О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 14 марта 2012 года № 3-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Байзакского района 16 марта 2012 года за № 6-2-141. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 23 февраля 2012 года № 2-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1805) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012 – 2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-2-133, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 28 декабря 2011 года № 118-119 ) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 594 714» заменить цифрами «5 608 313»;
цифры «767 312» заменить цифрами «777 312»;
цифры « 4 808 683» заменить цифрами «4 812 282»;
в подпункте 2):
цифры «5 594 714» заменить цифрами «5 646 002»;
в подпункте 3):
цифры « 9 708» заменить цифрами «19 966»:
цифры « 10 480» заменить цифрами «21 925»;
цифры « 772» заменить цифрами «1 959»;
в подпункте 5):
цифры « - 9 708» заменить цифрами « - 57 655»;
в подпункте 6):
цифры «9 708» заменить цифрами «57 655»;
в пункте 3:
цифры «15 000» заменить цифрами «16 200».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государстсвенной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Есимов
Секретарь
районного маслихата                        Н. Укибаев
Приложение
к решению Байзакского районного
маслихата от 14 марта 2012 года № 3-2
Приложение 1 к решению Байзакского
районного маслихата от
20 декабря 2011 года № 47-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
2012 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы № 3-2 Шешімі. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 наурызда № 6-2-141 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 2-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1805 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 желтоқсанда аудандық № 118-119 “Ауыл жаңалығы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5594714» сандары «5608313» сандарымен ауыстырылсын;
«767312» сандары «777312» сандарымен ауыстырылсын;
«4808683» сандары «4812282» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5594714» сандары «5646002» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«9708» сандары «19966» сандарымен ауыстырылсын;
«10480» сандары «21925» сандарымен ауыстырылсын;
«772» сандары «1959» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-9708» сандары «-57655» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«9708» сандары «57655» сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
«15000» сандары «16200» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Есімов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Н.Үкібаев
Байзақ аудандық маслихатының
2012 жылғы 14 наурыздағы
№ 3-2 шешіміне қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне 1- қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2012 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы