О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 21 июня 2012 года № 5-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 28 июня 2012 года за № 6-9-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 маусымдағы N 5-4 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 маусымда 6-9-139 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-128, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 6 января 2012 года № 3-4), следующие изменения:

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-9-128 болып тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарындағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
С. Бегеев                                  Б. Дондаулы
Приложение № 1
к решению маслихата Сарысуского района № 5-4

Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Бегеев                                  Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының

13273
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
114592
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
112342
022
Капитальные расходы государственного органа
2250
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16818
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13192
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1296
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1000
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1100
018
Капитальные расходы государственного органа
230
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13261
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12911
004
Капитальные расходы государственного органа
350
02
Оборона
3736
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1436
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1436
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2300
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
04
Образование
3031315
464
Отдел образования района (города областного значения)
232172
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
230924
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1248
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1076
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1076
464
Отдел образования района (города областного значения)

13273
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
114592
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
112342
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2250
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16818
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (областық манызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13192
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1296
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1000
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1100
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13261
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12911
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
02
Қорғаныс
3736
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1436
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1436
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2300
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
2000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар
300
04
Бiлiм беру
3031315
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
232172
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
230924
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтумөлшерін ұлғайту
1248
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1076
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1076
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

2243519
003
Общеобразовательное обучение
2005779
006
Дополнительное образование для детей
202371
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
32720
464
Отдел образования района (города областного значения)
45 805
018
Организация профессионального обучения
45 805
464
Отдел образования района (города областного значения)
74584
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10476
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24624
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
600
012
Капитальные расходы государственного органа
3700
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21422
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13762
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
434159
037
Строительство и реконструкция объектов образования
434159
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
254946
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
232736
002
Программа занятости
48855
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1958
005
Государственная адресная социальная помощь
9368
006
Оказание жилищной помощи
36700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7875
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3900
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 860
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86993
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

2243519
003
Жалпы білім беру
2005779
006
Балаларға қосымша білім беру
202371
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2649
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
32720
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
45 805
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
45 805
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
74584
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10476
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24624
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
600
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3700
015
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21422
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13762
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
434159
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
434159
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
254946
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
232736
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
48855
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1958
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9368
006
Тұрғын үй көмегі
36700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7875
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3900
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
14 860
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86993
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

1000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4873
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11488
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7636
004
Организация работ по зонированию земель
3000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственного органа
152
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
82737
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
82737
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18875
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18875
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областно
15291
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3334
015
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
184121
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
184121
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
184121
13
Прочие
123587
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2422
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2422
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7265
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7265
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
12629
007
Капитальные расходы государственного органа
1850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4873
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11488
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7636
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
152
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
82737
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
82737
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18875
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18875
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндег
15291
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3334
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
12
Көлiк және коммуникация
184121
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
184121
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
184121
13
Басқалар
123587
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2422
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске а
2422
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7265
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7265
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14479
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12629
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі