О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2012 года N 2230. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 декабря 2011 года N 2-19-125, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 4 (1044) от 20 января 2012 года, N 6 (1046) от 10 февраля 2012 года, N 7 (1047) от 17 февраля 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 февраля 2012 года N 2-19-127, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 11-12 (1052) от 22 марта 2012 года, N 13 (1053) от 30 марта 2012 года, N 14 (1054) от 06 апреля 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-4 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года N 2-19-133, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 19 (1059) от 11 мая 2012 года, N 20 (1060) от 18 мая 2012 года, N 20 (1061) от 25 мая 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 08 июня 2012 года N 5-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 июня 2012 года N 2-19-136, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 31 (1071) от 17 августа 2012 года, N 32 (1072) от 24 августа 2012 года, N 33 (1073) от 31 августа 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 06 сентября 2012 года N 9-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 сентября 2012 года N 2109, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 37 (1077) от 28 сентября 2012 года, N 38 (1078) от 05 октября 2012 года, N 39 (1079) от 12 октября 2012 года), N 40 (1080) от 19 октября 2012 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 05 ноября 2012 года N 11-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 55-1 "О бюджете Уйгурского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 ноября 2012 года N 2172, опубликовано в газете "Іле өңірі – Или тәвәси" N 45 (1085) от 23 ноября 2012 года, N 46 (1086) от 30 ноября 2012 года),следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 12-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 11 желтоқсанда N 2230 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-5 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұйғыр аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне (2011 жылғы 23 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-125 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы N 4(1044), 2012 жылғы 10 ақпандағы N 6(1046), 2012 жылғы 17 ақпандағы N 7(1047), 2012 жылғы N 8-9(1049) жарияланған), 2012 жылғы 17 ақпандағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-1 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-127 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 22 наурыздағы N 11-12 (1052), 2012 жылғы 30 наурыздағы N 13(1053), 2012 жылғы 06 сәуірдегі N 14(1054) жарияланған), 2012 жылғы 13 сәуірдегі "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-4 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-133 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 11 мамырдағы N 19 (1059), 2012 жылғы 18 мамырдағы N 20(1060), 2012 жылғы 25 мамырдағы N 21(1061), 2012 жылғы 08 маусымдағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-1 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-19-136 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 17 тамыздағы N 31(1071), 2012 жылғы 24 тамыздағы N 32 (1072), 2012 жылғы 31 тамыздағы N 33(1073) жарияланған) 2012 жылғы 06 қыркүйектегі "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9-1 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2109 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 28 қыркүйектегі N 37 (1077), 2012 жылғы 05 қазандағы N 38(1078), 2012 жылғы 12 қазандағы N 39(1079), 2012 жылғы 19 қазандағы N 40(1080), жарияланған), 2012 жылғы 05 қарашадағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11-1 шешіміне (2012 жылғы 13 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2172 нөмірімен енгізілген, "Іле өңірі – Или тәвәси" газетінің 2012 жылғы 23 қарашадағы N 45 (1085), 2012 жылғы 30 қарашадағы N 46(1086), жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "5017384" заменить на цифру "5015977", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4273865" заменить на цифру "4272458", в том числе;
"целевые текущие трансферты" цифру "1047065" заменить на цифру "1045658".
2) "Расходы" цифру "5046688" заменить на цифру "5045281".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Х. Имиров
Временно исполняющий
обязанности Секретарь
районного маслихата                        Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович
5 декабря 2012 года
Приложение N 1
к решению районного маслихата
"О внесении изменений в решение
районного маслихата от
21 декабря 2011 года N 55-1
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2012-2014 годы"
от 05 декабря 2012 года N 12-1
Приложение N 1
к решению районного маслихата
"О районном бюджете Уйгурского
района на 2012-2014 годы"
от 21 декабря 2011 года N 55-1
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
тыс
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходный часть

1) "Кірістер" "5017384" саны "5015977" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері "4273865" саны "4272458" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1047065" саны "1045658" санына ауыстырылсын.
2) Шығындар- "5046688" саны "5045281" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х. Имиров
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н. Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Исмаилов Мырзалим Муталимович
05 желтоқсан 2012 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2012 жылғы 5 желтоқсандағы 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның
2012-2014 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы N 12-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Ұйғыр ауданның 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 55-1 шешіміне
1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І.КІРІСТЕР