О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 05 ноября 2012 года N 10-62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 ноября 2012 года N 2186. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 № 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстана "О нормативных правовых актах" от 24 марта 2012 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-17-107, опубликовано в газете "Саркан" N 2 от 06 января 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-9 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-17-111, опубликовано в газете Саркан" N 10 от 03 марта 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-20 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-17-118, опубликовано в газете Саркан" N 17-18 от 28 апреля 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 6-33 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-17-119, опубликовано в газете Саркан" N 27-28 от 30 июня 2012 года), в решение Сарканского районного маслихата от 06 сентября 2012 года N 9-59 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "О районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2114, опубликовано в газете Саркан" N 42 (8983) от 29 сентября 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы N 10-62 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 14 қарашада N 2186 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-107 нөмірмен енгізілген, 2012 жылғы 06 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-9 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-111 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-20 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-118 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 17-18 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 08 маусымдағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6-33 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымда Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-119 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 30 маусымында N 27-28 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қыркүйектегі "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9-59 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйегінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2214 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 қыркүйектегі N 42 (8983) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "4126950" заменить на цифру "4168177", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3909901" заменить на цифру "3951128".
2) "затраты" цифру "4169209" заменить на цифру "4210436".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "40949" заменить на цифру "41767", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "43686" заменить на цифру "44504".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-83208" заменить на цифру "-84026".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "83208" заменить на цифру "84026".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3.Контроль за исполнением решения возложить на заместителя Акима района Разбекова М.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
10 сессии районного маслихата              Дармышев Е.
Секретарь Сарканского
районного маслихата                        Абдрахманов К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского
районного отдела экономики
и бюджетного планирования                  Аязбаев Талгат Токтасынович
05 ноября 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 05 ноября
2012 года N 10-62 "О внесении
изменений в решение Сарканского
районного маслихата от 21 декабря
2012 года N 53-309 "Об районном
бюджете Сарканского
района на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 21 декабря 2011 года
N 53-309 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Сарканского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

1) "Кірістер" "4126950" саны "4168177" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3909901" саны "3951128" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4169209" саны "4210436" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "40949" саны "41767" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "43686" саны "44504" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-83208" саны "-84026" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "83208" саны "84026" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Разбековке жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезекті 10 сессиясының төрағасы            Е. Дармышев
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Абдрахманов
КЕЛІСІЛГЕН:
Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
05 қараша 2012 жыл
Сарқан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 05 қарашадағы
"Сарқан ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 10-62 шешіміне бекітілген
1-қосымша
"Сарқан ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
N 53-309 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Сарқан ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР