Об утверждении регламента государственной услуги
Постановление Жамбылского областного акимата от 27 декабря 2012 года № 432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 февраля 2013 года № 1887. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 114
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 14.04.2014 № 114.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Кокрекбаева Карима Насбековича.
3. Настоящее постановление вступает силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               К. Бозумбаев
Лист согласования к постановлению
акимата Жамбылской области
от 27 декабря 2012 года
«Об утверждении регламента
государственной услуги» за № 432:
«СОГЛАСОВАНО»
Директор департамента по делам
Религий Жамбылской области
Айдапкелов С.
2013 год
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 27 декабря 2012 года № 432
Регламент государственной услуги «Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности» 1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается коммунальным государственным учреждением «Управление архитектуры и градостроительства акимата Жамбылской области» (далее - Управление) по согласованию с государственным учреждением «Департамент по делам религий Жамбылской области Агентства Республики Казахстан по делам религий» (далее – Департамент), по адресу город Тараз, улица Желтоксан № 78.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 5) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года «О религиозной деятельности и религиозных объединениях» и Стандарта государственной услуги «Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 1311 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности» (далее -Стандарт).

Мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 432 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 ақпанда № 1887 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 114 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 14.04.2014 № 114 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қоса берілген «Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Кәрім Насбекұлы Көкрекбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 432
«Мемлекеттік қызмет көрсету
регламентін бекіту туралы»
қаулысына келісім парағы:
«КЕЛІСІЛДІ»
Жамбыл облысы Дін істері
департаментінің директоры
С. Айдапкелов
2013 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылдың 27 желтоқсандағы
№ 432 қаулысымен бекітілген
«Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру» мемлекеттік қызмет көрсету Регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі № 78 мекен-жайында «Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі Жамбыл облысының Дін істері департаменті» мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі –Департамент) келісімі бойынша «Жамбыл облысы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - Басқарма) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны:
автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5 бабының 5) тармақшасы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылдың 15 қазанда № 1311 «Діни қызмет саласында мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру» мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде жүзеге асырылады.

4. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – получатели государственной услуги).
5. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего Регламента, составляют:
для получения решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения - тридцать календарных дней;
для получения решения о перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) – тридцать календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания получателем государственной услуги, желающим сдать пакет документов для получения государственной услуги, – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, - не более 30 минут.
6. Государственная услуга предоставляется бесплатно;
7. В результате оказываемой государственной услуги получатель государственной услуги получает решение о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области http://www.zhambul.kz.
9. График работы Управления: ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 15-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней.
10. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
3. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения получатели государственной услуги представляют:
1) заявление по форме согласно приложению 3 к стандарту;
2) копию документа, удостоверяющего личность, – для физических лиц при обязательном представлении оригинала документов для сверки или копию справки либо свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица – для юридических лиц при обязательном представлении оригинала документов для сверки;
3) справку-обоснование о строительстве культового здания (сооружения), подписанную руководителем зарегистрированного религиозного объединения (с указанием наименования культового здания (сооружения) и религиозного объединения, которому оно будет принадлежать, цели строительства, количества прихожан, нуждающихся в удовлетворении духовных потребностей на данной территории, кандидатуры священнослужителя культового здания (сооружения));

4. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі-мемлекеттік қызметті алушылар) көрсетіледі.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы Регламенттің 11 тармағында белгіленген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін анықтау туралы шешім алу үшін – күнтізбелік отыз күнді;
үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім алу үшін – күнтізбелік отыз күнді құрайды;
2) мемлекеттік қызметті алуға арналған құжаттар топтамасын тапсыруға ниеттенген мемлекеттік қызметті алушының күтуіне берілген ең ұзақ уақыт – 30 минут;
3) мемлекеттік қызметті алушыға өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін қызмет көрсету үшін берілген ең ұзақ уақыт – 30 минуттан аспайды.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесінде мемлекеттік қызметті алушы ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасымалдағышта уәжделген жауап алады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Жамбыл облысы әкімдігінің http:/www.zhambul.kz, интернет ресурсында орналастырылған.
9. Басқарманың жұмыс кестесі: демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын, сағат 13.00-ден 15.00-ге дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін.
10. Мемлекеттік қызмет кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алушылар ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін анықтау туралы шешім алу үшін мынадай құжаттарды ұсынады:
1) стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) жеке тұлғалар үшiн – салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқасын міндетті түрде ұсына отырып, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі немесе заңды тұлғалар үшін – салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқасын міндетті түрде ұсына отырып, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманың не куәліктің көшірмесі;
3) тіркелген діни бірлестік басшысының қолы қойылған ғибадат үйін (ғимаратын) салу туралы анықтама-негіздеме (ғибадат үйінің (ғимаратының) және ол тиесілі болатын діни бірлестіктің атауын, салудың мақсатын, осы аумақта рухани құндылықтарды қанағаттандыруға мұқтаж келушілер санын, ғибадат үйінің (ғимаратының) діни қызметшісінің кандидатурасын көрсете отырып));

4) копию решения собрания (схода) местного сообщества, действующего на территории аула (села), поселка, микрорайона, квартала, где планируется строительство культового здания (сооружения), о согласии на строительство культового здания (сооружения) (при наличии вблизи жилых домов).
Для получения решения о перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) получатели государственной услуги представляют следующие документы:
1) заявление по форме согласно приложению 4 к стандарту;
2) копию документа, удостоверяющего личность, – для физических лиц при обязательном представлении оригинала документов для сверки или копию справки либо свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица – для юридических лиц при обязательном представлении оригинала документов для сверки;
3) копию документа, удостоверяющего право собственности на объект недвижимости, при обязательном представлении оригинала документа для сверки;
4) справку об отсутствии обременения на объект недвижимости;
5) копию технического паспорта на объект недвижимости при обязательном представлении оригинала документа для сверки;
6) справку-обоснование о перепрофилировании здания (сооружения) в культовое здание (сооружение), подписанную руководителем зарегистрированного религиозного объединения (с указанием наименования культового здания (сооружения) и религиозного объединения, которому оно будет принадлежать, цели перепрофилирования, количества прихожан, нуждающихся в удовлетворении духовных потребностей на данной территории, кандидатуры священнослужителя культового здания (сооружения));
7) копию решения собрания (схода) местного сообщества, действующего на территории аула (села), поселка, микрорайона, квартала, где планируется перепрофилирование здания (сооружения), о согласии на перепрофилирование в культовое здание или сооружение (при наличии вблизи жилых домов).
При получении документов, указанных в настоящем пункте, Управление проверяет их полноту. В случае установления факта неполноты документов, Управление в течение двух рабочих дней с момента получения документов письменно уведомляет получателя государственной услуги об отказе в рассмотрении представленных документов.
Сноска. Пункт 11 в редакции постановления акимата Жамбылской области от 27.06.2013 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
12. Решение выдается получателю государственной услуги (либо представителю по доверенности) при личном посещении в Управлении, либо направляется почтой по адресу, указанному получателем государственной услуги.

4) ғибадат үйін (ғимаратын) салу жоспарланып отырған ауыл (село), кент, шағын аудан, орам аумағында әрекет ететін жергілікті қоғамдастық жиналысының (жиынының) ғибадат үйін (ғимаратын) салуға (жақын маңда тұрғын үйлер болған жағдайда) келісетіні туралы шешімінің көшірмесі.
Мемлекеттік қызметті алушылар үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім алу үшін мынадай құжаттарды ұсынады:
1) стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) жеке тұлғалар үшiн – салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқасын міндетті түрде ұсына отырып, жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі немесе заңды тұлғалар үшін – салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқасын міндетті түрде ұсына отырып, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманың не куәліктің көшірмесі;
3) салыстырып тексеру үшін құжаттың түпнұсқасын міндетті түрде ұсына отырып, жылжымайтын мүлiк объектісіне меншік құқығын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
4) жылжымайтын мүлiк объектісіне ауыртпалықтардың жоқ екендігі туралы анықтама;
5) салыстырып тексеру үшін құжаттың түпнұсқасын міндетті түрде ұсына отырып, жылжымайтын мүлік объектісіне техникалық паспорттың көшірмесі;
6) тіркелген діни бірлестік басшысының қолы қойылған үйді (ғимаратты) ғибадат үйі (ғимараты) етіп қайта бейіндеу туралы анықтама-негіздеме (ғибадат үйінің (ғимаратының) және ол тиесілі болатын діни бірлестік атауын, қайта бейіндеу мақсатын, осы аумақта рухани қажеттіліктерді қанағаттандыруға мұқтаж келушілер санын, ғибадат үйінің (ғимаратының) діни қызметшісінің кандидатурасын көрсете отырып));
7) үйді (ғимаратты) қайта бейіндеу жоспарланып отырған ауыл (село), кент, шағын аудан, орам аумағында әрекет ететін жергілікті қоғамдастық жиналысының (жиынының) ғибадат үйі (ғимараты) етіп қайта бейіндеуге (жақын маңда тұрғын үйлер болған жағдайда) келісетіні туралы шешімінің көшірмесі.
Осы тармақта көрсетiлген құжаттарды алған кезде басқарма олардың толықтығын тексереді. Құжаттардың толық болмауы фактісі белгіленген жағдайда басқарма құжаттарды алған сәттен бастап екі жұмыс күн ішінде мемлекеттік қызметті алушыны ұсынылған құжаттарды қараудан бас тарту туралы жазбаша хабардар етеді.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 27.06.2013 № 204 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
12. Мемлекеттік қызметті алушыға (не нотариалды расталған сенімхат бойынша өкілге) шешім Басқармаға өзі келгенде беріледі немесе мемлекеттік қызметті алушыға көрсетілген мекенжайға пошта арқылы жіберіледі.

13. Подтверждением сдачи документов, указанных в пункте 11 настоящего Регламента, является копия заявления получателя государственной услуги со штампом регистрации (входящий номер, дата) службы документационного обеспечения Управления.
14. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги являются:
1) отсутствие проектов детальной планировки и (или) проектов застройки, выполненных на основании генеральных планов населенного пункта, а также проектов районной планировки для межселенных территорий;
2) представление недостоверных сведений в документах, предусмотренных пунктом 11 настоящего Регламента;
3) ненадлежащее оформление документов;
4) отсутствие согласования Департамента.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылской области от 27.06.2013 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Описание действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
15. Прием документов осуществляется через ответственного сотрудника управления по адресу, указанном в пункте 1 регламента.
Подтверждением сдачи документов является копия заявления получателем со штампом регистрации (входящий номер, дата) службы документационного обеспечения управления.
16. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги (либо представитель по доверенности) при личном посещении представляет в Департамент документы, указанные в пункте 11 регламента.
17. Этапы оказания государственной услуги со дня получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает документы, предусмотренные пунктом 11 регламента, в управления;
2) сотрудник службы документационного обеспечения управления осуществляет проверку полноты документов, проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководителю управления;
3) после рассмотрения, руководитель управления отписывает документы ответственному сотруднику;
4) ответственный сотрудник изучает полученные документы и направляет их на согласование в Департамент для согласования;
5) Департамент в соответствии со Стандартом, согласует либо отказывает в согласовании выдачи решения;
6) после получения согласования либо отказа в согласовании Департамента, руководитель управления принимает решения о выдаче либо об отказе в выдаче решения;
7) сотрудником управления осуществляется выдача решения получателю государственной услуги (либо представителю по доверенности) либо мотивированный отказ о выдаче решения, который направляется почтой по адресу, указанному получателю государственной услуги.

