О районном бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 22 декабря 2012 года N 13-1, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2270. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 20 декабря 2013 N 27-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 20.12.2013 N 27-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) Доходы - 4689004 тысячи тенге; в том числе:
налоговые поступления - 658461 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 3783 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 14500 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 4021910 тысячи тенге; в том числе;
целевые текущие трансферты - 996688 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие - 781113 тысячи тенге;
субвенции - 2244109 тысячи тенге;
2) Затраты - 4733574 тысячи тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование - 56508 тысячи тенге; в том числе;
бюджетные кредиты - 60773 тысячи тенге.
погашение бюджетных кредитов - 4265 тысячи тенге.
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге.
5) Дефицит (профицит) бюджета - -56508 тысячи тенге.
6) Финансирование дефицита использование профицита бюджета -   56508 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата  Уйгурского района Алматинской области от 06.03.2013 N 14-1; 03.06.2013 N 17-1; 03.07.2013 N 20-1; 20.08.2013 N 22-1; 11.11.2013 N 25-1; 05.12.2013 N 26-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района 2013 год в сумме - 2885 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ района не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2013 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Х. Имиров
Секретарь районного
маслихата                                  Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович
22 декабря 2012 года
Приложение N 1
к решение районного маслихата
от 22 декабря 2012 года N 13-1
"О районном бюджете Уйгурского

Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 13-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2270 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.12.2013 N 27-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 12, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылы мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) Кірістер - 4689004 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 658461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3783 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 14500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4021910 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер - 996688 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері - 781113 мың теңге;
субвенциялар - 2244109 мың теңге;
2) Шығындар - 4733574 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 56481 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 60773;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4265 мың теңге.
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге.
5) Бюджет тапшылығы (профициті)- -56508 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 56508 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ұйғыр аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 14-1; 03.06.2013 N 17-1; 03.07.2013 N 20-1; 20.08.2013 N 22-1; 11.11.2013 N 25-1; 05.12.2013 N 26-1 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві - 2885 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Ауданның 2013 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2013 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Х.Имиров
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н.Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі”мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Исмаилов Мырзалим Муталимович
22 желтоқсан 2012 ж
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы