О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" № 43-5 от 15 декабря 2011 года
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 6 марта 2012 года № 3-3. Зарегистрировано управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 13 марта 2012 года за № 6-4-120. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения Жамбылского областного маслихата 23 февраля 2012 года № 2 - 2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (Зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных актов № 1805) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43 - 5 «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-4-117, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 4 января 2012 года № 2-3-4) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 889 037» заменить цифрами «4 909 087»;
цифры «592650» заменить цифрами «612 650»;
цифры «4 284 066» заменить цифрами «4 284 116»;
в подпункте 2):
цифры «4 889 037» заменить цифрами «4 918 012»;
в подпункте 5):
цифры «-34 625» заменить цифрами «-43 550»;
в подпункте 6): цифры «34 625» заменить цифрами «43 550»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы № 3-3 шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 наурызда № 6-4-120 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» № 2-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1805 болып тіркелген) сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
«2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-117 болып тіркелген, 2012 жылдың 4 қаңтарында № 2-3-4 аудандық «Жаңа-өмір» - «Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«4 889 037» деген сандар «4 909 087» деген сандармен ауыстырылсын;
«592 650» деген сандар «612 650» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 284 066» деген сандар «4 284 116» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4 889 037» деген сандар «4 918 012» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-34 625» деген сандар «-43550» деген сандармен ауыстырылсын:
6) тармақшада:
«34 625» деген сандар «43550» деген сандармен ауыстырылсын;

цифры «1 780» заменить цифрами «2 493»;
цифры «0» заменить цифрами «9638».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
К. Сыдыгалиев                              Ж.Айтаков
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 3- 3 от 6 марта 2012 года
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 43 - 5 от 15 декабря 2011 года
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

«1 780» деген сандар «2 493» деген сандармен ауыстырылсын;
«0» деген сандар «9 638» деген сандармен ауыстырылсын:
Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Қ. Сыдығалиев                              Ж. Айтақов
Жуалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 наурыздағы
№ 3-3 шешіміне 1- қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 43-5 шешіміне 1 – қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы, мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішк сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

27153
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17455
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
13762
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
239978
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216369
002
Программа занятости
27445
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4000
005
Государственная адресная социальная помощь
18000
006
Жилищная помощь
7000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13591
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11443
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
109700
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10000
023
Обеспечение деятельности центра занятости
12390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23609
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22059
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
021
Капитальные расходы государственных органов
550
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
443570
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
98180
004
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
98180
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2069
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2069
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49861

27153
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17455
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
239978
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216369
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27445
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18000
006
Тұрғын үй көмегі
7000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13591
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2800
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11443
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
109700
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
10000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23609
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22059
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
550
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
443570
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3000
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
98180
004
Инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру
98180
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2069
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2069
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49861

7350
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
7350
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
20589
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9489
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3300
006
Организация санитарного убоя больных животных
1700
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1100
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14914
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8654
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
500
004
Организация работ по зонированию земель
3000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2000
007
Капитальные расходы государственных органов
260
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
90216
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
90216
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19724
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19724
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9724
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
12
Транспорт и коммуникации
215590
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
215590
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
215590
13
Прочие
62438
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
3323
006
Поддержка предпринимательской деятельности
3323
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7097
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

7350
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7350
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
20589
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9489
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3300
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1700
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1100
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14914
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8654
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
500
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
260
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
90216
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
90216
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс
19724
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19724
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9724
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
12
Көлiк және коммуникация
215590
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
215590
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
215590
13
Өзгелер
62438
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
3323
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
3323
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7097
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру

2493
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
2493
08
Используемые остатки бюджетных средств
9638
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 3 – 3 от 6 марта 2012 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 43 – 5 от 15 декабря 2011 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2012 год
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
Наименование программ
001
«Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»
040 «Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета»
014 «
Организация водоснабжения населенных пунктов»
009
«Обеспечение санитарии населенных пунктов»
011
«Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Б. Момышулы сельский округ

2 493
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
2 493
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
9 638
Жуалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 наурыздағы
№ 3 - 3 шешіміне 2 – қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 43 - 5 шешіміне 5 - қосымша
2012 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарлама атауы
001"Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
040«Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру»
014 «Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру»
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
Б.Момышұлы ауылдық округі