Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2012 год в Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 27 октября 2012 года № 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 5 ноября 2012 года № 1834
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2012 год в Жамбылской области согласно приложению.
2. Акимам районов и города Тараз принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.

Жамбыл облысында 2012 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қазандағы № 322 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 қарашада № 1834 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 2 тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облысында 2012 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Аудандардың және Тараз қаласының әкімдері осы қаулыдан туындайтын тиісті шаралар қабылдасын.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Гани Калыбаевича.
Аким области                               К. Бозумбаев
Приложение № 1
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 25.10.2012 года
№ 322
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Жамбылской области на 2012 год
Наименование районов и города
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых за счет
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
республиканских целевых трансфертов (тенге)
местного бюджета (тенге)
республиканских целевых трансфертов (тенге)
местного бюджета (тенге)
Государственные дошкольные организации
1
Байзакский
мини-центры

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғани Қалыбайұлы Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
25.10.2012 жылғы
№ 322 қаулысына қосымша
Жамбыл облысында 2012 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Аудандар мен қала атаулары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын (теңге)
жергілікті бюджет есебінен (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
1
Байзақ
шағын орталықтар