О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 5-18-85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2012 года N 2212
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 декабря 2011 года за N 2-16-145, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 07 января 2012 года N 3), в решение Панфиловского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 5-2-10 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 февраля 2012 года за N 2-16-148, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 05 марта 2012 года N 14), в решение Панфиловского районного маслихата от 12 апреля 2012 года N 5-4-24 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-16-153, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 19 мая 2012 года N 25), в решение Панфиловского районного маслихата от 11 июня 2012 года N 5-6-38 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-16-156, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 14 июля 2012 года N 36), в решение Панфиловского районного маслихата от 05 сентября 2012 года N 5-9-57 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2113, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 13 октября 2012 года N 49), в решение Панфиловского районного маслихата от 02 ноября 2012 года N 5-11-77 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 4-55-343 "О районном бюджете Панфиловского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 ноября 2012 года за N 2170, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 24 ноября 2012 года N 55), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 5-12-85 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 желтоқсанда N 2212 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-145 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 07 қаңтардағы N 3 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-2-10 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-148 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 05 наурыздағы N 14 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-4-24 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-153 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 19 мамыр N 25 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 11 маусымдағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-6-38 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-16-156 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 14 шілде N 36 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 05 қыркүйектегі "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-9-57 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйегіндегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2113 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қазан N 49 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 02 қарашадағы "Панфилов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 4-55-343 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-11-77 шешіміне (2012 жылғы 13 қарашасындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2170 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 қарашадағы N 55 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "8168165" заменить на цифру "8071614", в том, числе:
"поступления трансфертов" цифру "7041146" заменить на цифру "6944595".
2) "затраты" цифру "8238926" заменить на цифру "8142375".
в пункте 3 по строкам:
"государственные услуги общего характера" цифру "363265" заменить на цифру "364477";
"общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность" цифру "31827" заменить на цифру "31319";
"образование" цифру "4773405" заменить на цифру "4762987";
"социальной помощи и социального обеспечения" цифру "273025" заменить на цифру "269630";
"жилищно-коммунальное хозяйство" цифру "2096208" заменить на цифру "2013528";
"культура, спорт, туризм и информационное пространство" цифру "171844" заменить на цифру "172244";
"сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифру "156735" заменить на цифру "155473";
"промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность" цифру "61549" заменить на цифру "61649".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, экономики, аграрной, предпринимательской, производственной, автомобильных дорог и строительства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Б. Сабырбаев
Секретарь маслихата                        Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Оспанов Акан Акатович
05 декабря 2012 года
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района
от 05 декабря 2012 года
N 5-12-85 "О внесении изменений
в решение Панфиловского
районного маслихата от 20 декабря
2011 года N 4-55-343 "О районном
бюджете Панфиловского района на
2012-2014 годы"
Приложение N 1
к решению маслихата Панфиловского
района района от 20 декабря
2011 года N 4-55-343 "О районном
бюджете Панфиловского
района на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Панфиловского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
Доходы

1) "Кірістер" "8168165" саны "8071614" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "7041146" саны "6944595" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "8238926" саны "8142375" санына ауыстырылсын.
3-тармақтағы жолдар бойынша:
"жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерге" "363265" саны "364477" санына ауыстырылсын;
"қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметіне" "31827" саны "31319" санына ауыстырылсын;
"білім беруге" "4773405" саны "4762987" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыруға" "273025" саны "269630" санына ауыстырылсын;
"тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа" "2096208" саны "2013528" санына ауыстырылсын;
"мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiкке" "171844" саны "172244" санына ауыстырылсын;
"ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастарына" "156735" саны "155473" санына ауыстырылсын;
"өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметіне" "61549" саны "61649" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Сабырбаев
Мәслихат хатшысы                           Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекеме бастығы                 Ақан Ақатұлы Оспанов
05 желтоқсан 2012 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 05 желтоқсандағы
"Панфилов аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының
2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 4-55-343 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 5-12-85 шешіміне
1-қосымша
Панфилов аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы"
N 4-55-343 шешіміне
1-қосымша
Панфилов ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
АТАУЫ
1.Кірістер