О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 45-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 2 марта 2012 года № 3-2. Зарегистрировано Кордайским управлением юстиции 14 марта 2012 года за № 6-5-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 45-3 “О районном бюджете на 2012-2014 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-133, опубликовано 24 декабря 2011 года в районной газете “Қордай шамшырағы” - “Кордайский маяк” № 198-200) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1 185 335» заменить цифрами «1 184 195»;
цифры «14 339» заменить цифрами «15 479»;
в подпункте 2):
цифры «10 655 531» заменить цифрами «10 724 215»;
в подпункте 3):
цифры «23 142» заменить цифрами «22 399»;
цифры «24 270» заменить цифрами «24 951»;
цифры «1 128» заменить цифрами «2 552»;
в подпункте 5):
цифры «-23 142» заменить цифрами «-91 083»;
в подпункте 6):
цифры «23 142» заменить цифрами «91 083»;
цифры «1 128» заменить цифрами «2 552»;
цифры «0» заменить цифрами «69 365».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 наурыздағы N 3-2 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 наурызда 6-5-139 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 45-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-5-133 болып тіркелген, 2011 жылғы 24 желтоқсанда № 198-200 аудандық «Қордай шамшырағы» – «Кордайский маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«1185335» сандары «1184195» сандарымен ауыстырылсын;
«14339» сандары «15479» сандарымен ауыстырылсын;
тармақшада:
«10655531» сандары «10724215» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«23142» сандары «22399» сандарымен ауыстырылсын;
«24270» сандары «24951» сандарымен ауыстырылсын;
«1128» сандары «2552» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
« - 23142» сандары « - 91083» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«23142» сандары «91083» сандарымен ауыстырылсын;
«1128» сандары «2552» сандарымен ауыстырылсын;
«0» сандары «69365» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Г. Айткулова                               Б. Алимбет
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата
от 2 марта 2012 года № 3-2
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 45-3
Районный бюджет на 2012 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық
сессиясының төрайымы                       мәслихаттың хатшысы
Г. Айтқұлова                               Б. Әлімбет
Қордай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 2 наурыздағы
№ 3-2 шешіміне 1 – қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 45-3 шешіміне 1 - қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5