О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таразского городского маслихата от 2 марта 2012 года № 2-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 7 марта 2012 года за номером 6-1-146. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2011 года № 45-3 «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-138, опубликовано 11 января 2012 года в газете «Жамбыл Тараз» № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «18121416» заменить цифрами «19087351»;
цифры «13343042» заменить цифрами «14308977»;
в подпункте 2) цифры «18331416» заменить цифрами «19513177»;
в подпункте 5) цифры «-210000» заменить цифрами «-425826»;
в подпункте 6) цифры «210000» заменить цифрами «425826»;

"2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 наурыздағы N 2-3 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 наурызда 6-1-146 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандагы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-138 болып тіркелген, 2012 жылдың 11 қаңтарында № 2 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «18121416» сандары «19087351» сандарымен ауыстырылсын;
«13343042» сандары «14308977» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «18331416» сандары «19513177» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «-210000» сандары «-425826» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «210000» сандары «425826» сандарымен ауыстырылсын;

цифры «0» заменить цифрами «215826».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
Э. Мырза-Гали                              Б. Нарбаев
Приложение
к решению Таразского городского
маслихата № 2-3 от 2 марта 2012 года
Приложение 1
к решению Таразского городского
маслихата № 45-3 от 14 декабря 2011 года
Бюджет города Тараза на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

«0» сандары «215826» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Э. Мырза-ғали                              Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының
2012 жылғы 2 наурыздағы
№ 2-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 45-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Сыныбы
Сомасы, мың теңге
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

216 066
467
Отдел строительства района (города областного значения)
429 183
037
Строительство и реконструкция объектов образования
429 183
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
273 828
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
157 888
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
82 912
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
33 028
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 065 957
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
994 922
002
Программа занятости
198 824
005
Государственная адресная социальная помощь
48 847
006
Оказание жилищной помощи
233 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 039
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
16 320
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
76 192
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 675
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
199 907
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
70 539
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 579
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71 035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 120
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 005
021
Капитальные расходы государственного органа
3 910
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 514 392
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114 570
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
50 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
52 570
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

216 066
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
429 183
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
429 183
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
273 828
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
157 888
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
82 912
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдыкпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
33 028
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 065 957
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
994 922
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
198 824
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48 847
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
233 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 039
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
16 320
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
76 192
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 675
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
199 907
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
70 539
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 579
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71 035
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 120
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 005
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 910
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 514 392
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114 570
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығару
50 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
52 570
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау