О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 42-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 11 марта 2012 года № 2-2. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 14 марта 2012 года за № 6-7-78. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата № 2-2 от 23 февраля 2012 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1805) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 42-2 «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-75, опубликовано 28 декабря 2011 года в газете «Мойынқұм таңы» № 107-108) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3623144» заменить цифрами «3696132»;
цифры «733014» заменить цифрами «783014»;
цифры «2873331» заменить цифрами «2896319»;
в подпункте 2):
цифры «3624944» заменить цифрами «3703367»;
в подпункте 3):
цифры «33834» заменить цифрами «32465»;
цифры «2571» заменить цифрами «3940»;
в подпункте 5):
цифры «-35634» заменить цифрами «-39700»;
в подпункте 6):
цифры «35634» заменить цифрами «39700»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 наурыздағы № 2-2 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 наурызда № 6-7-78 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 23 ақпандағы № 2-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1805 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-7-75 болып тіркелген, 2011 жылдың 28 желтоқсанында аудандық № 107-108 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«3623144» деген сандары «3696132» деген сандарымен ауыстырылсын;
«733014» деген сандары «783014» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2873331» деген сандары «2896319» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«3624944» деген сандары «3703367» деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«33834» деген сандары «32465» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2571» деген сандары «3940» деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-35634» деген сандары «-39700» деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«35634» деген сандары «39700» деген сандарымен ауыстырылсын;

цифры «771» заменить цифрами «2137»;
цифры «0» заменить цифрами «5435»;
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Ж.Айтишев                                  Ш. Исабеков
Приложение к решению Мойынкумского
районного маслихата № 2-2 от 11 марта 2012 года
Приложение № 1 к решению Мойынкумского районного
маслихата № 42-2 от 15 декабря 2011 года
Бюджет Мойынкумского района на 2012 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

«771» деген сандары «2137» деген сандарымен ауыстырылсын;
«0» деген сандары «5435» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық                          Мойынқұм аудандық
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Ж.Әйтішев                                  Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы
11 наурыздағы № 2-2 шешіміне қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы
15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне № 1- қосымша
Мойынқұм ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5