О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 21 декабря 2012 года N 5-13-90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2256. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 19 декабря 2013 года N 5-25-178
Сноска. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 19.12.2013 N 5-25-178.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 6964365 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления - 1088648 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 34839 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -68501 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5772377 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 3060886 тысяч тенге;
2) затраты - 7036181 тысяч тенге
3) чистое бюджетное кредитование - 33606 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 38084 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4173 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
5) дефицит бюджета – -105422 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 105422 тысячи тенге.
используемые остатки бюджетных средств - 71817 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Панфиловского района Алматинской области от 05.03.2013 N 5-14-97;  03.06.2013 N 5-17-124; 04.07.2013 N 5-20-137; 16.08.2013 N 5-21-143; 07.11.2013 N 5-23-152; 05.12.2013 N 5-24-164 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 года в сумме 8036 тыс. тенге.
3. Утвердить перечень бюджета развития на 2013 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 5.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства.

Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы.
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихтының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 5-13-90 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2256 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 5-25-178 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 19.12.2013 № 5-25-178 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013 -2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6964365 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1088648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 34839 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша - 68501 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 5772377 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар - 3060886 мың теңге.
2) шығындар - 7036181 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу - 33606 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 38084 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4173 мың теңге.
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы - -105422 мың тең теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 105422 мың теңге.
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 71817 мың теңге".
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 05.03.2013 N 5-14-97; 03.06.2013 N 5-17-124; 04.07.2013 N 5-20-137; 16.08.2013 N 5-21-143; 07.11.2013 N 5-23-152; 05.12.2013 N 5-24-164 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 8036 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі Панфилов аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Ахметкалиев
Секретарь районного маслихата              Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Оспанов Акан Акатович
21 декабря 2012 года
Приложение N 1
к решению маслихата Панфиловского
района от 21 декабря 2012 года
N 5-13-90 "О районном бюджете
Панфиловского района

6. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К. Ахметқалиев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекеменің бастығы              Ақан Ақатұлы Оспанов
21 желтоқсан 2012 жыл
Панфилов аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы