О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 6-33. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июня 2012 года N 2-17-119. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-17-107, опубликовано в газете "Саркан" N 2 от 06 января 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-9 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-17-111, опубликовано в газете Саркан" N 10 от 03 марта 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-20 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-17-118, опубликовано в газете "Саркан" N 17-18 от 28 апреля 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4174271" заменить на цифру "4077433", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3990222" заменить на цифру "3860384".
2) "затраты" цифру "4216530" заменить на цифру "4119692".

Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы N 6-33 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 маусымда N 2-17-119 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-107 нөмірмен енгізілген, 2011 жылғы 06 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-9 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-111 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-20 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-118 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 17-18 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4174271" саны "4077433" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3990222" саны "3860384" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4216530" саны "4119692" санына ауыстырылсын.

3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "28814" заменить на цифру "40949", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "31551" заменить на цифру "43686".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-71073" заменить на цифру "-83208".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "71073" заменить на цифру "83208".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
6 сессии районного маслихата
Алинов Е.
Секретарь Сарканского
районного маслихата
Абдрахманов К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского
районного отдела экономики
и бюджетного планирования
Аязбаев Талгат Токтасынович
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 08 июня
2012 года N 6-33 "О внесении
изменений в решение Сарканского
районного маслихата от 21 декабря
2012 года N 53-309 "Об районном
бюджете Сарканского

3) "Таза бюджеттік кредит беру" "28814" саны "40949" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "31551" саны "43686" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-71073" саны "-83208" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "71073" саны "83208" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының кезектен
тыс 6 сессиясының төрағасы
Е. Алинов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ. Абдрахманов
КЕЛІСІЛГЕН:
Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
Сарқан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 08 маусымдағы