13. Мемлекеттік қызметті алушының Регламенттің 11 тармағындағы құжаттарды Басқарманың құжаттама қызметіне тапсырғандығын тіркеу мөрі(тіркеу нөмірі мен күні) басылған өтініштің көшірмесі куәландырады.
14. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға:
1) елді мекеннің бас жоспарлары негізінде орындалған егжей-тегжейлі жоспарлау жобаларының және (немесе) құрылыс салу жобаларының, сондай-ақ ауыларалық аумақтар үшін аудандық жоспарлау жобаларының болмауы;
2) осы Регламенттің 11 тармағында көзделген құжаттарда дұрыс емес мәліметтердің ұсынылуы;
3) құжаттардың тиісінше ресімделмеуі;
4) Департамент келісуінің болмауы негіз болып табылады.
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - Жамбыл облысы әкімдігінің 27.06.2013 № 204 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы іс-әрекеттердің сипаттамасы
15. Құжаттарды қабылдау Басқарманың жауапты қызметкерімен регламенттің 1 тармағында көрсетілген мекенжайда жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметті алушының Регламенттің 11 тармағындағы құжаттарды Басқарманың құжаттама қызметіне тапсырғандығын тіркеу мөрі(тіркеу нөмірі мен күні) басылған өтініштің көшірмесі куәландырады.
16. Мемлекеттік қызметті алушылар (немесе сенімхат бойынша өкілі) Департаментке жеке өзі барған кезде регламенттің 11 тармағындағы құжаттарды өткізеді.
17. Мемлекеттік қызметті алушыдан құжаттарды қабылдаған кезден бастап қорытындысын бергенге дейін мемлекеттік қызметті көрсетудің кезеңдері:
1) Мемлекеттік қызметті алушы Басқармаға регламенттің 11 тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады;
2) Басқарманың құжаттама қызметі құжаттардың толықтығын тексеріп, тіркеуді жүзеге асырып Басқарманың бастығына береді;
3) құжаттарды қарағаннан кейін басқарма бастығы құжаттарды жауапты қызметкерге береді;
4) жауапты қызметкер құжаттарды зерттеп, Департаментке келісуге жолдайды;
5) мемлекеттік қызмет көрсету стандартына сәйкес Департамент келісім береді не одан дәлелді түрде бас тартады;
6) Департаменттің келісімін не бас тарту туралы жауабын алған соң, Басқарманың бастығы шешім беруді не одан бас тарту туралы шешеді;

18. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы:
1) сотрудник службы документационного обеспечения управления;
2) руководитель управления;
3) ответственный специалист управления;
4) Департамент.
19. Схемы последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой структурно-функциональные единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
20. Управление в течение трех рабочих дней направляет копии документов, предусмотренных в пункте 11 настоящего регламента, в территориальные органы для согласования строительства культовых зданий (сооружений), определения их месторасположения или перепрофилирования (изменения функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения). Согласование осуществляется в течение пятнадцати рабочих дней путем направления письма о согласовании либо отказе в согласовании с мотивированным обоснованием.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 20 в соответствии с постановлением акимата Жамбылской области от 27.06.2013 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
21. Информацию о порядке получения решения собрания (схода) местного сообщества, указанного в пункте 11 настоящего регламента, можно получить на стендах и интернет-ресурсах Управления.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 21 в соответствии с постановлением акимата Жамбылской области от 27.06.2013 № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача решения о строительстве
культовых зданий (сооружений)
и об определении их месторасположения,
а также перепрофилировании
(изменении функционального
назначения) зданий (сооружений)
в культовые здания (сооружения),
по согласованию с уполномоченным
органом в сфере религиозной
деятельности»

18. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында келесі функционалдық-құрылымдық бірліктер қатысады:
1) басқарманың құжаттама бөлімінің қызметкері;
2) басқарманың бастығы;
3) басқарманың жауапты қызметкері;
4) Департамент.
19. Мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы әрбір функционалдық-құрылымдық бірліктер әкімшілік рәсімдердің кестесі (тәртібі), мерзімі осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
20. Басқарма үш жұмыс күні ішінде осы регламенттің 11-тармағында көзделген құжаттар көшірмелерін ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салуды, олардың орналасатын жерін айқындауды және үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеуді келісу үшін (функционалдық мақсатын өзгерту) аумақтық органдарға жібереді. Келісу он бес жұмыс күні ішінде келiсу не дәлелді негіздемемен келісуден бас тарту туралы хатты жіберу арқылы жүзеге асырылады.
Ескерту. Қаулы 20-тармақпен толықтырылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 27.06.2013 № 204 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
21. Осы регламенттің 11-тармағында көрсетілген жергілікті қоғамдастық жиналысының (жиынының) шешімін алу тәртібі туралы ақпаратты Басқарманың стенділерінен және интернет-ресурстарынан алуға болады.
Ескерту. Қаулы 21-тармақпен толықтырылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 27.06.2013 № 204 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Дін қызметі саласындағы уәкілетті
органмен келісім бойынша
ғибадат үйлерін (ғимараттарын)
салу және олардың орналасатын жерін
айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды)
ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта
бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту)
туралы шешім беру» мемлекеттік қызмет
көрсету Регламентіне
1 қосымша