсын;
"басқаларға 58300 мың теңге жолынан кейін "трансферттер 16072 мың теңге" жолымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.