О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 31 июля 2012 года № 7-2. Зарегистрировано управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 7 августа 2012 года за № 6-10-134. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 июля 2012 года № 6-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" от 7 декабря 2011 года № 41– 3" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1814), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 49–3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6–10–127, опубликованное в газете "Талас тынысы" 14 января 2012 года № 8 – 9), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 240 404" заменить цифрами "5 283 030";
цифры "517 753" заменить цифрами "527 753";
цифры "4 708 532" заменить цифрами "4 741 158";
в подпункте 2):
цифры "5 266 763" заменить цифрами "5 309 389";
в пункте 8:
цифры "10 637" заменить цифрами "10 837".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Х.К. Омаров Ж. Асемов
Приложение - 1
к решению Таласского
районного маслихата от 31 июля
2012 года № 7 – 2
Приложение - 1
к решению Таласского
районного маслихата

"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі N 7-2 Шешімі. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 тамызда № 6-10-134 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 – бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 – бабының  1 және 5 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және «2012–2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 6 – 2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1814 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2012 – 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 49–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6–10–127 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы № 8 – 9 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 240 404» сандары «5 283 030» сандарымен ауыстырылсын;
«517 753» сандары «527 753» сандарымен ауыстырылсын;
«4 708 532» сандары «4 741 158» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 266 763» сандары «5 309 389» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
«10 637» сандары «10 837» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Х.К. Омаров                                Ж.Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2012 жылғы 31 шілдедегі
№ 7 - 2 шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының

1 925
04
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 849
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 849
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 064 325
003
Общеобразовательное обучение
1 939 719
006
Дополнительное образование для детей
83 026
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
38 931
Отдел образования района (города областного значения)
11 957
018
Организация профессионального обучения
11 957
464
Отдел образования района (города областного значения)
217 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 201
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22 045
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 188
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 736
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
151 042
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
306 937
037
Строительство и реконструкция объектов образования
306 937
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
346 680
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
319 156
002
Программа занятости
88 542
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

1 925
04
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 849
04
123
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 849
04
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 064 325
04
464
003
Жалпы білім беру
1 939 719
04
464
006
Балаларға қосымша білім беру
83 026
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 649
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
38 931
04
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 957
04
464
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
11 957
04
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
217 212
04
464
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 201
04
464
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4 000
04
464
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
22 045
04
464
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
20 188
04
464
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
9 736
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
151 042
04
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
306 937
04
466
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
306 937
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
346 680
06
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
319 156
06
451
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
88 542
06
451
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету