О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 11 апреля 2012 года № 4-2. Зарегистрировано управлением юстиции Жамбылского района 18 апреля 2012 года за № 6-3-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата Жамбылской области от 3 апреля 2012 года № 4-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1807), Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 47-3 «О районном бюджете на 2012-2014 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-3-132, опубликованное в газете «Шуғыла-Радуга» от 31 декабря 2011 года № 111-112) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «6810496» заменить цифрами «8056500»;
цифры «1003992» заменить цифрами «1178684»;
цифры «12380» заменить цифрами «16793»;
цифры «10898» заменить цифрами «11398»;
цифры «5783226» заменить цифрами «6849625»;
в подпункте 2) цифры «6832097» заменить цифрами «8074584»;
в подпункте 3) цифры «13079» заменить цифрами «17933»;
цифры «24270» заменить цифрами «29124»;
в подпункте 4) цифры «23483» заменить цифрами «27000»;
цифры «23483» заменить цифрами «27000»;
в подпункте 5) цифры «-58163» заменить цифрами «-63017»;
в подпункте 6) цифры «58163» заменить цифрами «63017»;
цифру «24270» заменить цифрами «29124»;
в пункте 3 цифры «369045» заменить цифрами «395297»;
в пункте 4 цифры «1144000» заменить цифрами «2203745»
в пункте 5 цифры «284111» заменить цифрами «228866»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 4-2 шешімі. Жамбыл облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде 6-3-139 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және ««2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 4-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1807 болып тіркелген) негізінде Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 47-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-3-132 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 желтоқсанда № 111-112 «Шұғыла-Радуга» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада «6810496» сандары «8056500» сандарымен ауыстырылсын;
«1003992» сандары «1178684» сандарымен ауыстырылсын;
«12380» сандары «16793» сандарымен ауыстырылсын;
«10898» сандары «11398» сандарымен ауыстырылсын;
«5783226» сандары «6849625» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «6832097» сандары «8074584» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада «13079» сандары «17933» сандарымен ауыстырылсын;
«24270» сандары «29124» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада «23483» сандары «27000» сандарымен ауыстырылсын;
«23483» сандары «27000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада «-58163» сандары «-63017» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада «58163» сандары «63017» сандарымен ауыстырылсын;
«24270» сандары «29124» сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта «369045» сандары «395297» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта «1144000» сандары «2203745» сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта «284111» сандары «228866» сандарымен ауыстырылсын;

в пункте 6 цифры «434151» заменить цифрами «491913»;
в пункте 7 цифры «306849» заменить цифрами «310986»;
в пункте 8 цифры «24270» заменить цифрами «29124».
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Временно исполняющий
Жамбылского районного                      обязанности
маслихата:                                 секретаря
А.Тлегенов                                 Жамбылского
районного маслихата:
А.Жумаханов
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 4-2 от 11 апреля 2012 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 47-3 от 14 декабря 2011 года
Бюджет Жамбылского района на 2012 год
Категория
2012 год,
сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

6 тармақта «434151» сандары «491913» сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта «306849» сандары «310986» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта «24270» сандары «29124» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 14 және қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың Аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық                            Жамбыл аудандық
мәслихат сессиясының                       мәслихаты хатшысының
төрағасы:                                  міндетін уақытша
Ә.Тлегенов                                 атқарушы:
А.Жұмаханов
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 11 сәуірдегі
№ 4-2 шешіміне № 1- қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 47-3 шешіміне № 1- қосымша
2012 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2012 жыл, сомасы мың теңге
Санат
Сыныбы
Ішкі сыныбы

037
Строительство и реконструкция объектов образования
1260675
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
114635
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
56207
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
44666
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
264780
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2540
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2540
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235333
002
Программа занятости
50930
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4000
005
Государственная адресная социальная помощь
8100
006
Жилищная помощь
17000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4633
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4842
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8969
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
108000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12250
023
Обеспечение деятельности центров занятости
16609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26907
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25377
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1400
021
Капитальные расходы государственных органов
130
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1623626
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17440
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1260675
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
114635
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелері үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
56207
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
44666
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
264780
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2540
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2540
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235333
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
50930
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8100
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
17000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4633
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4842
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8969
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
108000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26907
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25377
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1623626
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17440
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

22209
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22209
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12079
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
015
Капитальные расходы государственного органа
130
12
Транспорт и коммуникации
209113
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
38805
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
38805
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
170308
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
170308
13
Прочие
63563
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11915
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
11915
452
Отдел финансов района (города областного значения)
5000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5000
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14019
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
13889
007
Капитальные расходы государственного органа
130
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11142
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9282
013
Капитальные расходы государственного органа
1860
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21487
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
19177
018
Капитальные расходы государственного органа
2310
14
Обслуживание долга
2
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2

22209
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22209
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12079
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
12
Көлiк және коммуникация
209113
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
38805
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
38805
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
170308
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
170308
13
Өзгелер
63563
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11915
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
11915
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000
454
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14019
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13889
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11142
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9282
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1860
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21487
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
19177
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2310
14
Борышқа қызмет көрсету
2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2