О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" № 43-5 от 15 декабря 2011 года
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 10 апреля 2012 года № 4-3. Зарегистрировано управлением юстиции Жуалынского района Жамбылской области 16 апреля 2012 года за № 6-4-124. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» решения Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 4 - 2 (Зарегистрирован в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов № 1807) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43-5 «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-4-117, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» от 4 января 2012 года № 2-3-4) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4 909 087» заменить цифрами «5 347 046»;
цифры «612 650» заменить цифрами «728330»;
цифры «9 853» заменить цифрами «23 129»;
цифры «2 468» заменить цифрами «2 475»;
цифры «4 284 116» заменить цифрами «4 593 112»;
в подпункте 2):
цифры «4 918 012» заменить цифрами «5 355 971»;
в подпункте 3):
цифры «34 625» заменить цифрами «39 479»;
цифры «36 405» заменить цифрами «41 259»;
в подпункте 5):
цифры «-43 550» заменить цифрами «-48 404»;
в подпункте 6):
цифры «43 550» заменить цифрами «48 404»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 4-3 шешімі. Жамбыл облысы Жуалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде № 6-4-124 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41 - 3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 4 - 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1807 болып тіркелген) сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
«2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-4-117 болып тіркелген, 2012 жылдың 4 қаңтарында № 2-3-4 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«4 909 087» деген сандар «5 347 046» деген сандармен ауыстырылсын;
«612 650» деген сандар «728 330» деген сандармен ауыстырылсын;
«9 853» деген сандар «23 129» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 468» деген сандар «2 475» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 284 116» деген сандар «4 593 112» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«4 918 012» деген сандар «5 355971» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«34 625» деген сандар «39 479» деген сандармен ауыстырылсын;

цифры «36405» заменить цифрами «41259».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
З. Бурлибаев                               Ж. Айтаков
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 4 - 3 от 10 апреля 2012 года
Приложение № 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 43 - 5 от 15 декабря 2011 года
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Классс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

«36405» деген сандар «41259» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-43550» деген сандар «-48 404» деген сандармен ауыстырылсын:
6) тармақшада:
«43550» деген сандар «48 404» деген сандармен ауыстырылсын;
«36405» деген сандар «41 259» деген сандармен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
З. Бүрлібаев                               Ж.Айтақов
Жуалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 10 сәуірдегі
№ 4-3 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 43-5 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

66155
003
Капитальные расходы государственных органов
16418
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
153497
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
153497
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19061
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16722
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1479
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
200
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
200
018
Капитальные расходы государственных органов
460
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13389
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12799
004
Капитальные расходы государственных органов
590
02
Оборона
1578
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1578
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1578
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1383
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1383
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1383
04
Образование
3714216
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
408289
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
405537
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2752
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2810481
004
Общеобразовательное обучение
2688592
005
Дополнительное образование для детей и юношества
64468
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2760
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета

66155
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
16418
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
153497
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
153497
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19061
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық манызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16722
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1479
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
200
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
200
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
460
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13389
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12799
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
590
02
Қорғаныс
1578
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1578
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1578
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1383
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1383
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1383
04
Бiлiм беру
3714216
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
408289
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
405537
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2752
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2810481
004
Жалпы білім беру
2688592
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
64468
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2760
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

54661
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
441458
037
Строительство и реконструкция объектов образования
441458
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
53988
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27153
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16736
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
9899
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
239978
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
216369
002
Программа занятости
27445
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4000
005
Государственная адресная социальная помощь
18000
006
Жилищная помощь
7000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13591
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11443
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
109700
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10000
023
Обеспечение деятельности центра занятости
12390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23609
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22059
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1000
021
Капитальные расходы государственных органов
550
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
514266
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

54661
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
441458
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
441458
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
53988
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27153
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16736
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9899
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
239978
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
216369
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27445
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18000
006
Тұрғын үй көмегі
7000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13591
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2800
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11443
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
109700
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
10000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23609
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22059
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1000
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
550
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
514266
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4000
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3000
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
1000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі