О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2011 года N 56-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 20 февраля 2012 года N 2-13. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 21 февраля 2012 года N 2-18-139. Утратило силу решением маслихата Талгарского района Алматинской области от 13 мая 2013 года N 17-89
Сноска. Утратило силу решением маслихата Талгарского района Алматинской области от 13.05.2013 N 17-89.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104,  подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2011 года N 53-316 "О районном бюджете Талгарского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года N 2-18-136, опубликовано в районной газете "Талгар" от 14 января 2012 года N 3 (3986) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "7575319" заменить на цифру "7459392", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "5600383" заменить на цифру "5484456".
2) "затраты" цифру "7623859" заменить на цифру "7640492".
После строки "финансирование дефицита (использование профицита) -46351 тысяч тенге" дополнить строкой "используемые остатки бюджетных средств – 446677 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.А. Тургенбаев
Секретарь районного
маслихата                                  Д. Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Талгарский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования"                              Сафин Асангали Ануарович
20 февраля 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 20 февраля
2012 года N 2-13 "О внесении
изменений в решение от 21 декабря
2011 года N 53-316 "О районном
бюджете Талгарского района
на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 21 декабря 2011 года
N 53-316"О районном бюджете
Талгарского района на
2012-2014 годы"
Категория
Сумма
(тысячи
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы N 2-13 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 21 ақпанда N 2-18-139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 17-89 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 13.05.2013 N 17-89 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-18-136 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Талғар" газетінде N 3 (3986) жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "7575319" саны "7459392" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "5600383" саны "5484456" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "7623859" саны "7640492" санына ауыстырылсын.
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46351 мың теңге" жолынан кейін "бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 446677 мың теңге" жолымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Түргенбаев Қ.Ә.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Теберіков Д.
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Сафин Асанғали Ануарұлы
20 ақпан 2012 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 ақпандағы
"2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 53-316 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" N 2-13 шешіміне
1-қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы N 53-316
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Санаты
Сомасы
/мың теңге/
Ішкі функция
Сыныбы
А Т А У Ы
1. Кiрiстер