О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 26 ноября 2012 года № 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 28 ноября 2012 года № 1843. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1799, опубликованное в газете "Знамя труда" от 20 декабря 2011 года № 151-152) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "148 368 849" заменить цифрами "147 381 981";
цифры "13 648 021" заменить цифрами "13 316 920";
цифры "805 492" заменить цифрами "578 022";
цифры "135 000" заменить цифрами "112 000";
цифры "133 780 336" заменить цифрами "133 375 039";
в подпункте 2):
цифры "149 097 166" заменить цифрами "147 954 587";
в подпункте 3):
цифры "959 537" заменить цифрами "891 108";
цифры "890 451" заменить цифрами "958 880";
в подпункте 4):
цифры "677 490" заменить цифрами "898 277";
в подпункте 5):
цифры "- 2 365 344" заменить цифрами "- 2 361 991";
в подпункте 6):
цифры "2 365 344" заменить цифрами "2 361 991";
в пункте 8:

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 26 қарашадағы № 9-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада № 1843 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1799 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 желтоқсанда № 217 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«148 368 849» сандары «147 381 981» сандарымен ауыстырылсын;
«13 648 021» сандары «13 316 920» сандарымен ауыстырылсын;
«805 492» сандары «578 022» сандарымен ауыстырылсын;
«135 000» сандары «112 000» сандарымен ауыстырылсын;
«133 780 336» сандары «133 375 039» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«149 097 166» сандары «147 954 587» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«959 537» сандары «891 108» сандарымен ауыстырылсын;
«890 451» сандары «958 880» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«677 490» сандары «898 277» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 2 365 344» сандары «- 2 361 991» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«2 365 344» сандары «2 361 991» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:

цифры "170 000" заменить цифрами "156 736".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
А. Бектай Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 9-2 от 26 ноября 2012 года
Приложение – 1 к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 41-3 от 7 декабря 2011 года
Областной бюджет на 2012 год
Категория Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

«170 000» сандары «156 736» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы                            хатшысы
А. Бектай                                  Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы мәслихатының
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 9-2 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 41-3 шешіміне 1 - қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

789 006
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
114 930
003
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
62 712
009
Организация приватизации коммунальной собственности
2 106
013
Капитальные расходы государственного органа
16 291
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
592 967
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
101 577
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
93 363
005
Капитальные расходы государственного органа
8 214
02
Оборона
310 249
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
41 421
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
32 609
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
8 812
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
235 338
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
35 877
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
52 254
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
14 321
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
108 198
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
24 688
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
33 490
006
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
33 490
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 598 374
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
4 598 374
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 766 262
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
752
006
Капитальные расходы государственного органа
583 009
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
7 228
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
32 212
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке

789 006
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 930
003
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолға талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
62 712
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
2 106
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16 291
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
592 967
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
101 577
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 363
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 214
02
Қорғаныс
310 249
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
41 421
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
32 609
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
8 812
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
235 338
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 877
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
52 254
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
14 321
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
108 198
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 688
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
33 490
006
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
33 490
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 598 374
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
4 598 374
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 766 262
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
752
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
583 009
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 228
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
32 212
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру

12 224
015
Организация содержания служебных животных
127 686
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
65 511
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
3 490
04
Образование
22 684 982
261
Управление образования области
2 624 644
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 829 666
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
794 978
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 873 417
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 520 858
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
352 559
261
Управление образования области
1 983 140
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 224 910
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
600 443
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
140 580
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
16 960
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
247
253
Управление здравоохранения области
296 482
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
296 482
261
Управление образования области
3 338 323
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 086 401
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
150 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

12 224
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
127 686
019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
65 511
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 490
04
Бiлiм беру
22 684 982
261
Облыстың білім басқармасы
2 624 644
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 829 666
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
794 978
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 873 417
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 520 858
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
352 559
261
Облыстың білім басқармасы
1 983 140
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 224 910
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
600 443
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
140 580
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 960
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
247
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
296 482
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
296 482
261
Облыстың білім басқармасы
3 338 323
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 086 401
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
150 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу

101 922
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
278 059
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
278 059
253
Управление здравоохранения области
85 553
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
85 553
261
Управление образования области
696 585
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
696 585
261
Управление образования области
2 568 323
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
95 048
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
10 364
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
42 549
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
151 551
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
153 140
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
29 802
013
Капитальные расходы государственного органа
17 209
029
Методическая работа
58 766
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
254 064
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
167 648
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
337 178
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 251 004
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 940 456
009
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 387 259
010
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 885 351
011
Строительство и реконструкция объектов образования
667 846
05
Здравоохранение
31 384 091
253
Управление здравоохранения области
235 781
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

101 922
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
278 059
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
278 059
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
85 553
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
85 553
261
Облыстың білім басқармасы
696 585
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
696 585
261
Облыстың білім басқармасы
2 568 323
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 048
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 364
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 549
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
151 551
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
153 140
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
29 802
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 209
029
Әдістемелік жұмыс
58 766
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
254 064
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 648
067
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
337 178
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 251 004
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 940 456
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
6 387 259
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1 885 351
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
667 846
05
Денсаулық сақтау
31 384 091
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
235 781
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

235 781
253
Управление здравоохранения области
845 219
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
451 776
006
Услуги по охране материнства и детства
217 611
007
Пропаганда здорового образа жизни
171 845
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2 957
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 030
253
Управление здравоохранения области
8 112 494
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 215 575
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
270 892
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
462 855
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
64 553
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
194 353
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
163 057
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 280 093
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
51 368
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 409 748
253
Управление здравоохранения области
10 699 383
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
9 645 692
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
633 323
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
420 368
253
Управление здравоохранения области
1 545 390
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 509 677
029
Областные базы спецмедснабжения
35 713
253
Управление здравоохранения области
1 902 977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

235 781
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
845 219
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
451 776
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
217 611
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
171 845
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
2 957
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 030
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 112 494
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 215 575
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
270 892
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
462 855
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
64 553
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
194 353
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
163 057
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
1 280 093
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
51 368
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 409 748
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 699 383
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
9 645 692
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
633 323
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
420 368
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 545 390
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 509 677
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
35 713
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 902 977
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

113 166
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
40 555
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
19 655
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
52 714
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
13 079
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 603 948
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
59 860
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 042 847
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
8 042 847
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 756 311
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 155 035
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
471 097
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
378 385
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
106 956
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
198 597
261
Управление образования области
506 405
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
475 160
037
Социальная реабилитация
31 245
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
133 679
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
133 679
256
Управление координации занятости и социальных программ области
190 281
003
Социальная поддержка инвалидов
190 281
256
Управление координации занятости и социальных программ области
762 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 492
007
Капитальные расходы государственного органа
4 739
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
10 458
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
498 784
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

113 166
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
40 555
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
19 655
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
52 714
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
13 079
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 603 948
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 860
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 042 847
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
8 042 847
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 756 311
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 155 035
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
471 097
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
378 385
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
106 956
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
198 597
261
Облыстың білім басқармасы
506 405
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
475 160
037
Әлеуметтік сауықтандыру
31 245
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
133 679
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
133 679
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
190 281
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
190 281
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
762 199
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 492
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 739
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 458
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
498 784
067
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары

102 562
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
69 164
265
Управление предпринимательства и промышленности области
8 712
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
8 712
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 778 923
253
Управление здравоохранения области
129 861
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
129 861
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 487
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
8 487
261
Управление образования области
348 692
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
294 390
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
54 302
262
Управление культуры области
240 443
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
240 443
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
40 347
043
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
31 251
044
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
9 096
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 604 921
012
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 320 190
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
142 688
048
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 770 000
049
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

102 562
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 164
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
8 712
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
8 712
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 778 923
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
129 861
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
129 861
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 487
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
8 487
261
Облыстың білім басқармасы
348 692
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
294 390
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
54 302
262
Облыстың мәдениет басқармасы
240 443
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
240 443
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
40 347
043
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
31 251
044
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
9 096
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 604 921
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 320 190
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
142 688
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 770 000
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

225 833
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
146 210
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 312 179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
52 996
005
Капитальные расходы государственного органа
7 185
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 125 775
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
214 285
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
15 507
038
Развитие объектов коммунального хозяйства
1 555 214
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
341 217
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 093 993
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
247 850
068
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 570 247
069
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 275 896
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 153 943
262
Управление культуры области
733 458
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
36 090
003
Поддержка культурно-досуговой работы
89 077
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
167 755
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
419 578
011
Капитальные расходы государственного органа
1 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 958
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 641 708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
50 689
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
22 733
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

