О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 05 ноября 2012 года N 11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2172. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года N 2-19-125, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 4 (1044) от 20 января 2012 года, N 6 (1046) от 10 февраля 2012 года, N 7 (1047) от 17 февраля 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 февраля 2012 года N 2-19-127, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 11-12 (1052) от 22 марта 2012 года, N 13 (1053) от 30 марта 2012 года, N 14 (1054) от 06 апреля 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-4 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года N 2-19-133, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 19 (1059) от 11 мая 2012 года, N 20 (1060) от 18 мая 2012 года, N 20 (1061) от 25 мая 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 5-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июня 2012 года N 2-19-136, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 31 (1071) от 17 августа 2012 года, N 32 (1072) от 24 августа 2012 года, N 33 (1073) от 31 августа 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 06 сентября 2012 года N 9-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 сентября 2012 года N 2109, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 37 (1077) от 28 сентября 2012 года, N 38 (1078) от 05 октября 2012 года, N 39 (1079) от 12 октября 2012 года), N 40 (1080) от 19 октября 2012 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы N 11-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қарашада N 2172 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-5 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-125 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы N 4(1044), 2012 жылғы 10 ақпандағы N 6(1046), 2012 жылғы 17 ақпандағы N 7(1047), 2012 жылғы N 8-9(1049) жарияланған), 2012 жылғы 17 ақпандағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-1 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-127 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 22 наурыздағы N 11-12 (1052), 2012 жылғы 30 наурыздағы N 13(1053), 2012 жылғы 06 сәуірдегі N 14(1054) жарияланған), 2012 жылғы 13 сәуірдегі "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-4 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-133 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 11 мамырдағы N 19 (1059), 2012 жылғы 18 мамырдағы N 20(1060), 2012 жылғы 25 мамырдағы N 21(1061), 2012 жылғы 08 маусымдағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-1 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-136 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 17 тамыздағы N 31(1071), 2012 жылғы 24 тамыздағы N 32 (1072), 2012 жылғы 31 тамыздағы N 33(1073) жарияланған) 2012 жылғы 06 қыркүйектегі "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9-1 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2109 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі N 37 (1077), 2012 жылғы 05 қазандағы N 38(1078), 2012 жылғы 12 қазандағы N 39(1079), 2012 жылғы 19 қазандағы N 40(1080), жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "4873006" заменить на цифру "5017384", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4129487" заменить на цифру "4273865", в том числе;
"целевые текущие трансферты" цифру "902687" заменить на цифру "896905";
"целевые трансферты на развитие" цифру "698204" заменить на цифру "848364".
2) "Расходы" цифру "4902310" заменить на цифру "5046688".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Х. Имиров
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата                        К. Алимжоджаевич
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович
06 ноября 2012 года
Приложение N 1
к решению районного маслихата
"О внесении изменений в решение
районного маслихата от
21 декабря 2011 года N 55-1
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2012-2014 годы"
от 05 ноября 2012 года N 11-1
Приложение N 1
к решению районного маслихата
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2012-2014 годы"
от 21 декабря 2011 года N 55-1
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
тыс
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходный часть

1) "Кірістер" "4873006" саны "5017384" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері "4129487" саны "4273865" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "902687" саны "896905" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "698204" саны "848364" санына ауыстырылсын.
2) Шығындар "4902310" саны "5046688" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Имиров
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы                           Қ. Алимходжаев
КЕЛІСІЛДІ:
“Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі” мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Исмаилов Мырзалим Муталимович
06 қараша 2012 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2012 жылғы 05 қарашадағы 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның
2012-2014 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы N 11-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ұйғыр ауданның 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І.КІРІСТЕР