О районном бюджете Сарканского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 21 декабря 2012 года N 12-69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2261. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 10 октября 2014 года № 41-215
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 10.10.2014 № 41-215.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 главы 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) Доходы - 4425552 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления - 199778 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5823 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11880 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4207185 тысячи тенге;
субвенции - 2068499 тысяч тенге.
2) Затраты - 4441334 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 22265 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты - 28561 тысяч тенге;
погашение займов - 6296 тысяч тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета – -38047 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  38047 тысяч тенге, в том числе:
погашение займов - 6297 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Сарканского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-77;  03.03.2013 N 18-103; 04.07.2013 N 20-114; 19.08.2013 N 23-125; 08.11.2013 N 26-137; 05.12.2013 N 27-140 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2013 год в сумме 3056 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
12 сессии районного маслихата              Темирбаев А.
Секретарь
районного маслихата                        Абдрахманов А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского
районного отдела экономики
и бюджетного планирования                  Аязбаев Талгат Токтасынович
21 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 21 декабря 2012 года
N 12-69 "Об районном бюджете
Сарканского района на

Сарқан ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 12-69 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2261 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қазандағы № 41-215 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 10.10.2014 № 41-215 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12,  3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) Кірістер - 4 425 552 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 199778 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5823 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 11880 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 4 207 185 мың теңге;
субвенциялар - 2068499 мың теңге.
2) Шығындар - 4 441 334 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредит беру - 22265 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 28561 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 6296 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профицит) – -38047 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 38047 мың теңге, оның ішінде:
қарыздарды өтеу - 6297 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-77; 03.06.2013 N 18-103; 04.07.2013 N 20-114; 19.08.2013 N 23-125; 08.11.2013 N 26-137 ; 05.12.2013 N 27-140 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін ауданның жергілікті атқарушы органының төтенше резерві 3056 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезекті 12 сессиясының төрағасы:           А. Темірбаев
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Қ. Абдрахманов
КЕЛІСІЛГЕН:
Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
2012 жылғы 21 желтоқсан