225 833
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
146 210
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 312 179
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 996
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 185
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 125 775
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
214 285
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
15 507
038
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
1 555 214
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
341 217
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 093 993
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
247 850
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бойынша ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 570 247
069
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 275 896
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 153 943
262
Облыстың мәдениет басқармасы
733 458
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 090
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
89 077
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
167 755
007
Театр және музыка өнерін қолдау
419 578
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
032
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
19 958
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 641 708
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 689
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
22 733
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы

92 915
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
839
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
703 902
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
4 238
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34 750
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
277 093
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
50 706
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
75 648
033
Развитие объектов сельского хозяйства
75 648
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
491 993
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
26 695
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
465 298
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 500 000
059
Проведение берегоукрепительных работ на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан за счет целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета
1 500 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
516 214
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
512 688
006
Охрана животного мира
3 526
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
324 049
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
70 754
008
Мероприятия по охране окружающей среды
160 003
013
Капитальные расходы государственного органа
6 325
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
86 967
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
208 134
036
Развитие объектов охраны окружающей среды
208 134
251
Управление земельных отношений области
62 450
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области

92 915
018
Пестицидтерді улы химикаттарды залалсыздансыру
839
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
703 902
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
4 238
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34 750
031
Ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
277 093
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 706
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
75 648
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
75 648
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
491 993
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26 695
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
465 298
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 500 000
059
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер есебінен Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізу
1 500 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
516 214
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
512 688
006
Жануарлар дүниесін қорғау
3 526
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
324 049
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 754
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
160 003
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
6 325
032
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
86 967
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
208 134
036
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
208 134
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
62 450
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

33 338
003
Регулирование земельных отношений
10 000
010
Капитальные расходы государственного органа
1 112
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 000
255
Управление сельского хозяйства области
2 519 394
013
Управление сельского хозяйства области
392 160
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
1 052 998
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 289
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
728 973
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
326 974
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
78 814
272
Управление архитектуры и градостроительства области
78 814
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 842
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
51 707
004
Капитальные расходы государственного органа
6 265
12
Транспорт и коммуникации
5 342 494
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 168 198
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 390 318
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
2 777 880
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
174 296
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально - значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
174 296
13
Прочие
5 198 243
265
Управление предпринимательства и промышленности области
81 673
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
71 065
002
Капитальные расходы государственного органа
10 608
257
Управление финансов области
156 736
012
Резерв местного исполнительного органа области
156 736
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
176 141
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
90 980
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

33 338
003
Жер қатынастарын реттеу
10 000
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 112
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
18 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 519 394
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
392 160
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 052 998
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
18 289
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
728 973
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
326 974
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
78 814
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
78 814
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 842
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
51 707
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 265
12
Көлiк және коммуникация
5 342 494
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 168 198
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 390 318
040
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 777 880
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
174 296
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
174 296
13
Басқалар
5 198 243
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
81 673
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 065
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 608
257
Облыстың қаржы басқармасы
156 736
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
156 736
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
176 141
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
90 980
020
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

85 161
265
Управление предпринимательства и промышленности области
614 184
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
481 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
31 184
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
102 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 393 437
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
190 346
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1 203 091
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 776 072
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, транспорта и коммуникаций
111 457
003
Капитальные расходы государственного органа
12 364
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 587 381
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
64 870
14
Обслуживание долга
1 044
257
Управление финансов области
1 044
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 044
15
Трансферты
42 947 888
257
Управление финансов области
42 947 888
007
Субвенции
41 661 429
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
536 333
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1 389
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
648 737
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100 000
3. Чистое бюджетное кредитование
891 108
Бюджетные кредиты
1 849 988
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
512 000
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
512 000
015
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья
512 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

85 161
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
614 184
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
481 000
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
31 184
016
«Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
102 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 393 437
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы
190 346
037
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1 203 091
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 776 072
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 457
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 364
058
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 587 381
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 870
14
Борышқа қызмет көрсету
1 044
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 044
016
Жергілікті атқарушы органдардың бюджеттен қарыздар бойынша сый-ақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 044
15
Трансферттер
42 947 888
257
Облыстың қаржы басқармасы
42 947 888
007
Субвенциялар
41 661 429
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған)
536 333
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттер
1 389
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
648 737
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкімшілік-аумақтық бірліктің саяси, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылығына, адамдардың өмірі мен денсаулығына қатер төндіретін табиғи және тезногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүпргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
3. Таза бюджеттік кредит беру
891 108
Бюджеттік кредиттер
1 849 988
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
512 000
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
512 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
512 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары