О внесении изменений и дополнений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение VII сессии Карагандинского областного маслихата от 10 августа 2012 года N 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 августа 2012 года N 1917
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1902, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 22 декабря 2011 года N 212-213 (21201), "Индустриальная Караганда" от 22 декабря 2011 года N 145-146 (21159-21160)), в которое внесены изменения решением III сессии Карагандинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 37 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1906, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 19 апреля 2012 года N 64-65 (21272), "Индустриальная Караганда" от 19 апреля 2012 года N 46 (21210), решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 8 июня 2012 года N 55 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1914, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 21 июня 2012 года N 101 (2138), "Индустриальная Караганда" от 21 июня 2012 года N 74 (21238)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "146418608" заменить цифрами "149256878";
цифры "35813971" заменить цифрами "37220427";
цифры "367459" заменить цифрами "796062";
цифры "110237178" заменить цифрами "111240389";
в подпункте 2):
цифры "147826908" заменить цифрами "150778166";
в подпункте 4):
цифры "42734" заменить цифрами "155722";
цифры "42734" заменить цифрами "155722";

Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының VІІ сессиясының 2012 жылғы 10 тамыздағы N 77 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 тамызда N 1917 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы ХLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1902 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 212-213 (21201), 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 145-146 (21159-21160) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі ІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 37 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1906 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 64-65 (21272) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 46 (21210) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы V сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 55 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1914 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы N 101 (2138) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы N 74 (21238) санында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"146418608" сандары "149256878" сандарына ауыстырылсын;
"35813971" сандары "37220427" сандарына ауыстырылсын;
"367459" сандары "796062" сандарына ауыстырылсын;
"110237178" сандары "111240389" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"147826908" сандары "150778166" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"42734" сандары "155722" сандарына ауыстырылсын;
"42734" сандары "155722" сандарына ауыстырылсын;

2) в пункте 3:
в подпункте 1):
в абзаце втором:
слово "Бухар-Жырауского," исключить;
после слов "по 50 процентов" дополнить словами ", Бухар-Жырауского района – 35 процентов";
в подпункте 2):
в абзаце втором:
слова "Балхаш,", "Темиртау," исключить;
после слов "по 50 процентов" дополнить словами ", города Балхаш – 57 процентов, города Темиртау – 45 процентов";
3) в пункте 8:
цифры "303965" заменить цифрами "223965";

2) 3 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
екінші абзацтағы:
"Бұқар жырау" сөзі алынып тасталсын;
"50 пайыздан" сөздерінен кейін ", Бұқар жырау ауданына - 35 пайыз" сөздерімен толықтырылсын;
2) тармақшадағы:
екінші абзацтағы:
"Балқаш,", "Теміртау," сөздері алынып тасталсын;
"50 пайыздан" сөздерінен кейін ", Балқаш қаласы – 57 пайыз, Теміртау қаласы – 45 пайыз" сөздерімен толықтырылсын;
3) 8 тармақтағы:
"303965" сандары "223965" сандарына ауыстырылсын;

51424
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
28438
015
Организация содержания служебных животных
32637
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
254845
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
22277
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
93890
04
Образование
16917781
1
Дошкольное воспитание и обучение
2217891
261
Управление образования области
2217891
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1485386
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
732505
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5292818
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2462008
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2088227
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
373781
261
Управление образования области
2830810
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1522769
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1133086
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
139298
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
34112
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1545
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
6861213
253
Управление здравоохранения области
302088
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования

51424
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
28438
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
32637
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
254845
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
22277
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
93890
04
Бiлiм беру
16917781
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2217891
261
Облыстың білім басқармасы
2217891
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1485386
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
732505
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5292818
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2462008
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2088227
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
373781
261
Облыстың білім басқармасы
2830810
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1522769
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1133086
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139298
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34112
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1545
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
6861213
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
302088
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау

463992
2
Охрана здоровья населения
1003295
253
Управление здравоохранения области
963825
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
372218
006
Услуги по охране материнства и детства
433290
007
Пропаганда здорового образа жизни
150561
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
967
261
Управление образования области
39470
028
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39470
3
Специализированная медицинская помощь
10626848
253
Управление здравоохранения области
10626848
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5338508
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
224660
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
504591
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
95654
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
221090
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
553624
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1166939
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13659
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2508123
4
Поликлиники
13173165
253
Управление здравоохранения области
13173165
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
11726770
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1372322
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения

463992
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1003295
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
963825
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
372218
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
433290
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
150561
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ - инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру
6789
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
967
261
Облыстың білім басқармасы
39470
028
Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізуге аудан (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
39470
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10626848
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10626848
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5338508
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
224660
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
504591
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
95654
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
221090
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
553624
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1166939
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13659
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2508123
4
Емханалар
13173165
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13173165
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
11726770
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1372322
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету

96684
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
34540
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
506060
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12045
265
Управление предпринимательства и промышленности области
27880
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27880
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21966167
1
Жилищное хозяйство
8814143
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35187
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
26155
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по программе занятости 2020
26155
261
Управление образования области
321106
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
321106
262
Управление культуры области
72823
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
72823
268
Управление пассажирского транспорта
253540
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
253540
271
Управление строительства области
8105332
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3468000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
385334
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2600000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

96684
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34540
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
506060
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12045
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
27880
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
27880
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21966167
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8814143
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35187
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
26155
043
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
26155
261
Облыстың білім басқармасы
321106
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
321106
262
Облыстың мәдениет басқармасы
72823
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72823
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
253540
021
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253540
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8105332
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3468000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
385334
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2600000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

288888
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1163110
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
200000
2
Коммунальное хозяйство
13152024
271
Управление строительства области
7379159
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
372285
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
419788
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3041226
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
727415
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
2688973
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
129472
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5772865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
59821
005
Капитальные расходы государственного органа
6746
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
257000
025
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города
1096961
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4079021
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
273316
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6959177
1
Деятельность в области культуры
2274665
262
Управление культуры области
2274665
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры

288888
072
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1163110
074
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
200000
2
Коммуналдық шаруашылық
13152024
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7379159
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
372285
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
419788
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3041226
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
727415
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2688973
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
129472
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5772865
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59821
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6746
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
257000
025
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1096961
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4079021
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
273316
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6959177
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2274665
262
Облыстың мәдениет басқармасы
2274665
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

237188
020
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на строительство объектов транспортной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
229728
271
Управление строительства области
3614650
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2334317
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1280333
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2218995
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
2218995
14
Обслуживание долга
143328
1
Обслуживание долга
143328
257
Управление финансов области
143328
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
143328
15
Трансферты
28888964
1
Трансферты
28888964
257
Управление финансов области
28888964
007
Субвенции
27108590
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
454168
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1226206
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100000
III. Чистое бюджетное кредитование
2198431
Бюджетные кредиты
3265889
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1500000
1
Жилищное хозяйство
1500000
271
Управление строительства области
1500000
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1500000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1265889
1
Сельское хозяйство
502389
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
502389
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
502389
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

237188
020
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің көліктік инфрақұрылымының объектілерін салуға берілетін нысаналы трансферттер
229728
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3614650
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2334317
077
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1280333
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2218995
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2218995
14
Борышқа қызмет көрсету
143328
1
Борышқа қызмет көрсету
143328
257
Облыстың қаржы басқармасы
143328
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
143328
15
Трансферттер
28888964
1
Трансферттер
28888964
257
Облыстың қаржы басқармасы
28888964
007
Субвенциялар
27108590
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
454168
024
Мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1226206
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100000
III. Таза бюджеттік кредиттеу
2198431
Бюджеттік кредиттер
3265889
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1500000
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1500000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1500000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
1500000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1265889
1
Ауыл шаруашылығы
502389
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
502389
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
502389
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер

22277
Управление экономики и бюджетного планирования области
97765
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58651
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39114
Управление туризма, физической культуры и спорта
28007
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1852
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
26155
Управление культуры
72823
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
72823
Управление образования области
4212301
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1485386
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
794688
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
88420
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
163880
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
250000
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
475496
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
151702
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
35657
На повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
406496
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
321106
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39470
Управление здравоохранения области
8874234
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
5172715
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3068694
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
626036
На реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы

22277
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
97765
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
58651
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
39114
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
28007
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
1852
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
26155
Облыстың мәдениет басқармасы
72823
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
72823
Облыстың білім беру басқармасы
4212301
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1485386
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
794688
Үйде оқытылатын мүгедек-балаларды бағдарламалық қамтамасыз етумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге
88420
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтауға
250000
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
475496
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
151702
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
35657
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
406496
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
321106
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
39470
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8874234
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз етуге
5172715
Дәрі-дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
3068694
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
626036
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ - инфекциясының алдын-алуға әлеуметтік жобаларды іске асыру

6789
Управление координации занятости и социальных программ области
776419
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
37752
На введение стандартов специальных социальных услуг
162880
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
34540
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
506060
На оказание жилищной помощи
35187
Управление предпринимательства и промышленности области
1284052
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
813600
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
377572
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса до 2020 года"
65000
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27880
Управление сельского хозяйства области
5191057
На поддержку семеноводства
54464
На государственную поддержку племенного животноводства
925416
На субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2244251
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
0
На проведение противоэпизотических мероприятий
537988
На субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
5543
На формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
1423395
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
3041583
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
257000
На решение вопросов обустройства моногородов
2218995
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
273316
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
292272
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2151960
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1661232
На капитальный ремонт участка подъездной автомобильной дороги к санаторию на побережье озера Балхаш, объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
237188
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
253540
Целевые трансферты на развитие:
20369849
в том числе:
Управление предпринимательства и промышленности области
312500
На увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций
312500
Управление строительства области

6789
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
776419
Медико-әлеуметтік мекемелердегі күндізгі келу бөлімдерінің желісін дамытуға
37752
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
162880
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
34540
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
506060
Тұрғын үй көмегін беруге
35187
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1284052
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
813600
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
377572
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
65000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқытуға
27880
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
5191057
Тұқым шаруашылығын қолдауға
54464
Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдауға
925416
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға
2244251
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
537988
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға
5543
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыруға
1423395
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3041583
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
257000
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
2218995
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
273316
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
292272
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2151960
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1661232
Балқаш көлінің жағалауындағы санаторийге кіреберіс автомобиль жолының учаскесін, "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісін жөндеуге
237188
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
253540
Нысаналы даму трансферттері:
20369849
оның ішінде:
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
312500
Мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын дамытуға
312500
Облыстың құрылыс басқармасы

19027621
На строительство и реконструкцию объектов образования
381265
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5730199
На развитие объектов коммунального хозяйства
572285
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2600000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3468000
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1046800
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
200000
На развитие теплоэнергетической системы
2036772
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1840000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1152300
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1029728
На развитие транспортной инфраструктуры
800000
На строительство объектов транспортной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
229728
Бюджетные кредиты
3265889
в том числе:
Управление строительства области
1500000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1500000
Управление экономики и бюджетного планирования области
502389
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
502389
Управление сельского хозяйства области
763500
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020
763500
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500000
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
500000
Приложение 3
к решению VII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 10 августа 2012 года N 77
Приложение 5
к решению XLI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 29 ноября 2011 года N 464
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2012 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
37625686
в том числе:
Целевые текущие трансферты
14599795
Целевые трансферты на развитие
20523502
Бюджетные кредиты
2502389
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
14599795
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
97765
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58651
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

19027621
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
381265
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5730199
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
572285
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2600000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3468000
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамытуға және тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
1046800
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
200000
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
2036772
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1840000
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1152300
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1029728
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
800000
"Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің көліктік инфрақұрылымының объектілерін салуға
229728
Бюджеттік кредиттер
3265889
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1500000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1500000
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
502389
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
502389
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
763500
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету үшін бюджеттік кредиттер беру
763500
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500000
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
500000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2012 жылғы 10 тамыздағы
VII сессиясының N 77 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2011 жылғы 29 қарашадағы
XLI сессиясының N 464 шешіміне
5 қосымша
2012 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
37625686
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14599795
Нысаналы даму трансферттері
20523502
Бюджеттік кредиттер
2502389
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14599795
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
97765
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
58651
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге