О некоторых вопросах субсидирования растениеводства
Постановление Жамбылского областного акимата Жамбылской области от 09 апреля 2012 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 мая 2012 года за номером 1810. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28 июня 2012 года № 202
Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28 июня 2012 года № 202
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан № 221 от 4 марта 2011 года «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нормы субсидий и перечень приоритетных сельскохозяйственных культур на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ согласно приложению 1.
2. Установить субсидируемые виды удобрений и гербицидов, а также нормативы субсидий:
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями согласно приложению 2;
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у инностранных производителей удобрений согласно приложению 3;

Өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 09 сәуірдегі № 108 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 мамырда № 1810 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 202 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 202 қаулысымен
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға, субсидиялау нормалары және басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлері сондай-ақ:
өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған 2 қосымшаға сәйкес;
тыңайтқыш жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған 3 қосымшаға сәйкес;

на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов согласно приложению 4.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
Аким области                               К. Бозумбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков

гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограммына (литріне) арналған 4 қосымшаға сәйкес субсидиялар нормативтері белгіленсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі                                Қ. Бозымбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков

«28» апреля 2012 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Жамбылской области от
«09» апреля 2012 года № 108
Нормы субсидий и перечень приоритетных сельскохозяйственных культур на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
Наименование приоритетных сельско
хозяйственных культур
Норматив бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1.
Зерновые возделываемые с соблюдением зональных научно-обоснованных агротехнологий

28 сәуір 2012 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 09 сәуірдегі
№ 108 қаулысына 1 қосымша
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті  жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық  құндылықтардың құнын арзандатуға, субсидиялау нормалары және  басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
1 гектарға арналған бюджеттік субсидиялар нормасы, теңге
1.
Аймақтық ғылыми негізделген агротехнологияларды сақтай отырып өсірілген масақты дәнді дақылдар