О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение IХ сессии Карагандинского областного маслихата от 6 ноября 2012 года N 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 ноября 2012 года N 1965
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1902, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 22 декабря 2011 года N 212-213 (21201), "Индустриальная Караганда" от 22 декабря 2011 года N 145-146 (21159-21160)), в которое внесены изменения решением III сессии Карагандинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 37 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1906, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 19 апреля 2012 года N 64-65 (21272), "Индустриальная Караганда" от 19 апреля 2012 года N 46 (21210), решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 8 июня 2012 года N 55 "О внесении изменений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1914, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 21 июня 2012 года N 101 (2138), "Индустриальная Караганда" от 21 июня 2012 года N 74 (21238)), решением VII сессии Карагандинского областного маслихата от 10 августа 2012 года N 77 "О внесении изменений и дополнений в решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 464 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1917, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 23 августа 2012 года N 142-143 (21349), "Индустриальная Караганда" от 23 августа 2012 года N 102 (21266)), следующие изменения:

Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының ІХ сессиясының 2012 жылғы 6 қарашадағы N 101 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қарашада N 1965 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы ХLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1902 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 212-213 (21201), 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 145-146 (21159-21160) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі ІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 37 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1906 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 64-65 (21272) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі  N 46 (21210) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы V сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 55 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1914 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы N 101 (21308) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 21 маусымдағы N 74 (21238) санында жарияланған), Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы VІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 464 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 77 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1917 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 23 тамыздағы N 142-143 (21349) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2012 жылғы 23 тамыздағы  N 102 (21266) санында жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2012–2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 149908448 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37489269 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 1166170 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2900 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 111250109 тыс. тенге;
2) затраты – 151410438 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2217063 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 3265889 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1048826 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 155722 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 155722 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3563331 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3563331 тыс. тенге:
поступление займов – 3265889 тыс. тенге;
погашение займов – 927621 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1225063 тыс. тенге.";
2) в пункте 3:
в подпункте 2):
в абзаце втором:
цифру "45" заменить цифрой "40";
3) в пункте 8:

1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149908448 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37489269 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1166170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 2900 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 111250109 мың теңге;
2) шығындар – 151410438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2217063 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 3265889 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1048826 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 155722 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 155722 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3563331 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3563331 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3265889 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 927621 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1225063 мың теңге.";
2) 3 тармақтағы:
2) тармақшадағы:
екінші абзацтағы:
"45" саны "40" санына ауыстырылсын;
3) 8 тармақтағы:

3169
006
Капитальные расходы государственного органа
420651
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
50414
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
51424
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
28438
015
Организация содержания служебных животных
32637
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
254845
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
22277
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
93890
04
Образование
16887528
1
Дошкольное воспитание и обучение
2217891
261
Управление образования области
2217891
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1485386
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
732505
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5262818
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2432008
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2058227
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
373781
261
Управление образования области
2830810
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1522769
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1133086
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
139298
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
34112
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета

3169
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420651
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
50414
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
51424
014
Әкімшілік тәртіпті тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
28438
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
32637
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
254845
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
22277
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
93890
04
Бiлiм беру
16887528
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2217891
261
Облыстың білім басқармасы
2217891
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1485386
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
732505
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5262818
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2432008
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2058227
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
373781
261
Облыстың білім басқармасы
2830810
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1522769
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1133086
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
139298
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34112
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру

463992
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
463992
2
Охрана здоровья населения
1003295
253
Управление здравоохранения области
963825
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
372218
006
Услуги по охране материнства и детства
433290
007
Пропаганда здорового образа жизни
150561
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
6789
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
967
261
Управление образования области
39470
028
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39470
3
Специализированная медицинская помощь
10631466
253
Управление здравоохранения области
10631466
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5343126
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
224660
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
504591
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
95654
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
221090
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
553624
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1166939
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
13659
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2508123
4
Поликлиники
13173165
253
Управление здравоохранения области
13173165
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

463992
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
463992
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1003295
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
963825
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
372218
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
433290
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
150561
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
6789
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
967
261
Облыстың білім басқармасы
39470
028
Қазақстан Республикасының 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" денсаулық сақтауды дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын іске асыру аясында іс-шаралар өткізуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
39470
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10631466
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10631466
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5343126
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
224660
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
504591
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
95654
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
221090
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
553624
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1166939
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
13659
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2508123
4
Емханалар
13173165
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13173165
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету

124220
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
92
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
96684
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
34540
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
506060
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12045
265
Управление предпринимательства и промышленности области
27880
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
27880
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22490241
1
Жилищное хозяйство
9087459
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35187
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
26155
043
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
26155
261
Управление образования области
321106
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
321106
262
Управление культуры области
72823
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
72823
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
253540
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
253540
271
Управление строительства области
8105332
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3468000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
385334

124220
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
92
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96684
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
34540
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
506060
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12045
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
27880
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
27880
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22490241
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9087459
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35187
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
26155
043
"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
26155
261
Облыстың білім басқармасы
321106
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
321106
262
Облыстың мәдениет басқармасы
72823
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
72823
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
253540
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253540
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8105332
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3468000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
385334

027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2600000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
288888
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1163110
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
200000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
273316
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
273316
2
Коммунальное хозяйство
13402782
271
Управление строительства области
7818405
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
372285
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
419788
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3041226
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
636552
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2688973
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
659581
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5584377
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
61381
005
Капитальные расходы государственного органа
6746
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города

027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2600000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
288888
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1163110
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
200000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
273316
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
273316
2
Коммуналдық шаруашылық
13402782
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7818405
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
372285
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
419788
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3041226
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
636552
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2688973
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
659581
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5584377
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61381
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6746
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

186206
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
52941
005
Капитальные расходы государственного органа
11975
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76
283
Управление по вопросам молодежной политики области
5020
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
5020
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2142136
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2142136
271
Управление строительства области
2142136
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2142136
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8017812
1
Сельское хозяйство
2521049
255
Управление сельского хозяйства области
2462398
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
91689
002
Поддержка семеноводства
268229
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1064940
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
212322
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
197370
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
507783
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
101650
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
18415
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
58651
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58651
2
Водное хозяйство
518728
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
226456
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
140107
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
16278
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
70071
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
292272
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

186206
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
52941
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11975
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76
283
Облыстың жастар саясаты мәселелері бойынша басқармасы
5020
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері жөніндегі қызметтер
5020
09
Отын-энергетикалық кешенi және жер қойнауын пайдалану
2142136
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2142136
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2142136
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2142136
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8017812
1
Ауыл шаруашылығы
2521049
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2462398
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91689
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
268229
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1064940
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
212322
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
197370
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
507783
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
101650
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
18415
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
58651
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін мамандарға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
58651
2
Су шаруашылығы
518728
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
226456
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
140107
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16278
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
70071
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
292272
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

274149
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020 года"
46143
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
312500
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
466916
019
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на капитальный ремонт участка подъездной автомобильной дороги к санаторию на побережье озера Балхаш, объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
237188
020
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджету города Приозерск Карагандинской области на строительство объектов транспортной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
229728
271
Управление строительства области
3550915
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2334272
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1216643
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2218995
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
2218995
14
Обслуживание долга
145948
1
Обслуживание долга
145948
257
Управление финансов области
145948
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
145948
15
Трансферты
28898684
1
Трансферты
28898684
257
Управление финансов области
28898684
007
Субвенции
27108590
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
454168
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
9720
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1226206
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100000
III. Чистое бюджетное кредитование
2217063
Бюджетные кредиты
3265889
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1500000
1
Жилищное хозяйство
1500000
271
Управление строительства области

274149
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
46143
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
312500
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
466916
019
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне Балқаш көлінің жағалауындағы санаторийге кіреберіс автомобиль жолының учаскесін, "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісін жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
237188
020
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің көліктік инфрақұрылымының объектілерін салуға берілетін нысаналы трансферттер
229728
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3550915
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2334272
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1216643
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2218995
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2218995
14
Борышқа қызмет көрсету
145948
1
Борышқа қызмет көрсету
145948
257
Облыстың қаржы басқармасы
145948
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
145948
15
Трансферттер
28898684
1
Трансферттер
28898684
257
Облыстың қаржы басқармасы
28898684
007
Субвенциялар
27108590
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердi қайтару
454168
017
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
9720
024
Мемлекеттiк органдардың функцияларын мемлекеттiк басқарудың төмен тұрған деңгейлерiнен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1226206
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100000
III. Таза бюджеттік кредиттеу
2217063
Бюджеттік кредиттер
3265889
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1500000
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1500000
271
Облыстың құрылыс басқармасы

37804978
в том числе:
Целевые текущие трансферты
14692869
Целевые трансферты на развитие
20609720
Бюджетные кредиты
2502389
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
14692869
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
97765
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
58651
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39114
Управление культуры
72823
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
72823
Управление образования области
3227373
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1485386
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
732505
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
139298
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
475496
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
34112
На капитальный ремонт и оснащение детских садов
0
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
321106
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
39470
Управление координации занятости и социальных программ области
637931
На введение стандартов специальных социальных услуг
96684
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020
506060
На оказание жилищной помощи
35187
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8008561
На жилищно-коммунальное хозяйство
4182194
На поддержание инфраструктуры города Приозерск
1334056
На решение вопросов обустройства моногородов
2218995
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
273316
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
62300
На поддержание инфраструктуры города Приозерск
62300
Управление сельского хозяйства области
356644
На проведение противоэпизотических мероприятий
356644
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2229472
На организацию внутрирайонных, пригородных общественных пассажирских перевозок
424518
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)

37804978
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14692869
Нысаналы даму трансферттері
20609720
Бюджеттік кредиттер
2502389
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14692869
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
97765
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
58651
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
39114
Облыстың мәдениет басқармасы
72823
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
72823
Облыстың білім беру басқармасы
3227373
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1485386
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
732505
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
139298
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
475496
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
34112
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
321106
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға
39470
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
637931
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
96684
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға
506060
Тұрғын үй көмегін көрсетуге
35187
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8008561
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
4182194
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
1334056
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
2218995
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
273316
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
62300
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
62300
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
356644
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
356644
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2229472
Ауданішілік қала маңындағы қоғамдық жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
424518
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге

1314226
На капитальный ремонт участка подъездной автомобильной дороги к санаторию на побережье озера Балхаш, объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
237188
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
253540
Целевые трансферты на развитие:
20609720
в том числе:
Управление строительства области
19660992
На развитие объектов спорта
0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3058345
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3853334
На строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1163110
На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
200000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1216643
На развитие теплоэнергетической системы
2142136
На развитие систем водоснабжения
7181800
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
845624
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
948728
На развитие транспортной инфраструктуры
719000
На строительство объектов транспортной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
229728
Бюджетные кредиты
2502389
в том числе:
Управление строительства области
1500000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1500000
Управление экономики и бюджетного планирования области
502389
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
502389
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500000
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум
500000

1314226
Балқаш көлінің жағалауындағы санаторийге кіреберіс автомобиль жолының учаскесін, "Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісін жөндеуге
237188
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
253540
Нысаналы даму трансферттері:
20609720
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
19660992
Спорт объектілерін дамыту
0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
3058345
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3853334
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамытуға және тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
1163110
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
200000
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
1216643
Жылу энергетикасы жүйесін дамытуға
2142136
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
7181800
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
845624
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
948728
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
719000
"Балқаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің көліктік инфрақұрылымының объектілерін салуға
229728
Бюджеттік кредиттер
2502389
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1500000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1500000
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
502389
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
502389
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500000
Кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге кредит беру
500000