О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 42-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 16 апреля 2012 года № 3-7. Зарегистрировано Мойынкумским управлением юстиции 18 апреля 2012 года за № 6-7-80. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата № 4-2 от 3 апреля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1807) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 42-2 «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-75, опубликовано 28 декабря 2011 года в газете «Мойынқұм таңы» № 107-108) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «3696132» заменить цифрами «3964627»;
цифры «783014» заменить цифрами «830713»;
цифры «5927» заменить цифрами «7812»;
цифры «10872» заменить цифрами «10990»;
цифры «2896319» заменить цифрами «3115112»;
в подпункте 2):
цифры «3703367» заменить цифрами «3971862»;
в подпункте 3):
цифры «32465» заменить цифрами «39746»;
цифры «36405» заменить цифрами «43686»;
в подпункте 5):
цифры «-39700» заменить цифрами «-46981»;
в подпункте 6):
цифры «39700» заменить цифрами «46981»;
цифры «36405» заменить цифрами «43686».
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 3-7 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде № 6-7-80 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 4-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1807 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-7-75 болып тіркелген, 2011 жылдың 28 желтоқсанында аудандық № 107-108 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«3696132» деген сандары «3964627» деген сандарымен ауыстырылсын;
«783014» деген сандары «830713» деген сандарымен ауыстырылсын;
«5927» деген сандары «7812» деген сандарымен ауыстырылсын;
«10872» деген сандары «10990» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2896319» деген сандары «3115112» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«3703367» деген сандары «3971862» деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«32465» деген сандары «39746» деген сандарымен ауыстырылсын;
«36405» деген сандары «43686» деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-39700» деген сандары «-46981» деген сандарымен ауыстырылсын:
6) тармақшада:
«39700» деген сандары «46981» деген сандарымен ауыстырылсын;
«36405» деген сандары «43686» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

84999
003
Капитальные расходы государственного органа
18000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
167333
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
162633
022
Капитальные расходы государственного органа
4700
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15646
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13961
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
963
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
018
Капитальные расходы государственного органа
422
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14534
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14112
004
Капитальные расходы государственного органа
422
02
Оборона
24488
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24488
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1500
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
22988
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4000
04
Образование
2522252
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
330831
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
329954
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
877
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1779221
004
Общеобразовательное обучение
1660350
005
Дополнительное образование для детей и юношества
80509
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1987
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета

84999
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
167333
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
162633
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4700
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
15646
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13961
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
963
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
422
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14534
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14112
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
422
02
Қорғаныс
24488
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
24488
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1500
006
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
22988
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4000
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4000
04
Бiлiм беру
2522252
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
330831
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
329954
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
877
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1779221
004
Жалпы білім беру
1660350
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
80509
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1987
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

36375
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21353
007
Организация профессионального обучения
21353
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
317958
037
Строительство и реконструкция объектов образования
317958
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
72889
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2000
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16693
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9323
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3673
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020
41000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
155679
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3779
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3779
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
128726
002
Программа занятости
26816
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6000
005
Государственная адресная социальная помощь
11000
006
Оказание жилищной помощь
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12533
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1200
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
48000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11043
023
Обеспечение деятельности центров занятости
10634
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

36375
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21353
007
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21353
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
317958
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
317958
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
72889
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2000
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16693
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9323
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3673
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға объектілерді жөндеуге
41000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
155679
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3779
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
3779
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
128726
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26816
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11000
006
Тұрғын үй көмегі
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12533
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1200
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
48000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11043
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10634
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23174
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер